38447
  • gstup
    #3190
    EU,munkaidő?Oroszok meg nem dolgoznak...
  • Dragunow
    #3189
    Online:10.832
    Waiting for session EU server
    players in quene: 32
    Waiting time: 8 mins

    Nem várok tovább
  • Para1
    #3188
    Mindent összevetve szarabbul megy a játék mint 4patchel ezelőtt:)
  • Para1
    #3187
    Végre egy jó hír is van visszahozták Peleliut!:)
  • foxbat88fx
    #3186
    tegnap port-on amikor spawnolja a gépeket olyan giga mega laggom volt :S kb. 1 percig aztán elmúlt... kilőtték a gépet, kiválaszottam a másikat, spawnolt és megint giga mega lagg :S remélem javították és tudom folytatni a szopást hogy újra legyen 500kg-os bomba az S.79-esemen :/
  • bgabor
    #3185
    Az azért van, mert a ma reggeli már a harmadik patch 24 órán belül. :)
  • Torzonborz
    #3184
    lehet szimplán szar még a tracker vagy nem bírja a terhelést. seedelés is be volt kapcsolva és nem töltöttem fel semmi . :(
  • twi452
    #3183
    Volt egy félkész működő verzió :) Fejlesztgetik olyanra amilyenre megtervezték. Beraktak egy új dolgot, nem tökéletes --> javítgatják

    Én nem látok gondot ebben az update-ben még hangulatosabb is lett, így is szívesen játszom vele és nem munkahelynek tekintek egy játékot :D
  • Nohab
    #3182
    Legjobb tudomásom szerint torrent alapú a patchek letöltése. A launcherben is ki lehet kapcsolni, hogy seedelj. Gyors hozzáteszem: nem ajánlom.
  • Torzonborz
    #3181
    szerintem meg náluk nem stimmel vmi, 2 helyen húztam le tegnap a patch-t és teljesen hektikus volt a letöltési sebesség ( mindkét helyen 25/5ös net van ). otthon 20k-al kezdte el aztán a végére felment 1mbit-re de közben ugrált össze vissza.
  • Thraw
    #3180
    Nem értem mit lázadsz engem simán beenged a hiba az ön készülékében van
  • twi452
    #3179
    Most beizzítottam a launchert fél perc alatt lekapta az update-et.
    Tegnap dél körül lőttem be és a nagy update-t is fél óra alatt lehúzta

    peches voltál vagy valami más gond van ott :D
  • Para1
    #3178
    Felháborító hogy ennyit kell foglalkozniuk egy játékkal ami már egyszer jó volt azt miért kell elrontaniuk akarva akaratlanul?
  • Zero 7th
    #3177
    Vegyél aranysast, azt' akkó' lesz pénzük szerverre.
  • twi452
    #3176
    Felháborító, hogy foglalkoznak a játékkal és adogatnak ki javításokat...:)
  • Dragunow
    #3175
    Miért van az, hogy minden belépés előtt le kell töltsön valami 16mb-os semmi kis javítást? Most már sokadszorra csinálja ezt. Igazából nem lenne gond ha nem csodálatos 30bit/sec-el jönne lefelé néha a fantasztikus szerverükről. Talán még 56k-s modemmel is gyorsabban szedtem le mindent úgy 15 éve.
  • Para1
    #3174
    Jó én már egy ideje tolom vele és kurva jó volt megérte vele játszani. Most meg na mindegy, nem mindegy, na mindegy!:)
  • Torzonborz
    #3173
    Mondjuk még mindig béta szóval az ilyen okos konklúziók levonásával azért várjunk még míg éles nem lesz. :P
    Én pont ezért nem fektetek bele most még sok időt és energiát.
    Eljátszogatok vele és kész.
  • Para1
    #3172
    Egy kissé bugos lett a rendszer. Sebaj! Ez a game is csak egyre szarabb lesz.
  • pirdi
    #3171
    Újabb hotfix: 1.27.14.1 ->1.27.15.0

    Ez gyors volt.
  • Ooorky
    #3170
    Ez a 30mp-ed van kiugrásra arra jó arcade-ban, hogy ne az legyen, már éppen becéloztad az ellent amikor kettéesett a gép.
    HB-ban addig lehet a gépben maradni amíg le nem zuhan/szét nem robban, így ha sikerül letenni akkor olcsóbb javítás.

    +Nekem sose voltak pénzügyi gondjaim, mind az 5 népet fejlesztem, kikapcsolt automata javítással, a drágább gépeket pedig folyamatosan cserélgetem (pl. összes japán bombázó ugyanabba a slotba van berakva, ha lelőnek akkor javítás helyett átváltok egy másikra).
  • Belkar
    #3169
    Elég sok negatív vélemény van erről a patchről :\

    Jó kis játék ez nem lenne jó ha a készítők tönkretennék
  • rudii
    #3168
    Nem hinnem. (Illetve ha igen akkor is ellenkezojet felteteleznem, kiugrik a legenyseg nem halnak meg tobb xp points mehetne esetleg legenyseg fejlodesre peldaul Persze semmi ilyen nincs csak ha lenne igy csinalnam. :D Amugy meg en eddig is ugralgattam ki, csak nem villogot a gomb hanem esc es leave the plane.
  • Amaymon
    #3167
    Gyanítom, hogy kiugrálnak a gépből és olyankor nincs full lóvé érte, kevesebb az income.

    Ez így van? Nem olvastam utána, de ezt látom.
  • Áron22
    #3166
    Jó ez a patch, mostmár prémium mellett is fogy a pénzem angolokkal 13-as szinten...
  • PiciPanzer
    #3165
    Gyorsan jött az új frissítés. Biztos valami hotfix.
  • flashpointer
    #3164
    Az előbb lángolva belezuhantam a kifutópályába, erre kaptam egy soft landingot motor nélkülre 1000xp-t : D
  • Amaymon
    #3163
    Mintha nem kapnám meg a full xp lion-t, ha eject-el. Rosszul látom?
  • Amaymon
    #3162
    A levegőben nem tudom mi történik, azok felrobbantak nekem. A földközeliek közül néhány viszont nem robbant fel. Belefúródott és ottragadt kilövésig.
  • Amaymon
    #3161
    Ha nem ugrik ki rózsaszín marad a földön a gépe és agyon lőhető, ha kiugrik felrobban amint leér. Lehet rosszul tudom, de nekem a játékon belül ez jött le.
  • Áron22
    #3160
    Angoloknál érdekes dolgok történtek, egyik spitet letették 12-ről 11-re de a a meteorokból 2-őt levettek 17-re, aminek nagyon örülök:)

    Viszont ez a kiugrásosdi mire jó? Kevesebb lesz a javítási költség? Illetve amikor én kilövök egy ellenfelet, megéri tovább lőni, amikor már rózsaszínes, vagy hagyjam rá?

    A másik: a 4 hispano cannonos spit van akinek pluszt termel? 8600 javítani, de ehhez kellene vagy 4 kilőtt gép, hogy megérje behozni:S
  • vajakos21
    #3159
    Amilyen ütemben tölt,csak holnap tudok véleményt formálni .....
  • rudii
    #3158
    Usa kingcobra 11re feltolva. Mustang 13re, p38g 10re levive. Nemet G2 9re le, Comet 18ra fel, He162 17re le. Mig9L 19re fel. Hmmm...

    Sracok amiota fentvan uj patch nem irja levelecskenel a javitasi arat. Nincs a kis villaskulcs igy nemtudom mikor mennyi a javitasom. Persze az a'rat levonja csak nem irja mar nem kapok meg. :/ Nektek? :O
  • santibi
    #3157
  • Amaymon
    #3156
    Kedvet kaptam tőletek a németekhez. Oroszban tényleg van egy törés. Kihúzom 10-ig aztán meglátom, angolok németet vagy oroszok.
  • vajakos21
    #3155
    HB ba HE 112 A0 tökéletes 1db 20-as ágyuval HBra. A kis ruszki kétfedelesek is szoktak irtani. Ráadásul egy tier 10 es javitása már húzós (3*-os szorzó).A6N2 japán tier 4 szintén.Föleg amig sxokod a pályákat. Free repairt érdemes ott lerepülni.
  • Jeffjohnson
    #3154
    Ruszki Ar-2 ? +70% reward 3x 500kg bomba és úgy tudsz orsózni vele mint semmi mással kb 1óra a free javítás vagy 2-3k credit.
  • Ooorky
    #3153
    250kg-os bombákkal megpakolt S79 jelenleg az egyik legjobb bombázó HB-ban, gyors és nagy pofonokat oszt.

    Vadászgép F-4-es messzerig felejtős, de a többi népnél sem érdemes tier 7-8 alatti vadászt vinni, 1-2 kivételtől eltekintve.
  • SovereignXY
    #3152
    Igaz még nem sokat mentem de a ruszki SB bombázók nem jobbak? 2k alatt van a javítás 55 és 70% közti a reward bónusz és ha megvan a 33k tp akkor megy rá 2x250es meg 2x 500as bomba ami üt.

    Előbb mentem velük még csak - 2x 250es megy rájuk vagy 1x 500 - 34k lóvét hoztak. A 4 együtt vmi 12-4 lelőtt földi cél itán. HVY tank megy 1-1 pillbox.
  • rudii
    #3151
    Ugyan en alig mentem 1-2 HB, de sztem az USA T4 P40 vagy a T4 MkI Spit megallja mar a helyet.