38447
  • SovereignXY
    #3110
    Kösz mindekinek újfent. Sztem tovább húzni ezek alapján amcsit fogom meg az angolokat. Utóbbiaknak ott figyelnek a 20asok. :)
  • twi452
    #3109
    Én elvagyok velük szerintem nincs velük sok gond. Inkább a cobrákat szídom azok valahogy nagyon gyenguszok nem is igazán gyorsak fordulni nem nagyon lehet velük mert akkor elfogy a lendület 1 pillanat alatt és utána úgy gyorsul mint egy csatahajó kb :) A 37milis jónak néz ki persze csak hát azzal el is kell találni valamit mp-enként köp egyet :)
    a p-38on már van 20as hispano az elég finom, lassan meglesz a nagy corsair a 4 hispano-val, kíváncsi leszek rá :)
  • Pluskast
    #3108
    Egyedűl a Saber az ami érdekel azon az ágon:)
  • Pluskast
    #3107
    Én elkezdtem az amcsikat most per pill 14-es szinten vagyok velük, de sok kedvem nincs folytatni a szintezést, pontosan az elégtelen fegyverzet miatt. Kicsit fantáziátlan számomra az USA mert sok változatosság nincs fegyverzet terén. Mondjuk a sok lőszer pozitívum és igazából le tudsz szedni vele bármilyen vadászt de nekem valahogy mégsem jönnek be:)
  • SovereignXY
    #3106
    Kösz!

    Más. Amcsi gépekről véleménye vkinek? Nem kevés már az .50es magasabban? Most t5 velük a legnagyobb és azért az a 4-6 .50es tud ütni azért ás a lőszer sem fogy ki oylan gyorsan mint a 20asból.
  • Pluskast
    #3105
    Ahogy bgabor írta, magas szinten egyszerűen kijön az orosz géphiány. Amígy a németeknél 10-es szint felett 4-5 vadászból is válogathatsz az oroszoknál gyakorlatilag 2 gép van az La-5 és az La-7. Jó gép mind a 2 de alig van köztük különbség (ugyan az a fegyver ugyanannyi lőszer és gyakorlatilag ugyanazok a repülési értékek). A 300 lőszer pillanatok alatt kifogy. Az egyetlen pozitívum, hogy jobban fordulnak de ez szerintem kevés a boldogsághoz arcade módban meg aztán végképp mindegy.
  • bgabor
    #3104
    Kiugrani a gépből eddig is lehetett (menüben Leave Plane), csak be kellett állítani egy gombra. Katapultálni meg nem lehet, a második világháborús gépeken nem voltak katapultülések. A németek kezdték el feljeszteni őket, egykét háború végi típusukra kerültek fel az első változatok.
  • Nazarov77
    #3103
    Áhá sejtettem, csak mikor gyorsan csata közben végignéztem a controlst nem találtam.
  • bgabor
    #3102
    Német az nagyon jó. Orosz se rossz, de ott magas tierben már komoly vadászgéphiány van. Egyik barátom most 16-os szontű oroszoknál, de már komolyan kezd aggódni, mert lassan betelik a La-5+La-7-esének a csíkja, és utána már nincs semmi a Mig-9ig. Úgy level 11 után irdatlanná válik a következő szint eléréséhez szükséges XP mennyiség, és egyre durvul. Egyszerűen ha nincs elég gép 10-14es tieren, akkor free XP átváltás(rengeteg, kb 10.000 aranysasért) nélkül bajosan jut el az ember tier 20 közelébe. Én ezért hagytam félbe a japán ágat például, de durva hogy még az oroszoknál is előjön. Jobb lesz ha a fejlesztők igyekeznek az új gépekkel.

    USA-ban pedig a P-39/63 szériának 37mm-es ágyúja van, és a P-38 létrának is van gépágyúja.

    Amúgy elég gáz ez a peccs, 1.9 giga és a menüben, gépekben semmi újítás, csak csatán belül. Ja és remekül arrébb toltak bizonyos gépeket, csak a tetves Beaufighter maradt tier5-ön valamilyen okból. Pedig pont olyan erős mint a Me-410 négygépágyús változat tier8-on.
  • SovereignXY
    #3101
    Kifejtenéd esetleg miért? Hátha meggyőzül :)
  • Trucker39
    #3100
    Tessék. Itt az új német bombázó.

  • Pluskast
    #3099
    Be kell állítani egy gombra a config között. Nálam a j betű :)
  • Pluskast
    #3098
    Német.
  • SovereignXY
    #3097
    Akik már magasabb szinten tolják 10+ és arcade. Német vagy a ruszki érvényesül jobban? Német több fegyver de a turn time rosszabb ráaáds kevesebb lőszer is fér hiába nagy a kaliber ha nem talál. Orosznak legalább több a lőszer mégha nincs is annyi fegyver.
    De ha már itt tartunk USA? Igaz "csak" 50esek de sok van sok lőszerrel.
  • Nazarov77
    #3096
    Jó pofák ezek az új mapok. Amúgy hogy lehet katapultálni? Mikor leszakadt a szárnyam írta, hogy "hold to leave the plane" de hogy mit holdoljak azt már nem írta.
  • twi452
    #3095
    Millió gép van a német ágon lehet azokkal is menni :)
    Én 11es szinten vagyok az amcsiknál és eddig egyedül az egyik corsair van úgy 80%-ban megtelve meg az A-20 félig. Még itt is rengeteg exp van a többi gépben pedig vagy fele annyi gép van mint a német ágon :)
  • Para1
    #3094
    Oké csak betelik mindegyiknek a csíkja nálam lassan.:)
  • Ooorky
    #3093
    Németekhez minek magasabb szintű bombázó?
    Ők nem úgy kezdték a háborút, hogy fel fogják égetni az ellenség városait, később meg már nem volt kapacitásuk egy igazi nehézbombázó sorozatgyártására (legközelebb talán a He-177-et áll azokhoz, ami egy kényszermegoldás volt...).
    +Ez nem WoT ahol minden néphez kell egy 8-as szintű arty, mert különben nem fognak vele szenvedni, ugyanúgy le tudja bombázni az ellenséget az 5-ös szintű olasz rettenet, mint a b-17.
  • Ooorky
    #3092
    Hivatalosan csak a szovjet gépek nincsenek kész, a többi minimum megkapta a teszt FM/DM-et.
  • Para1
    #3091
    Nem a német gépek alapból is drágák voltak.:)
  • Pluskast
    #3090
    Egy kérdés. Még drágábbak lettek a német gépek javítási költségei?
  • vajakos21
    #3089
    Nem igértek új gépeket.Ne legyél meglepödve.Akkor tesznek be eztán ha kész a teljes FM- DM-je az adott tipusnak.Talán nemsoká lesz valami infò a mai frissìtés tartalmáról a hivatalos forumon.
  • Para1
    #3088
    Engem jól megszopattak azt! Először is gondolom tudod h minnél magasabb tierű egy gép annál több xp-t tudsz beletenni. Akkor 1.: Bf 109 G2 tier 10-9 lett. Bf 109 G6 tier 14-13-as lett. Fw 190 D-12 tier 14-15-ös lett.
    De bezzeg magasabb szintű bombázokat basztak adni. Menjenek ezek is oda ahová gondolom.
  • Pluskast
    #3087
    Nem vagyok otthon. Mit csináltak a német ággal?
  • Para1
    #3086
    Benéztem ezek variáltak a tierekkel. Hát gratulálok nekik. Ahelyett h megcsinálták volna végre a japán ágat a német kellett baszogatniuk!
  • Pluskast
    #3085
    Hmm ellenetek már játszottam párszor
  • Para1
    #3084
    Érdekes de 1,9gb és még csak egy gépet sem tettek be?
  • Ooorky
    #3083
    Cheat farm gép az tény.
    Spitfire is az volt, míg rendbe nem tették, azóta el is tűnt. Beaufighter pedig hamarosan következik. Addig meg mindenki aki megveszi azt hiheti, hogy mekkora király, mert rá tudja vinni a célkeresztet a célzópöttyre...
  • Magyar Betyár
    #3082
    1vs1-ben semmit sem ér. Lefordulják és lelövik. Azért mondtam, hogy cheat farm gép mert arcadban jó vele pénzt keresni.
    SUNNYOGNI, LECSAPNI, LELŐNI, LELÉPNI!!!
    Aki ezt betartja dől a lé. 300k+ oroszlán jött vele ma este
  • Ooorky
    #3081
    Beaufighter-rel Arcade-ban lehet menőzni, HB-ban F4-Trop-pal 2-3-at lőttem le körönként mikor Német vs Angol volt.

    +Kint van a 2 GB-os 1.27.14-es patch.
    Érdekes, hogy amivel a WG napközben órákig tököl azt mások elvégzik éjszaka 10 perc alatt.
  • Magyar Betyár
    #3080
    Addig üsd a VASat amíg visszaüt.
  • Magyar Betyár
    #3079
    Beaufighter aratás. Igazi cheat farm gép. Ami a célkeresztbe kerül az vagy halott vagy súlyosan sebesült. 14 kill az MK X-el és 2 az MK VLc-vel.
  • Belkar
    #3078
    Csináltam még pár képet ^^

    Yamato halála:



  • Ooorky
    #3077
    Jeff jól sejtette a "rüstsatz" egy átalakítókészlet, ennek egyik fajtája volt a gépágyúkonténer, G szériától kezdve az összes Messer 109/110-es, összes 410-es és a FW 190 A/D felszerelhető vele. Kizárólag bombázók ellen használták, mivel lerontotta a gép teljesítményét, de a 2 extra 20 vagy néhány masszívabb gép esetén 30 milis gépágyú pl. amerikaiak elleni HB-n nagyon hiányzik a német gépekről...

    Játékban a G-6-os és K-4-es messer-en láthatóak ezek (bár elvileg a 109-esre csak 20 milis konténereket aggatták...).
  • Jabar
    #3076
    Nagyon jó kis videó.
  • vajakos21
    #3075
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=t6USwVEG-pw
    Nem rossz azért a grafika:) Gyanítom használják még ezt a játékot ww2 légiharc lemodellezéshez, ahogy a Total War sorozat is fel-fel bukkan.
  • twi452
    #3074
    ha gondoljátok lehetne egy gyűjtőszoba a játékban
    én csináltam egyet..könnyű megjegyezni a nevét: HUN
    belépéshez/létrehozáshoz csak beírjátok a sima global chatbe: /join HUN
  • Amaymon
    #3073
    *játékossal
  • Amaymon
    #3072
    Nem tesz jót, hogy lassan egyre több játékos van a szerveren. -2 kátékossal indult az ellenfél valami bug mitt (no ai, arcade), majdnem 2 játékosnyi gépet kilőttem +2 hajó. És veszítünk földön...
  • Nohab
    #3071
    Na így már el tudom hinni. Itt nem kell nekik teli tankkal és póttartályokkal repülniük.

    Amúgy a bazi nagy fogyasztás (németek is pislogtak, mikor megvizsgáltak egyet) miatt csináltak ekkora tartályokat.