38447
  • R4ng3r
    #3390
    Nem ment itt sírás,ez egy orosz játék természetes hogy az orosz gépek op-k... de nekem az orosz gépekkel egyáltalán nincs bajom, jól égnek,könnyen leszedem őket A gond a Spitfire, de ollóztam már ki azt is és aztán szépen becsücsült elém
  • Glo
    #3389
    Nem is Rád értettem :)
  • V43 1105
    #3388
    Én nem sírok, sőt küzdök minden erőmmel hogy hulljon az orosz férgese :-D
  • Glo
    #3387
    Jah, a csajkákban pl negatív manővernél megszűnt a motor üzemanyag ellátása. HB-ban ez le is van modellezve :)

    De tényleg srácok.. árkádban minek keresitek a korhű rep- és sérülésmodelleket? Komolyan nem értem..

    Még ha a HB vagy az FRB miatt sírnátok..
  • R4ng3r
    #3386
    Az orosz gépek PONT a repképességükről voltak híresek
  • Glo
    #3385
    A pilóta hülyeségéről nem a gép repképessége tehetett :)
  • V43 1105
    #3384
    Főleg azon csúcskonstrukciójú gépekkel amiknek a hajtóművük képes volt leállni repülés közben egy-egy manőver után ..
  • R4ng3r
    #3383
    Az oroszok repülni nem tudtak, a németek már sokszor sajnálták hogy az orosz pilóták még a gépet manőverezni sem tudták a levegőben olyan képzetlenek voltak némely esetben....SZóval nem fordultak le azok mindenkit,max földhöz csapták magukat :D
  • Jeffjohnson
    #3382
    Egyelőre azt gondolom ez a patch nagyon jól sikerült.

    -DM-eket átállították ezzel megszűntek a lelőhetetlen bombázók megszűntek gépek legalábbis ahogy tapasztaltam a PBY ket szétkapják pár sec alatt mint foxi a lábtörlőt de valahogy minden egy picit könnyebben lelőhető.

    -Bár még sokat nem repültem vele de a Stuka 37 mm ese a medium tankokat biztosan kiszedi a 410 50mm-ese meg a destroyert is (több lövésből).

    -Ha leszállsz elvileg lehet változtatni a bombaterhen (persze ami ki van húzva)

    -Ha kicsit összetöröd magad de még éppen le tudsz szállni akkor is kijavítanak én úgy összetörtem magam, hogy fél szárny odalett mégis megjavítottak.

    -Reptéren ha megjavítottak visszarak a reptér végére (ez jó dolog bár nekem a régivel sem volt bajom)

    - +15 sec bohockodás miután olyan lövést kaptál ami patch előtt megölt volna, ez annyira nem fontos de 15sec alatt még el tudsz dobni 1 bombát vagy mákkal le is lehet lőni valakit.

    Összességében szerintem jó lett a patch.
  • Glo
    #3381
    :)

    Srácok, még anno én is megkérdeztem, úgy 10 éve nagy online repülősöktől, hogy mit kell tenni ha mögéd ül valaki. Egyszerű volt a válasz: "Akkor csak meghalni tudsz, mást nem!".

    Úgy kell repülni, hogy ne tudjanak mögéd ülni. Az oroszok a valóságban is lefordultak mindenkit, nem kell csodálkozni, hogy árkádban a butított FM-nél is érezhető a dolog.

    Az oroszok nem csíterek, csak más harcmodorral kell őket legyőzni mint más nemzetek repülőit.
  • SovereignXY
    #3380
    ÓÓÓ! Arcadben le lehet vhogy rázzni az embert aki rád akad? Mert se én nem tudom ált lerázni aki nekem jön se fordítva. Vkire ráugrok az vagy megölöm vagy más szedi le esetleg engem lőnek ki mögülle. Kívétel a csíter OP ruszki geci ami úgy fordul mint egy kurva fecske.
  • bgabor
    #3379
    Ahogy Belkar is írja, arcadeban az Attacker gépeknek a földre kivetített célkereszt annál élesebben látszik, minél jobban bedöntöd a gépet, hogy rávegyék a nem igazi bombázókat, hogy zuhanásból bombázzanak, hiszen bombacélzójuk nem volt. A normál bombázóknál, amiken van bombacélzó(és így bombacélzó nézet,F7 gomb), náluk a földi célkereszt is mindig tökéletesen látható.
  • Glo
    #3378
    Azért 18 gépért ennyit kapni elég halvány reward. Ezért is tolom HB-ban :)

    HB-ben gépenként 5000 Lion és 1000 Xp.
    Földi célonként a sima AAA 400 Xp, a tank 1000 Xp.

    Criticalt amúgy azért kapott ennyit, mert lelövés előtt általában bekap egy Crit-et is a delikvens.

    Amúgy gratula :)

    Tegnap előtt nyomtam egy elég élvezetes csatát, a 410-esemmel 5 bombert lőttem. Lőttem egy géppárban repülő Su2-ket is. Kicsit sajnáltam is őket, mert szépen repültek, de nem védte meg őket a védőgéppuskájuk. Egy kanyarból leestek.
  • gstup
    #3377
    Mindenhol sok a ruszki gèp.Az emberek többsége avval megy amivel könnyû nyerni vagy overpower.Mèg ha lehet nem is tetszik neki/nekik az a nemzet vagy gèp.
  • SovereignXY
    #3376
    Van aki csak EU-n játszik vagy ott sokat? Mert az any-n annyi az orosz hogy tönkre bassza az egész gémet. EU-n is sok a ruszki gép? Mert ha nem inkább várok 2 percet egy meccsre de nem szopok ha nem kell.
  • Belkar
    #3375
    gondolom így akarják rávenni az embereket hogy zuhanóbombázóval ne szőnyeg bombázzanak...
  • vass17
    #3374
    HB-ban én sem találtam az alap IL-2-n, először azt hittem, hogy egyiknek sincs :)
    Arcadeban van neki, de ha nagyjából vízszintesen közlekedek vele, akkor annyira halvány, hogy nem lehet látni, viszont ha felrántom és utána egy rövid zuhanás, akkor jól látható. Igazából nem értem ezt az egészet, igaz, csak az IL-2 ilyen...
  • Jabar
    #3373
    köszi
  • gstup
    #3372
    Ha nem sikerül kiszedni a cèlpontot akkor sem állsz neki fordulgatni.Irány vissza a magasba.Majd ùjra lecsapsz.
  • gstup
    #3371
    Boom and zoom.Magasbòl mint egy sas lecsapsz ès az energiát amit összeszedtèl a zuhanással egybõl az emelkedèsre "költöd".
  • Jabar
    #3370
    Ismét egy amatőr kérdés :)

    Folyamatosan írogatjátok itt azt hogy BnZ, ez mit jelent? :D
  • Amaymon
    #3369
    Kérdezd meg itt, ha ott nem tudják a választ akkor nálad lesz valami hiba.
  • komorszabi
    #3368
    Az lehet, de akkor honnan tudnám letölteni a teljes verziót?
  • patchaou
    #3367
    Hali, kicsit off: most sikerült piacon szereznem egy Microsoft (sidewinder) force feedback 2 joystickot. Csak amazonon találtam, és meglepődtem mennyiért vesztegetik gondoltam itt lesz aki ismeri. Kérdésem csupán annyi, hogy ez valóban ilyen drága cucc?
  • Amaymon
    #3366
    Az csak a dowload manager (launcher), amit leszedtél.
  • komorszabi
    #3365
    Letöltöttem a hivatalos oldalról pár MB volt aztán feltelepítettem az kb 5 mp volt és amikor megpróbálom elindítani ezzel a hibával fogad:0xc000001d ez miért van??
  • bgabor
    #3364
    Én nem látom ezt ennyire drasztikusnak, kis tieren is van több rakétás gép(I-16, hurricane, lagg stb), tier 5-től pedig megjelennek a kétmotoros vadászok, és vége a a viccnek. A mathcmaker miatt a Tier3-as bombázók már többször összefutnak kétmotorosokkal. Egyébként a játékba még sok kétmotoros vadász fog bekerülni a jövőben.

    Az egyedüli, akit tényleg nehéz elintézni a tierje miatt, az az orosz prémium Catalina, a többiek messze nem legyőzhetetlenek.

    Egyébként meg mindenkinek szoktam ajánlani hogy maga is húzza ki a H6K-t, egyfelől mert gyorsan megvan és remek pénzeket hoz, másfelől hogy lássa hogy a hidroplánok élete se fenékig tejfel. :)

    Az viszont kifejezetten gáz hogy valaki úgy mond véleményt a játékról, hogy csak a kis tierű csatákat látta belőle. Láthattuk már a WoT topikban is, hogy az ilyen mennyire torz véleményeket szül. (Pl: hogy szerinte az artyk teljesen rendben vannak, mert a nyilatkozó még sosem látott ötösnél nagyobbat belőlük stb)
  • bgabor
    #3363
    Alig van neki, ötéves vasakon vígan elfutkos. Tegyél nyugodtan próbát vele.
  • Amaymon
    #3362
    Nice, bár az amcsi gépeket nem ismerem.
  • Trabant93
    #3361
    Hajnali 2 körül csináltam ezt a meccset,a 18-ból 13 a 2-es szintű buffaloval volt,de mentem még wildcattel,p40-el,sbd-vel és havoccal :)
  • komorszabi
    #3360
    Sziasztok, ennek a játéknak mennyi lehet a gépigénye??
  • Para1
    #3359
    Stuko alacsony tierű csatákat írja le. És abban még igaza is van h szinte lehetetlen lelőni mondjuk egy H6K-t vagy egy Catalynát. Erről te is meggyőződhettél már. Az h magasabb tierben a cometek leszedik a bombázókat. Igen egyet kettőt. A többi(mert hát magasabb tierben is megvan oldalanként 10-10 bombázó kezdésnél) ugyanúgy szétdobja a mapot és marad a férgese amit német vadászok is eltudnák már intézni.
  • bgabor
    #3358
    Ilyenkor az szokott lenni, hogy a magasabb tierű bombázó több lövést kibír, ennyiben jobb.
  • Amaymon
    #3357
    Ez tényleg szép. Mikor volt éjjel? Hogy csináltad a 17 critet?
  • SovereignXY
    #3356
    Amúgy ez az egy lövéssel meghalok dolog ez mi ez? Bombázómat nem egyzser akár kis szar t1es repülő lő egyet éppen hogy csak halvány pirtos lezs a törzs vagy a szár vagy tök midnegy e végem. Pilóta találat?
  • SovereignXY
    #3355
    SZÉÉÉÉP!

    Mivel mentél?
  • Trabant93
    #3354
  • Trabant93
    #3353
  • Trabant93
    #3352
    Kivettem belőle a részem jócskán:


  • Áron22
    #3351
    Az angoloknál a wellington mk3 és mk X között semmi különbség nincs leírásban, tényleg tök ugyanaz a 2 gép? Csak mert az X-es 2 szinttel késöbb nyílik meg, viszont alacsonyabb a reward bónusza, igaz picit a javítási költsége is...

    Vagy van különbség a 2 gép közt, csak xar a leírásuk?