38447
  • SovereignXY
    #3550
    Hm... vettem két YAK-ot (5ös és 6ost) KIBASZOTT CSÍTEREK. Úgy forul mint... nincs rá szó. NERFET neju!
  • SovereignXY
    #3549
    Mennyit kapsz egy med tankért HB-n? Pénz meg xp?
  • Glo
    #3548
    100m alatt. Pontosan mellé kell dobni. Az 50-es meg nem durran olyan nagyot h elvigye a géped, plusz az 1mp-s késleltetéssel még pattognak is kicsit a tank környékén. De még így is elé kell tartani, mert rohadt gyorsan mozognak a kis genyák.
  • gstup
    #3547
    Szia Glo,

    Milyen magasságból dobáltad a tankokra?

    Üdv,
    G
  • Glo
    #3546
    Tegnap egy új S79-es bevetése közben kényszerből 12x50kg-os bombicsekekkel kellett operálnom. HB-ban pontos találat esetén kiviszi a Medium tankot :)

    Lett is egyből 11 killem a 12 bombával.

    1 mp-s késleltetéssel 2 db 50-essel a Cargo shipet is ki lehet dobni. Bár nem éri meg, mert rohadtul lő, és csak 1100 Xp, a tank meg 1080 és annak nincs légvédelme.
  • Glo
    #3545
    ?
  • vajakos21
    #3544
    A free repair igen :). Amúgy 3*-os. (örök példám a FW190 D12 45000)
  • Glo
    #3543
    Kösz :)

    A videó nincs meg, nem mentettem le sajna.

    Amúgy vicces, hogy HB-ban egy gép 5000 lion, Árkádban meg.. nem is tudom, de kevés :) A repair cost meg ugyanaz.
  • Amaymon
    #3542
    Német! GZ.
  • vajakos21
    #3541
    Videót ! :)..Szép munka!
  • Glo
    #3540
    Azért néha megéri másokat kifilézni ;)

  • Glo
    #3539
    A lövészekre ne tegyél, totál felesleges. Az imánt a 20+30-as lövészem 2 kerek percig lőtt egy La5-öst, el se találta.. Aztán amikor az lőtávba ért simán lenyesett. "Munkatáborba!" gomb kéne ide a lövészeknek mission után. Tuti nyomkodnám mint az állat :)
  • Amaymon
    #3538
    HB-n az a nem fun mikor bent marad egy enemy. Low géppel kering a reptere felett, a légvédelem kiszedi az őt támadó maradék 3-4 gépet, majd az a sunnyogó nyer.
  • Amaymon
    #3537
    Viszont te is kifilézheted a másikat és akkor tudod, hogy neki nem volt fun :)
  • SovereignXY
    #3536
    HB-val nekem annyi bajom van repülök 5 percig hogy aztán kifélizzéenek fél alatt. Nem fun. :)
  • Zero 7th
    #3535
    Ha a gunners fülön a legfölső csík, a number of gunners nem éri el a gépen lévő lövészek számát, akkor kapsz negatív módosítókat.

    Egyébként úgy van a dolog, hogy minden skill 100ig megy, amit meg csak 50ig tudsz tolni, azoknál a maradék ötven pont a qualificationökből jön össze, az expert +30at ér, az ace, amit csak aranyért tudsz venni, +50.
  • Amaymon
    #3534
    Szabadnap több előjön szerintem. Bár hétközben inkább HB-t játszom, mert azzal elvagyok javítás nélkül, orosz-német oldalon több mint 10 gép/nap, az felszorozva egy HB idejével kitart egy darabig. Nagyobb élvezet ott kilőni egy gépet. Hétvégén pedig arcade xp-zés.
  • SovereignXY
    #3533
    Csak nekem tűnik úgy mintha jobb lenne az MM? 5-6os gépekkel mentem és nem láttam nagyon t10+osokat mint tegnap.
  • SovereignXY
    #3532
    Mindenre osztok össze vissza mert a kvalifikálás egész szépen megdobja az értékeket. +30 a reloadhoz. Pontokból za lenne... kurva sok :)
  • flashpointer
    #3531
    Jó fegyvert kell a kezükbe adni, a szarral a legjobb ember sem tud mit tenni :)
    Főleg az ilyen 7.62 a vicc T10-ben
  • vajakos21
    #3530
    németnél meg végképp felesleges kihúzni az 5 lövészt HE111-nél.Inkább reloadra tegyél. Úgyse érnek semmit a lövészei. (mondjuk talán csak a JU88-nál volt sikerélményem)
  • vajakos21
    #3529
    vadásznál ne is tegyél rá. ott nem számít csak bombernél.
  • SovereignXY
    #3528
    Ez a crew skill és gunner dolog hogy van? Játék fóruma szerint ha húzom a gunner accuracy és precizioon skilljét az csak a játék által vezérelt lövészre működik. Ha bombázóm húzom a skillt ahogy nő írja úgy nő a minusz előjeles szám is. Hiányzik annyi gunerje. Vadásznál nem ír semmit.
  • Amaymon
    #3527
    Annak annyira jellegzetes az ikonja, hogy rögtön felismerni :)
  • Glo
    #3526
    HB-ban se látni a típust, csak a gép sziluettjét. Szal tudod mennyi bomberük meg vadászuk van, csak azt nem h mi :)
  • bgabor
    #3525
    Gondolom csak FRB-re vonatkozik, szólvak kb a játékosok 0.5%-át érinti. :D
  • vajakos21
    #3524
    Eddig láttad mi alapján válassz saját gépet. Sok a vadász vagy a bomber ..stb. És ugye a MIGeket se látod :)
  • Amaymon
    #3523
    Ez most jobb, hogy nem mutatja mit választ az ellenfél?
  • SovereignXY
    #3522
    kösz.
  • Zero 7th
    #3521
    Pontosan nem vágom, de a bombázás mintha több pontot adna, mint a vadászat, a historical battle meg kb egy nagyságrenddel többet oszt, mint az árkád.
  • SovereignXY
    #3520
    Nem tudjátok véletlen, hogy a crew skill pontot hogy adja? Mit tudom én 5k xp ér 10 crew skill pontot.
  • Belkar
    #3519
    Update 04.02.2013 (1.27.18.1)

    Enemy aircrafts are not shown now in FRB results chart

    Fixed engine sound for aircrafts in replay mode

    When player leaves his squad, squad's rank re-calculating correctly

    Results of fight are inclided in "Economy" log

    Enhanced after-fight statistics log
  • LeWyTy
    #3518
    Legalább nem olyan unalmas.
  • Fabio Capello
    #3517
    jól néznek ki :) Én is nekiesnék a festésnek, de nem vágom még annyira a "rendszerét", hogy ilyeneket tudjak összerittyenteni :)
  • twi452
    #3516
    Lehet csinálni szobákat úgy működik mint az IRC

    /join szobanév

  • Ry0K3N
    #3515
    Nem jeleníti meg.
  • LeWyTy
    #3514
    Van valami klánozási lehetőség?
    Vagy valami SG csoport chat vagy valami?
  • flashpointer
    #3513
    most mond hogy nem néznek ki jól : D
  • Áron22
    #3512
    Oroszokkal menj, azzal mellényúlni nem tudsz:)
  • Bero87
    #3511
    Sziasztok! Abszolút új vagyok pls adjatok helpet melyik nemzetnek éri meg neki ugrani?!gondolom van olyan ami már azért kicsit kiegyensúlyozottabb mint a többi!Thx a helpet előre is!