38447
  • SovereignXY
    #3150
    HB módot milyen szinten érdemes kezdeni? Egyzser megnéztem, hogy is megy de akadt ott nem egy jet meg t elég magas légcsavaros ahol egy t4-5 géppel hát... LOL.
  • rudii
    #3149
    Szamomra jobban mint bombazni. Magas tierbe nem latom ertelmet komoly bombazot bevinni. Elkezdodik a kor. Ha felmegyek nagy magassagba szepen lassan, mire eljutok a celig nem marad semmi illetve sec perc alatt szetszednek a cometek. Vagy lenyomom a gep orrat elore gyorsan ledob es kb le is lonek.
    Ezert viszek peshka lenyomom elore eldobhato aztan 1perc utan mar hozom is vadasz. B17ek is egybol le, hogy jusson valami foldi nekik aztan lovik is le oket nem tud annyi foldit kidobni, hogy visszahozza a javitasi arat mivel a csapat fele nagy bombazo jon.
    Igen sokszor nagyonrovid a kor, de akkor legalabb csak peshka 1400javitas van szoval tuti tiszta kredit/xp kor. Csatankent meg lelot 5geppel siman jobban jovok ki mint egy bombazo akinek alig marad foldi ce'l.
  • foxbat88fx
    #3148
    és a beaufightereimtől is elvették a torpedókat!!!! nane :( na most jön az ALT+F4-es sztori :(
  • foxbat88fx
    #3147
    nane! ez a peccs elbaszta a "német" S.79eseimet :(
    eddig simán rájuk tettem az 500kg-os bombákat most meg kell fejleszetni :(:(
  • Ooorky
    #3146
    Fő különbség, hogy van páncélzata :)
  • Para1
    #3145
    Aztán 3perc alatt sok vadászt letudsz ám lőni egy ground strike keretében.:)
  • Para1
    #3144
    Annyival 2 óra alatt megvan. Tudom mert nekem kb annyival szedte.:)
  • flashpointer
    #3143
    nekem is száguld vagy 200-al -.-
  • rudii
    #3142
    Ezazzz olyan gyorsan szedi talan holnapra lent is lesz.
  • rudii
    #3141
    Nem szeretek bombazni. :D Egy peshka viszek kor elejen azt annyi. :D Meg magasabb tierbe sokkal jobban megeri vadaszokat leloni mint bombazni.
  • rudii
    #3140
    Wáaáaáaáa uj patch nem kell szolni am... :D Mar toltom is. :P
  • Zero 7th
    #3139
    Vagy...szentségtörés!...repülni a bombázókkal is.
  • rudii
    #3138
    Vadaszokrol volt szo nem bombazokrol! 14rol kihuzni 18ra eleg monoton tud lenni sajnos ugyan azokkal a vadaszokkal. Muszaly neha mas nemzetett huzni vagy lejebb tierbe ugrani.
  • rudii
    #3137
    Peshka adom. Minden kor elejen azt viszem be. (:
  • bgabor
    #3136
    Miért, milyen a G-2es messzer, mondjuk az F4hez képest? Mesélnél róla néhány szót?
  • bgabor
    #3135
    Hogyne repülnénk, én is meg rudii is repüljük, igazi eldobható gyorsbombázó, amivel a csata eléjén betűzöl a zsíros célpontok felé 600-al, ledobod a két 500kg-ost, majd utána akár rögtön ki is lőhetik, mert fillérekért javítják. Tuti kis gép a Pe-2 Peshka.
  • Zero 7th
    #3134
    Arra egyébként rettentően kíváncsi vagyok, mit fog az a gép művelni a Katalinához vett fullmaxos legénységgel... :)
  • Pluskast
    #3133
    Felesleges sírni mert nincs lelőhetetlen gép a játékban és nincs non plusz ultra repülő (még a Mig 15 sem az).
  • Ooorky
    #3132
    Peshka-t rajtam kivül senki se repüli az ismerősi körömben, mivel kevés bombát vihet... Azt senki se nézi milyen sebességgel. :)

    Magyar Betyár: Régóta nem Arcade-ozok, Historical-ban célzópötty hiányában a sok Beaufighter-es össze-vissza lődöz, de általában csak a földi célpontokat puffogtatja + sokszor úgy vettem észre azzal se tudnak mit kezdeni, hogy nem sínen mozog a gépük. + A G-2 messer tier 9-re hozásával az angoloknak annyi esélyük se lesz, mint ami eddig volt.
  • Para1
    #3131
    De most őszintén mondja ki hogy mi a faszért sírnak az orosz gépekkel játszók hogy betelik a csíkjuk mikor 5 OP Peshkájuk meg 5 még OP-b Yer bombázójuk van????????? Aki meg nem akar ilyen faja bombázókkal menni azok vessenek magukra vagy menjenek német ágra azt kapnak egy rakás vadászt!
  • Zero 7th
    #3130
    Nekem még csak most kezdenek betelni a T0-ás gépek csíkjai, és már T8nál járok úgy, hogy a nagyobb gépekkel még nem is repültem. T9 tuti meglesz még ezekből. Persze tudom, hogy T0-T9 az kb annyi XP, mint T9-T11, de nem is négy gépem lesz rá, hanem kb tizenöt.
  • bgabor
    #3129
    Így van, ugyanez van Me-410essel is. Alig fordul, de ha mégis rá tudod vinni a célkeresztet az ellenségre, akkor neki vége. Nem egy könnyű művelet ez a nehézvadászgépekkel, azt biztos.
  • Zero 7th
    #3128
    Az a Wake, csak hülye neve van a játékban. Ezek szerint tényleg a changelog hibázik.
  • Jeffjohnson
    #3127
    Én szeretek néha gombászni is, ahogy Mici mondaná ;)
  • Pluskast
    #3126
    Jeff tudod jól én csak vadászok :)
  • Jeffjohnson
    #3125
    Ha csak a vadászokat nézzük akkor kevés viszont ha mindent odaveszünk. Összes Yak, Sb-2, Yer-2, Il-2 meg a többi akkor van ott hely az XP-nek bőven. Nem beszélve arról, hogy jelenleg az egyik legjobb farmolás az orosz bombázóké.
  • Magyar Betyár
    #3124
    Hát ez érdekes. Nem az a lényege, hogy rávigyed a célkeresztet a célzó pöttyre? Te hogy lövöd le a gépeket? Másképpen csinálod?
    Pont ez a lényege a játéknak. A többi meg már csak fegyverzet kérdése és a Beaufighter igen jól fel van szerelve fegyverekkel. Viszont azt a célkeresztet nem olyan könnyű vele rávinni a célzógömböcskére mint mondjuk egy jól manőverezhető vadásszal. Cserébe az erős fegyverekért szarul manőverezhető. Ezt úgy hívják, hogy egyensúly. Aki meg olyan hülye, hogy szembe repülve feladja a manőverezhetőségét megpróbál lelőni az megérdemli a sorsát.
  • twi452
    #3123
    Na most volt egy vicces rész..
    üzemanyag szivárgás..jelzi h na ugorjak már ki..anyád :D Ugye elmúlik pár mp múlva.. a szöveg kint marad játszom tovább simán :)
    eltalálják a motort utána csak a szokásos kisebb teljesítmény és halvány piros..elkezd visszaszámolni 30ról :D még sikerült lelőni egy gépet aztán csak úgy felrobbantam a levegőben xD
  • twi452
    #3122
    Van egy új, olyan h lonely island
    most megyek rajta :)
  • Pluskast
    #3121
    Semmi gond nem a te hibád, hanem a trehány készítőké akik képtelenek leírni az összes javítást illetve szándékosan nem írják be.
  • Torzonborz
    #3120
    Nektek milyen sebességgel jön le a patch ? Nálam 20-150 kb/s-el csorog ami eléggé karcsú . :(
  • gstup
    #3119
    Akkor sorry.Azt hittem hogy ez hivatalos és teljes.
  • Zero 7th
    #3118
    "New maps: [Ground Strike] Fjords, [Domination] Asia;"

    Mégsincs Wake Island? Basszák már meg a peccsnótot, VAGY a tízertrélert!
  • Zero 7th
    #3117
    "In arcade mode and modes with resurrections catapult ejection is forced after 30 sec. flight after the critical damage recieved."

    Hát akkor ennek árkádban konkrétan semmi értelme, csak húzza az időt. 30 másodperc alatt néha még függőlegesen zuhanva sem érjük el a talajt, nemhogy óvatosan kényszerleszállást hajtsunk végre...
  • Pluskast
    #3116
    Tipikus ruszki tájékoztatás. Egy rakás infó hiányzik belőle....
  • gstup
    #3115
    A változtatások: 1.27.14 patch note
  • Nazarov77
    #3114
    Repülőkhöz annyira nem értek, én a katapultálásnál és a kiugrásnál ugyanarra gondoltam :P
    De igen nem ugyanaz, katapultálásnál ülésestül repülsz ki a gépből.
  • Zero 7th
    #3113
    Ne rinyáljatok már a két giga méret miatt, van benne két új pálya, Fjords és Wake...izé...LONELY Island!
  • Belkar
    #3112
    Amikor belépsz a csatába akkor is át kell állítani hogy melyik bomba legyen rajta és úgy már jó lesz.
  • foxbat88fx
    #3111
    Na remélem ezzel a pöccsel javítják azt a bugot, hogy nem az a bomba kerül a gépre amit felteszek rá :/
    S.79-nél is nem egyszer csinálta... feltettem 2×500kg-osat erre a csatában van 12db 50kg-osom...
    vagy BF-100 ugyanez.... alap van rajta 8db 50kg-os, meglett az exp és feltettem a 2×250kg-osakat.... nézem is a gép alján hogy milyen jól néz ki... bemegyek csatában és akkor nézem hogy 8db kicsi van alatta :S
    remélem ezt most javították