38447
  • stork13
    #3350
    Hát HB sem jobb, német oldal max Ta-152, oroszoknál 1 vagy 2 Mig-9. :)
  • Amaymon
    #3349
    Na jó ilyenkor kell abbahagyni mikor, már otthon vannak az amcsik. Vicces 4-5-en üldöznek egyetlenegy gépet, az kihúzza a fél bandát a map-ról és minden védetlen marad. :)
  • Stuko
    #3348
    Oké, neked van igazad Gabika.

    Jó játékot.
  • V43 1105
    #3347
    Hagyd már rá ..
  • V43 1105
    #3346
    Hagyd már rá ..
  • bgabor
    #3345
    Van hát hasonlóság köztük, hisz mind az arty, mind a bombázó fémből készül, és mindkettőt emberek irányítják. Kb ennyi.
  • bgabor
    #3344
    Ú, látom délutánra a zseniket megint kiengedték a IMEI-ből.

    Na és mesélj nekünk, a Domination játékmódot hogyan nyerik a bombázók? Vagy ground attack módot hogyan a "biztoságos" magasból dobáló bombázók? Modd csak, láttál te már magas tierű csatát ebben a játékban? Láttál már Kometet/Ki-200ast vagy bármilyen Jetet rárepülni a "biztonságos" magasságból küzdő bombázókra? Nyilván nem, mert akkor nem beszélnél ilyeneket. Mondjuk úgy, hogy amelyik bombázóra ezek rámennek, az másodpercek alatt halott, és most, hogy még kevés a high tier gép, bizony már tier11-es géppel menve is berakhat hozzájuk a matchmaker.

    Vicces elnézegetni a csatákat 10+ killel sértetlenül befejező BnZ támadásokkal operáló Kometeket.

    Nagyon úgy néz ki hogy te küszködsz itt szövegértelmezési nehézségekkel.
  • bgabor
    #3343
    IL-2kön sosem volt bombacélzó készülék, annó IL-2 játékokban is megérzés alapján kellett a bombákat dobálni vele. :D
  • bgabor
    #3342
    A főoldalon is kint van a hír, a 25% az igazából mínusz 25% árengedmény a német és szovjet gépekből. Meg ezen felül még a három orosz prémiumból.

    from 04:00 (GMT +4) on February 2, 06:00 (GMT +4) on February 4
    +50% experience gain
    -25% of cost for all German and Soviet planes except premium
    -25% of cost for Soviet premium aircraft I-153P, I-16 type 28, P-39K-1
    The historic mission of «Operation» Uranus "in Historical and realistic battles.70 years ago, 1943 Feb.2, Soviet army won the most cruel and large-scaled WWII battle
  • Belkar
    #3341
    Igen a 25% az engem is érdekelne hogy mi lenne közben megnéztem ez tényleg google fordítóval lett lefordítva
  • Áron22
    #3340
    Javították a hírt, feb. 6-ig fog tartani az esemény, de 25%-os dolog még így is érthetetlen, remélem javítási költség csökkenés vagy még inkább ezüst + lesz:)
  • vajakos21
    #3339
    Belső nézetből nem igazán látszik a szárny:) Amikor meg van időm nézegetni akkor nincs rá szükség
  • Amaymon
    #3338
    50% nem rossz, lion is vajon annyi? :)
  • Amaymon
    #3337
    Nincs nekem se bomba célzó. Rakétákkal lőttem a tankokat.
  • mijki
    #3336
    Csak egy dátum van? Hol a másik? :)
  • Jeffjohnson
    #3335
    Végre lehet tankot vadászni Stuka 37mm-esét megcsinálták! 410 50mm-esével meg destroyert lőttem ki yaaaaaayyyy!
  • mijki
    #3334
    Ha húzod a messzert, figyelj az áramlás leválásra(fehér "füst"csík) a szárny végén vagy a kinyíló orrsegédszárnyra(a szárny belépőélén).
  • Belkar
    #3333
    Na új event:

    from 04:00 (GMT) on February 2, 06:00 (GMT) on February
    +50% Experience gain
    25% of all aircraft except for the Soviet Union and the German premium vehicles
    -25% Of the premium aircraft I-153P, I-16 type 28, P-39K-1
    The historic mission of «Operation» Uranus "in Historical and realistic battles.

    (ez csak szerintem van google fordítóval lefordítva ruszkiról angolra? )
  • vajakos21
    #3332
    Ezt az érzékenységes tippet kipróbálom majd. Köszi az infót.
  • vajakos21
    #3331
    Lehet mert attacker. Me 410 se adja be..de lehet roszul emlékszem
  • Glo
    #3330
    Mi anno il2-ben ezt úgy oldottuk meg, hogy levettük a Joy érzékenységi görbéjét, 90%-on volt a max. Így nem tudtuk annyira húzni, hogy átessen.

    Próbálta már valaki HB-n az il-2M gépet? NEkem valahogy nem sikerült még a bomba célzót kicsalni a gépből, pedig kéne lennie. Vagy a 100 kilós bombát csak úgy tessék-lássék kell eldobálni? :)
  • vajakos21
    #3329
    Végre valaki :) Kis vadászokkal megy realistic is (HE112) de a messzerekkel nehéz nem dugóhúzóba esni. De nem adom fel :)
  • Glo
    #3328
    Én azzal nyomom. Sokkal jobb manővereket lehet lenyomni, mint egérrel. A simplified biztonságosabb, de kevesebb mozgásteret ad pl túlhúzott fordulóknál. De amúgy mindkettővel lehet szabni. 410-essel nemrég lőttem 5 gépet, egyet lenyőltak, aztán elvérzett a csapat és alul maradtam az utolsó Yak9T-vel szemben (szembelövésnél ellőtte a szárnyam, van ilyen).
  • Belkar
    #3327
    Én néha azt csinálom fordulásnál hogy lenyomom a ctrl-t (alapból ezen van az orr felhúzása) és így olyan mintha jobban fordulna de lehet hogy csak beképzelem
  • SovereignXY
    #3326
    Hm... most nézem itt is megtalált a szopóág. Nem mentem oly sokat ma de ahogy nézem a meccsem jó 70-80%at buktuk :)
  • Amaymon
    #3325
    Fordulás gyorsításra nekem az válik be akkor, ha nem zavar senki, de ehhez kis magasság kell. Egy pillanatra srégen balra fel, majd hirtelen befordulva bezuhanni jobbra lefelé.
  • Amaymon
    #3324
    Jah és utána magától beindul.
  • Amaymon
    #3323
    Engine off :)
  • SovereignXY
    #3322
    Az i az mi lenne? Mert szokásom megváltoztatni a nekem kényelmesre a beállítást aztán lehet az már nem i :)
  • SovereignXY
    #3321
    rásegítek billenytűvel is jah.
  • Amaymon
    #3320
    S-t is nyomod? Nem emelkedéshez, gyorsabb forduláshoz.
  • Amaymon
    #3319
    Engem, mikor YAK-ot vezetek ki tudnak cselezni időnként az "i" billentyűvel, amit az egyik topiktárs említett itt. Én túlsodródom ő addig befordul, hogy elmenjen alattam mellettem.
  • SovereignXY
    #3318
    Más. Vki fordulással kapcsolatban tanács. Eddig úgy csináltam ha fordulni akarok gyorsan, flaps combat, speed le majd a fordulóból kijövet speed fel. De már nem egyzser kifordult egy nálam elvikeben rosszabb turntime-os így felülvizsgálom eme elképzelésem.
  • SovereignXY
    #3317
    Kösz. Majd próbálkozom. :)
  • V43 1105
    #3316
    Tegyük fel, repül 1500m-en .. te felmész ilyenkor 2500-3000m-re.. figyeld ki merre megy, kivel, mire .. utána szépen utána fordulsz, tartod a magasságot, majd ha utolérted és úgy ítéled meg, hogy a szituáció alkalmas arra, hogy támadj, akkor zuhanj rá és próbáld meg azt, hogy elé viszed a célkeresztet, ha szerencséd van fingja sem lesz róla, hogy mire készülsz, ilyenkor általában (F-4,F-4 Trop) messzerrel tudsz akkora sebzést okozni, amely kritikus lehet a YAK számára, általában szárny, motor, hűtés, benzintartály sérül meg, ilyenkor persze a YAK észbe kap és elkezd mindenhogy repülni, hogy valamilyen utón módon lerázzon és elmeneküljön. Ilyenkor érdemes rácsapni vagy ugyan így, vagy mivel sérült és így a repülési tulajdonságai lecsökkennek, kisebb kerülőt téve utolérni és leszedni.
  • SovereignXY
    #3315
    Hát... kb tök midnegy mert lemanőverezi. Fordulási idejét megnézve a highabb tier spitik meg a németek közelítik. De pl az amcsiamiat de az angoljaim is kifordulja.
  • Amaymon
    #3314
    "Csomószor érzem azt h oda soroztam ahová kell de mégsem történt semmi és persze fordítva."

    Replay-ban pause. Párszor megnéztem mi történik és mikor megforgattam az állóképet nem egészen ott álltak a lövedékek, ahogy a rángatódzás közben láttam. Na meg az sem elfelejtendő, hogy netes game, ahol pár 10 ms lagg már rontja a célzási pontosságot.
  • Amaymon
    #3313
    "Bezzeg ha a WoT-ban bármi ilyesmit tettek...óh, hát zengett tőrük a fórum, hogy mekkora rohadék tetvek.

    Szóval valamit tudnak a WT-nél ,hogy ennyire elvakultak legyenenek az emnerek, hogy tök mindegy mi van, ez JÓ a Wot SZAR akkor is"

    Egyszerű a képlet. Tankoknál te vagy a fej, a tank a mindent meghatározó tested. Arra mennek rá, hogy a tankod szerelgessed felfelé cuccossal. Korlátozottabbak a lehetőségek, pl. mapokon már kívülről fújják a fix pontokat, útvonalakat. Sniper, arty hamarabb kilő, mint ahogy észrevennéd mi van, stb.

    Repülni másabb élvezetes. Ahhoz kéz is kell nem csak fej. Nincs értelme összehasonlítani a kettőt más játék.
  • vajakos21
    #3312
    Ki játszik HB-t joystickal? És milyen mód? Realistic vagy simplified?
  • Amaymon
    #3311
    "Sok minden félig, vagy félig sincs kész a WT-ben? Semmi baj, főleg hogy mindezért fizethetünk. "

    DayZ sem volt még kész és a privát szerver bérletért (ami elég nagy előnnyel járt), az alapjátékokért, stb. fizetni kellett. Ráadásul itt az aranysas vásárlás opcionális.