38447
  • Amaymon
    #3430
    Messerschmitt Bf 109 mennyire jó HB-n? Arcade-ban nagyon oda tud csapni, ha van egy kis realizmus akkor is használható?
  • vajakos21
    #3429
    nem kellett volna
  • vajakos21
    #3428
    Igaz hetek óta nem repültem vele. El is viszem HB-be...lesz ami lesz
  • vajakos21
    #3427
    Nem lenne rossz csak lassú szegény lelkem. És mivel nincs belső nézet annyira nem tetszik. Valamiért bombernek nézik. (van 4db 50kg-os )De a tűzerő rendben van.(valami csak jó legyen már :) )
  • bgabor
    #3426
    Emberek, a Hs129-el van valakinek tapasztala? Érdemes megvenni?
    Persze, nem rossz a fegyverzete, de nem értem hogy mire fel 13-as szintű. Kilencesnek bőven elég lenne.
  • PiciPanzer
    #3425
    Killeket tekintve egy jóval jobb kör, ugyanúgy win, mégis sokkal kevesebb xp. Érdekes...

  • PiciPanzer
    #3424
    Német 6os, amcsi 8as, de az orosz 7es csak t0, t1 + prém katival lett mag. Így szépen hozza az oroszlánt prémmel. 9esen tervezem hogy váltok magasabb szinzű orosz gépekre addig még gyűlik az ezüst.
  • Amaymon
    #3423
    1.5 milla lionod van? Az szép :)

    Bár lehet nekem is gyűlt volna annyi, ha nem húzom ki az angolt 10-re a német még on way.
  • PiciPanzer
    #3422
    Nem igazán értem, hogy jött össze ennyi xp, mentem már sokkal jobb köröket is fele ennyiért...

  • pirdi
    #3421
    Nekem kiírja, hogy 29FPS de szaggat+felszállásnál kilőtték az egyik motort, felborul a gép és 2:29-t ír a javításra de 2:10-nél meghalt. Valami nem jó.
  • Amaymon
    #3420
    Ahh, épp megléptem volna egy 20 perces ütközet után a szintet.
  • Glo
    #3419
    Na akkor lenne igazán rossz napja az orosz fórum moddereknek :D
  • SovereignXY
    #3418
    Most jön a ruszki NERF :P
  • Glo
    #3417
    Majd jön nemsokára a hotfix.. Gondolom elkezdték szőnyegbombázni az orosz fórumot a felhergelt júzerek :)
  • Áron22
    #3416
    Elszaródott a szerver, nálam sem megy, reloggolással sem:)
  • vajakos21
    #3415
    HB -ben kiválasztottam a gépet,tölt majd vissza a menübe. Kiírja hogy 0 credit és 0 exp (meglepő módon). Aztán garázs...van baj itt is
  • rudii
    #3414
    Mar jatekba se enged be.
  • SovereignXY
    #3413
    Nekzek megy a gém rendesen? Nem volt semmi mennék csatába. Betölt. Választom gépet erre: Processing Operation. Várok várok semmi. kilép azóta belépni se akar. Csak loggining in...
  • rudii
    #3412
    Lonely Island. Egyik csapat gyoz kiirja on hand stb. Aztan megy tovabb csata. Lelovik gepem de masikkal mar nemtudok bejonni. Kilepni se lep ki csatabol, kicsit bugos az egesz map. ^^
  • Glo
    #3411
    Egész délutános pálinkázás után ne próbálj meg összefüggő szöveget gépelni.. ez jótanács magamnak :D
  • Glo
    #3410
    NEm kell még idejekorán erre költeni.

    A Crew-nál arra gyúrj amit majd használsz. Nekem 1 slot van vadászokra (itt az első fülre rakom a cuccost (Visibility, Keen edge, G-tolerance)), 1 bomberekre (itt a lövészekre kell gyúrni) meg egy a többire, pl attackerekre.

    Amúgy az elején érdemes az elején mindenre rakni ami olcsó, mert ha eléred a 100-120 crew pontot akkor megveheted az Expert fokozatot az adott gépre, ami 30 pont bónuszt ad minden fontos elemre.
  • Ry0K3N
    #3409
    És crew trainingre mire érdemes gyúrni? :D
  • Ry0K3N
    #3408
    Érdemes megvenni az 5. crewt is?
  • Glo
    #3407
    Ha kimaxolod az xp csíkot akkor utána 5-öd annyi xp-t kapsz csatánként. Arra jó, hogy ne az Reserve gépekkel menj el 20-as szintig :)
  • Ry0K3N
    #3406
    Na elsőbenyomás miután kipróbáltam a játékot:
    Hátezkibaszottulkurvajóéstetszikcsupaheppi.
    Pedig voltak elég erős fentartásaim pedig nem vagyok nagy repülős de marha könnyen bele lehet jönni.

    Kérdés: Repcsikkánt az XP az mire jó? Mi lesz ha kimaxolod?
  • ZSOOLT2
    #3405
    Azt észrevettétek, hogy 6db rakétával ki lehet lőni egy rombolót?
  • vajakos21
    #3404
    Jó ez a -25%. Gyorsan vettem vagy 5 gépet.Remélem ezt a jó szokásuk megtartják.
  • pirdi
    #3403
    Kérdés: A bombaterhet hogy lehet megváltoztatni leszállás után?
  • Glo
    #3402
    Abból az 500-ból vennék egy prémium Catalinát, hogy trollkodhassak 1-es tierben az oroszokkal >o]
  • Glo
    #3401
    Olyan kéne, ami csak akkor von le 1 napot amelyik nap játszok is :D

    Mint a konditeremben a 10 alkalmas bérlet :)
  • stork13
    #3400
    Áááá, úgy 88 Ft 1 nap. :D
  • Amaymon
    #3399
    "-Ha kicsit összetöröd magad de még éppen le tudsz szállni akkor is kijavítanak én úgy összetörtem magam, hogy fél szárny odalett mégis megjavítottak."

    Nekem csak lyukat ütöttek a jobbon, nem szakadt le. :)

  • Amaymon
    #3398
    "Úgy kell repülni, hogy ne tudjanak mögéd ülni. Az oroszok a valóságban is lefordultak mindenkit, nem kell csodálkozni, hogy árkádban a butított FM-nél is érezhető a dolog."

    Magasabb szinten tényleg ezt csinálják. Messziről észrevesz alám fordul és átsuhan. Sok nagyon profi van aki előre gondolkodik.

    Hegyes pályán viszont le lehet rázni. Hazai terepen. Nemrég 3 gép üldözött, szorosan a falhoz tapadva, szó szerint a kabin majdnem érintette a földet, a hasítékokon beorsózva kimanővereztem. Elfogyott a lövedékük. Természetesen arcade, HB-n nem ment volna. Német géppel is megpróbáltam, úgy a falnak vágtam magam mint a ... bár lvl 10 felé közeledve mintha jobban tudnának orsózni.
  • bgabor
    #3397
    Vagy inkább érdemesebb 2X1000 aranysast venni, így nem lesz felesleg és olcsóbban megúszod. :)
  • Jeffjohnson
    #3396
    DM arcadeban is ugyanaz mint a többiben az egyetlen különbség az instructor jobban fel van turbózva.
  • stork13
    #3395
    500 gold marad, így minden 5. hónap ingyenes.
    Így az összeg csökkenthető 20%-kal.

    Így 65,704 Ft-ra jön ki. :D
  • Glo
    #3394
    Thx.
  • stork13
    #3393
    220x14=3080 Ft 2500 gold

    30 nap az 2464 Ft.

    1 nap 82.13 Ft.
  • Glo
    #3392
    Kiszámolta már valaki, hogy a prémium acc magyar forintra lefordítva mennyibe kerül naponta?
  • vass17
    #3391
    Világos, csak a többi attacker-el ez kevésbé tűnt fel :)