38447
  • Ry0K3N
    #3510
    Már megvannak csak az a szar dupla kattra nem működik enter kell neki hogy beljebb lépjem a menüben...
  • Para1
    #3509
    A titok az magas szinten h vagy az elején eldobható gyors bombázóval(-kal) zúhanóban bombázol egyet avagy vársz a végéig amikor is már kevés földi van és akkor hozod be és letarolod az összeset ami megmaradt.
  • Zero 7th
    #3508
    Mondjuk itt is, mint annyi más játéknál, a testreszabási lehetőség irdatlan ocsmány dolgokat eredményez. Persze a Hello Kitty Space Marine chapter szintre nem emelkedik a dolog, de a teljes szárnyfelületre festett szárnyak, meg hasonló giccses szarok, meg a rossz helyre tett, ötvenszeres nagyítású killmarkok már így is néha majd' kicsapják az esztétikai biztosítékot.
  • SovereignXY
    #3507
    Hát... én farmhoz hazsnáloma bombázókat. _Oroszt. 3 su-2m meg egy ar-2őt. Én az előttem is említett kezdőről zuhanok alacsonyra aztán amint a konvoj felé értem bumm kidobon a 4 bombát 2x250 2x500as oszt jónapot. Ezeket gyorsan javítják 15-20 perc így a hasznom tiszta.
    Vagy Rice Terrases meg Africa Canyonban oldalt a kanyonban el lehet lopózni és hátulról seggbe küldeni a konvojokat.
  • Zero 7th
    #3506
    Unlockolni kell őket előbb. Alapból egy matrica sincs.
  • Ry0K3N
    #3505
    De nem mutat szart sem. Üres mind.
  • bgabor
    #3504
    Hangárban a festés résznél.
  • Ry0K3N
    #3503
    Aprobó a megnyert decalokat hogy lehet gépre rakni?
  • Ry0K3N
    #3502
    még tanulatlanok az emberk még nem jöttek rá nem jó dolog közelharcba kerülni 1v1-be egy Zeroval =D
  • LeWyTy
    #3501
    Nagyon durván visszavettek az arcából én is azzal nyomtam.
  • flashpointer
    #3500
    Egyutas bombázókkal nagyobb a hatékonyság jelenleg. (Pe-2 és hasonló kategória) Én úgy szoktam hogy először viszem be, aztán
    -felgyorsítasz vagy 600+ra a kezdő magasságról való ereszkedéssel úgy 1000m-ig, aztán ha szemből támadnak és túléled, utólérni már úgysem fognak. -Kinézed a legzsírosabb konvojt, potty, és futi amerre nincs senki, aztán ha megint lett bombád csak ismételgetni kell.
    -Ha kilövik első dobás után is nagyobb a haszon, egy egy szerencsésebb dobásnál 10 célt is magával visz.
  • Ry0K3N
    #3499
    A trükk az hogy ne wellingtonnal menny. Jelenleg úgy ahogy van szar, még nincs bent a többi típusa.
  • Áron22
    #3498
    Profi bombázókat kérdezném, hogy miként csinálják?

    eddig azt hittem a bombázóim bénák, de megvettem a legerősebb wellingtont(10-es szintű angoloknál), felnyitottam az összes bombáját,+engine+másik fejlesztés, tökéletesítettem a legénységet, de így se megyek vele semmire.

    Ha fel akarok mászni magasba, mire felérek 3-4000 méterre, a földi célpontok közelebbi felét lebombázzák, és tuti betalál vagy egy jet, vagy akár egy yak 9, és simán kilő...

    Ha alacsonyan megyek, akkor fel tudok gyorsulni 600 fölé, és eljutok nagy eséllyel a célpontig, de max 1 sorozatot tudok kidobálni a bombákból, mert utána rámakaszkodnak, és kilőnek.

    Viszont minden körben látok játékosokat, akik 15-20 földi célpontot kilőnek, hogy csinálják? Alacsonyan menve 1 sorozat max 6-8 kill, magasan meg el se jutok az ellenfélig.

    Szóval mi a trükkje a bombázásnak magasabb szinten?
  • SovereignXY
    #3497
    Hátsó lövész esetén 10ből 8szor oylan ember mászik mögém aki nem hülye és holt térben marad :S
    Ha viszont vmi 0 vagy t1es repcsis jön az sokszor hülye és jó helyen marad a halálhoz. :)
  • vajakos21
    #3496
    Nem rossz a blenheim-beufort páros.kis bombaterhelés,nagyon jò a védelmük. Jópár kill csináltam velük. Beülsz a toronyba és osztod az áldást.Vagy hurri rakétával.
  • SovereignXY
    #3495
    sok a repair költsége meg én vhogy nem érzem. Fordulni szarul tud néha úgy kileng ballra jobbra mint a kurva isten.
  • Glo
    #3494
    Angoloknál a Beaufighter-el nyomulj, az egy állat :)
  • SovereignXY
    #3493
    Legénység szintjét mivel érdemes húzzni? Bombázó jól viszi azt látom de pl angoloknak nincs normális low tier bombázója. Ruszkik ugye nagyon ott vannak, németeknek is van 4es 5ös amcsi catalyna egy lófasz sztem azzal nem szopok. Reserv repcsikkel lehet ölni de mintha nem hozzna túl sok pontot :S
  • Glo
    #3492
    Aszondják az okosok, hogy megint Máltai HB van. Lehet megint nyúzni a brit ágat :D
  • Glo
    #3491
    Hja, már ami megvan másnapig ingyen. Mondjuk annyival is kevesebb a díja utána :)
  • Amaymon
    #3490
    Nekem ennyi elég is volt mára had gyógyuljanak a gépek, bár nem lenne deficites a javítás, de ha másnapig ingyen megvan miért ne? :)
  • Ry0K3N
    #3489
    Akkor jó azt hittem csak engem nem szeret :D
  • Amaymon
    #3488
    HB-ról engem is kinyomott.
  • Ry0K3N
    #3487
    Az normális hogy csak úgy kibasz csatából?
  • LeWyTy
    #3486
    áhhá
  • QuentinT
    #3485
    Nem. Ez eredetileg a World of Planes névre hallgatott, míg a Wargaming játéka a World of Warplanes néven fut.
  • LeWyTy
    #3484
    Mikorra várhatóak a hajók vagy a tankok?
  • LeWyTy
    #3483
    Hogy-hogy (ex World of Planes) ??? teljesen más a 2 nem?
  • LeWyTy
    #3482
    Jé ennek van topikja add fav
  • bgabor
    #3481
    Én tegnap szedtem le a Yak-9T-vel egy Sabret. :)
  • Amaymon
    #3480
    Viszont nem lehetetlen kilőni őket, pár napja egy lvl(4 vagy 5) gépem tüzébe szalad bele szemből egy meteor.
  • Amaymon
    #3479
    10-est ha beteszel kb. bármi jöhet, ami az ellenfér hangárában van (a legkisebbtől) a legmagasabbig.
  • bgabor
    #3478
    A legmagasabb szintű géped alapján, amit beraksz.
  • Torzonborz
    #3477
    Áhh köszi , na igen még nem osztottam ki az összes xp-t. :D
  • Ry0K3N
    #3476
    Meccsbesorolás hogy történik? Az adott frakció szintje alapján amivel csatába mész vagy a gépeid szintje alapján?
  • twi452
    #3475
    Így van. Ha még több lesz akkor villogni is elkezd, hogy na vedd már észre :D
  • QuentinT
    #3474
    Úgy emlékszem, nekem akkor jelent meg, amikor relatíve sok volt az el nem költött legénység fejlesztésére szolgáló xp.
  • Torzonborz
    #3473
    Az jelent vmit hogy a pilóta buksija sárga ? Pár gépnél van ilyen de nem láttam sehol semmit ezzel kapcsolatban.
  • vajakos21
    #3472
    ok.köszi
  • SovereignXY
    #3471
    Ahogy néztem sztem az hogy ha free rapirt tolsz akkor a legénység felgyúgyulása nincs benne az időben.