38447
  • Jeffjohnson
    #3230
    Spitek egyébként nagyon csúnya nerfet kaptak a Hispanókat visszavették kb. olyan volt régen mint a yak 37mm-es ágyúja. Baromi könnyen elveszíti az energiáját és nehezebb is vele célozni mint korábban.
  • Pluskast
    #3229
    Bocsi de nincs kedvem kivárni szó szerint 8-10 percet, hogy játszhassak egy kört
  • Jeffjohnson
    #3228
    Próbáld meg a szárny és a test találkozása körül ellőni vagy ha fordul akkor eltalálni seggét nem érdemes kormozni max a hátsó vezérsíkot.
  • Nazarov77
    #3227
    Nekem nem tűnt fel, ellenben az angolokkal. Oroszoknál IL-2vel vannak csak rossz élményeim, ha szembe jön velem és megsoroz a hatezer ágyújával ami a szárnyában van akkor azonnal végem van. Viszont az angolnál ott van a oneshottoló turbólézeres beaufighter, meg az adamantiumból készült spitfire. Az utóbbinál volt hogy végig követtem és közelről 3x táraztam ki a seggébe de a Jóistenért se akart lezuhanni.
  • Nazarov77
    #3226
    De itt legalább hotfixelnek ha valami nem jó, nem úgy mint a WGnél hogy bocsi ez van tudunk a hibáról maaaajd javítjuk ( vagy nem ) a következő patchben.
  • SovereignXY
    #3225
    ÖÖÖÖ... a ruszkik kurvára OP-ok. A YAK-okkal állandóan megszopom. Egyzser rám jön végem mert úgy fordul mint a jóisten. Üldözés esetén dettó nehéz elkapni a mocskokat...
  • SovereignXY
    #3224
    ÁMEN!
  • bgabor
    #3223
    Nem is lesz flame, de azért csúcsminőségűnek ne nevezzünk már egy olyan játékot, ahol nincs többprocesszoros futás 2013-ban, és lehet választani hogy szép legyen a játék vagy normálisan fusson. Emellett óriási bugok vannak benne évek óta. Nem, a Wargaming és a WoT minden, csak nem csúcsminőség. Pl: A Skyrim és fejlesztője, a Bethesda, na az csúcsminőség.
  • Nazarov77
    #3222
    Az olasz gép :P
    Amúgy jók az olasz gépek, a kis szintűekben is 12mmes breda géppuska van, jól lehet velük sebezni.
  • SovereignXY
    #3221
    Ha máe szóba került a wot akkor én arra leszek kíváncsi ennek a majdani tankos részét hogy oldják meg. Ha fele iylen jól és élvezetes lesz mint ez akkor a wot állomány jelentős csökkenése várható majd :)
  • Para1
    #3220
    A nooboknak nem való ez sem az sem!:)
  • V43 1105
    #3219
    Helyes. :D
  • Amaymon
    #3218
    Nem én ezzel játszok remélhetőleg jó darabig, minimum amíg két 20-as nemzetem nem lesz :)
  • V43 1105
    #3217
    csúcsminőséget képviselő cég.. csúcsminőségű játék.. aha jól van.. játssz csak azzal a szarral. :D
  • Amaymon
    #3216
    A WoT nem face to face játék, és írtam hogy totál más stílus, nem wargame, nincs exp csak pure skill. Csúcsminőséget képviselő cég készítette és a játék is az lett végül, nem zökkenőmentesen. Nem akarok flémet indítani azzal ha leírom a nevét, mert a topikjában állandó whine-olás ment :)
  • Glo
    #3215
    Ki lehet menteni fájlba a control beállításokat, utána csak be kell importálni. Nekem egyszer szállt el, azóta még a főkönyvtárból is kitettem, nehogy felülírja valami :)
  • Amaymon
    #3214
    Huh a német MC 202 Folgore elég jó kis gép, meglepett a többi után. Igazi beau, il2, su2 stb. hunter.
  • bgabor
    #3213
    Hát csak nem a wörd of tenksz?
  • vajakos21
    #3212
    bizony :)
  • twi452
    #3211
    Akkor nincs mese gyilkolni kell amíg csak repül..:)
  • vajakos21
    #3210
    az előbb egy OSUt lőttem meg krit, villog,zuhan..10m a víz felett.megyek is tovább,aztán látom I18 tol bele még párat és övé a kill..
  • Áron22
    #3209
    A spitfirekkel nem mókoltak valamit? A bf-ek simán lekanyarodnak, a hispano cannonból 400 méterről a 120-as tár nem elég 1 vadász ellen, a sebességem kanyarodáskor brutál lezuhan...

    Jelenleg prémiummal is minuszos vagyok, sorra bukok 3-4 repcsiket, és a 20K-s cehhet nem fedezi mindig a reward....
  • vajakos21
    #3208
    nem mindig szerintem...
  • twi452
    #3207
    Én úgy láttam, hogy amint átmegy "rózsaszínbe" kiírja egyből oldalt, hogy te lőtted le.
  • Para1
    #3206
    Tudjukmi játék ez teccik:) Akinek meg nemtetcik a penetretiós sebzés annak itt van a critical damage égő-zuhanó még nem halott gép cask arra vár h ki ks-jék efekt!:)
  • Torzonborz
    #3205
    Örülj neki hogy ilyen gyorsan van hotfixelés ,máshol napokat kell várni ...vagy még többet...vagy soha nem is jön mert képesek megmagyarázni hogy nem is bug a bug vagy nagyon ritka.
    Igen a tudjukmi játék az. :D
  • Amaymon
    #3204
    A világ talán legismertebb game developer cége olyan "bakikat" csinált a bétában, hogy ihaj. Ez a már most balanszosabb szerintem, mint az a meg nem nevezett versenyjáték. Azzal kiadás után(!) több, mint egy évig vergődtek. Pedig teljesen f2f-re tenyésztették.
  • Para1
    #3203
    Viszont az 1.27 volt eddig a Patchek patchje! Már hányadik "után igazító" is volt???
  • Para1
    #3202
    Az ilyen hozzááállás miatt haldoklik az Eu!
  • Amaymon
    #3201
    Nem olyan súlyos a német sem, legalábbis low tierben. Azt hittem rosszabb lesz. HB-n nem érzem OP-nak a ruszkit FM nélkül, várom mi lesz ha beteszik. Bár csak közepes lvl 12 vagyok (nem rég játszom). Pont azon a holtponton állok, mikor nincs gép választék (fighter). Keresem a nekem való nemzetet. Úgy érzem, hogy pont a legutolsó választásom lesz a kedvenc.
  • vajakos21
    #3200
    Meddig bírjuk ideggel? :)..vagy had fejlődjenek a az FM mentes oroszok?
  • Amaymon
    #3199
    Valamit nagyon tesztelnek a mostanin, inkább odébb tették kb egy hete a repteret, de a map maradt.
  • vajakos21
    #3198
    Annyit azért sikerül elérniük,hogy a másfél hete végre beállított joystickomat újra kell állítani. Végre működött arcadban is mint régen,erre belépek és megy össze vissza...Jó lenne már egy nem orosz-német HB is..Csak,hogy panaszkodjak én is :)
  • rudii
    #3197
    Hat en ugy vagyok amig beta tolom neki, mert azt tapasztaltam, hogy ahogy fejlodik game nehezebb lesz fejlodni. Szoval regen Bf R6 3as szintu volt, eggyik Fw 9es, 12es spit 6os. Sokat lehetett nyerni aki reg kezdte. Most is patchba latjatok par gepet emeltek.
    Meg most azert nem teljessen mukodik MM szoval nyugodtan vadaszhatod nagy gepeiddel nalad joval kisebbeket. :)
  • Amaymon
    #3196
    "Mondjuk még mindig béta szóval az ilyen okos konklúziók levonásával azért várjunk még míg éles nem lesz. :P
    Én pont ezért nem fektetek bele most még sok időt és energiát."

    Nekem jobban bejön, mint a mai kiadott gamek jó része, amik nem kötnek le. Egy kivétel van, de annak köze sincs ehhez a stílushoz. Szerintem megéri vele játszogatni, ha vki szereti a repkedést. Még olyan stádiumban van a game, hogy az élvezet miatt foglalkozik vele az ember. Mire megjelenik ki lesz fejlődve rengeteg cuccos nem akkor kell majd vergődni, és lehet tovább élvezetből nyomatni.

    Már játszottam végig egy mai napig nagyon népszerű f2f game bétáját és az abban szerzett játékosi skill nagyon megtérült megjelenés után ott sok ideig, pedig nem lehetett szintezni semmit csak önmagam. Előfordultak orbitálisan bosszantó dolgok, amiatt rég megtanultam, amikor valami nem stimmel mindig a játék metagame-hez kell alkalmazkodni.
  • Pluskast
    #3195
    Nincs. Addig volt amíg az előző nagy pecsnél nem vették ki az eu szervert. Azóta haldoklik az egész. Maradj az any-nél.
  • SovereignXY
    #3194
    Ó! És ha már szerverek. Van vmi értelme cak az EU-ra várni? Az any elérhető van beállítva mert a tüököm se akar várni.
  • SovereignXY
    #3193
    Ez gyakran van hogy random kidob a szerverről? Vmi "You have been signed out from the server"???
  • Pluskast
    #3192
    Ez Eu szerveren is előfordul :)
  • Para1
    #3191
    Az Oroszok szopjanak le bő nyállal! Áttolják a pofájukat sugár hajtásuakkal azt keménynek hiszik magukat. Szeretném felhívni mindenkinek a figyelmét h EU szerveren játszon amikor csak teheti. Köszönöm:)