38447
  • Glo
    #3590
    Zuhanásban a Yak szarabb, igaz hamar felgyorsul, de ráz mint az állat, mikor a messzer még vidáman silik.
  • vajakos21
    #3589
    én a japánokat érzem jónak fordulóharcra. Ez a HB rendszer már nagyon hiányzott!Ma felavatok pár gépet
  • Amaymon
    #3588
    "a 6os YAK-kal azert mar kepes arra, hogy elhuzzon a csapas utan. Legalabbis ahogy en hasznalom, ugy el lehet vele menekulni."

    Végülis mindegyik képes elhúzni, ha volt sebessége. A lvl9-es yak-nál a lvl7-es messer a leírás szerint gyorsabb. A Messer esetén a "rate of climb" jobb, én nem csak 1 m/s-nek érzem a különbséget. Több vagy jobban gyorsul a játékban?
  • Zero 7th
    #3587
    Viszont a _majdnem_ egyenes vonalban repülés hatásos tud lenni egy darabig. Pár másodpercig repülni egyenesen, aztán egy picit változtatni az irányon, pár másodperc múlva megint, stb. Bombázóval jön be főleg. Halálba lehet vele idegelni az üldözőt, meg ugye megakadályozza, hogy az üldöző tartósan a tornyok holtterében maradjon...

    Persze ez csak bizonyos szituációkban tud egyáltalán működni, akkor sem mindig. Tapasztaltabb pilóták úgyis szétszednek, mint a szart...
  • Belkar
    #3586
    Legjobban szerintem úgy lehet megszökni az ellenfél elől hogy zuhanórepülésben lemész 100 m alá és ott cikázol lehetőleg a bázisod felé repülve ilyenkor üldözők nagy többsége vagy földhöz csapja a gépét vagy lelövik a csapattársaid vagy meg inkább visszafordul mielőtt bajba kerül persze néha így is leszednek de legalább van esélyed a menekülésre. Hegyi pályán még könnyebb mert ott ügyesen kanyarogva könnyen a hegy takarásába kerülhetsz és még több esélyed lesz a túlélésre.

    A túlélés esélyét növeli az ha közel vagy saját bázishoz és van elég baráti gép a közelben meg persze ha nem üldöz túl sok ellenség és a legfontosabb hogy ha nem repülsz egyenes vonalban!
  • Glo
    #3585
    Na, alakul a molekula. HB-ban jelenleg 4 nemzet közül lehet válogatni: Német-Orosz-Angol-Japán :)
  • Trabant93
    #3584
    Aki jól forduló gépet akar,az vegyen buffalot(a kettest),vagy p40-et,azokkal lehet aratni :)
  • Glo
    #3583
    Használt Saitek X52-t is lehet venni egy tizesért.
  • Glo
    #3582
    De itt nincs 50m-ről láthatatlan sunnyogó tank, meg arty ami a pálya végéről kiszed.

    A taktika csak gyakorlás kérdése. A lényeg, hogy ne mehessenek föléd/mögéd. Bár árkádban a hangyabolyban valaki mindig lesz, aki föléd ér. Pl aki respawnol :)

    HB-ban nincs ilyen probléma
  • vajakos21
    #3581
    logitech,saitek,thrustmaster.
  • SovereignXY
    #3580
    Joy-t nem fogok venni csak ezért.
    Találtam egy manőveres videót. Mind arról szól hogyan támadj. iylen forduló oylan forduló. De ez arcade itt nem kell iylen trükk mert 80al is a levegőben maradok és nem lezuhanni, átesni stb.
    Ez meg már síás meg repülős és nem tank de... wotban legalább ha vki a seggmbe kerül nem = a halállal, nem teremnek hirtelen felettem, mögöttem az ellen úgy hogy 3 seccel korábban még én üldöztem őt a magasból.
    Nem nekem való ez...
  • zsoltesz90
    #3579
    a 6os YAK-kal azert mar kepes arra, hogy elhuzzon a csapas utan. Legalabbis ahogy en hasznalom, ugy el lehet vele menekulni. En minimum 1500 m magasbol szoktam csapasokat merni, es utana gyorsan vissza lehet vele emelkedni a kiindulo magassagba, vagy pedig tovabb suhanni, olyan sebesseggel, amit a tobbiek nem tudnak produkalni. Fordulokban pedig nagyon jol tartja a sebesseget.
  • Torzonborz
    #3578
    Ha már joy....5-10k között van vmi best buy cucc ?
    Van otthon egy régi genius ....öömittoménmi asszem F-31 ami jó lenne csak ippeg az még gameportos az meg ugye már rég nincsen pc-n.
    Gondoltam veszek gameport-usb átalakítót de az meg 4-5k annyit meg az egész joy nem ér. :D
  • vajakos21
    #3577
    Hivatalos fòrumon van tips for beginners..vagy ilyesmi. Videòk,leìrások..stb.Rengeteg segitsèg mindenhez,itànyitás,bombázás stb.
    Játsz joyjal és nem kell foglalkoznod a fehér karikával...és a noob feeling is megmarad :-)....viszont ez a kihívás
  • Amaymon
    #3576
    "Hm... vettem két YAK-ot (5ös és 6ost) KIBASZOTT CSÍTEREK. Úgy forul mint... nincs rá szó."

    Jól fordul, de nem tud menekülni. Összehasonlítva kevésbé képes szvsz úgy elfutni, mint egy Messer. Yak-el könnyebben lehet célt eltalálni, de nem tuti, a halálos találat. Messerrel nagyságrenddel nehezebb célozni, de amit megcsap az zuhan.
  • SovereignXY
    #3575
    ÁÁÁÁ Kurvára kéne vmi tutoriál videjó hogyna kéne repülni. ennyi jó van a wotban, hogy egyzserű. 66 manőver kéne a kiújammba, hogy ne szopassanak konstans. FUCK. :(
    Lehet én vagyok ehhez noob...
  • Ry0K3N
    #3574
    bameg ez a hurricane eszméletlen egy hulldék, egyetlen kurva lövést bekap elszáll az üzemanyagrendszer
  • Torzonborz
    #3573
  • Para1
    #3572
    Menj orosz gépekkel. Bármekkora noob is vagy(ez nem azt jelenti h te az vagy) akkor is simán pluszba jössz ki mint xp mint kredit terén!
  • flashpointer
    #3571
    Meg ne lövesd le magad.
  • twi452
    #3570
    Célozz -> Találsz -> Jön az exp/kredit
    XD
  • Glo
    #3569
    Célzásnál mindig a kis körbe lőj, akkor amikor már piros...

    Valaki írjon egy GYIK-ot :)
  • Zero 7th
    #3568
    Igen, az egész topik erről szól. Kezdd el olvasni!
  • LeWyTy
    #3567
    Tudtok jó tippeket trükköket? Célzás,Xp,stb.
  • Ry0K3N
    #3566
    5 percen keresztül nem szokott vele várni hogy vége legyen :D
    Márpedig majd annyi ideig piknikeztem ott :D
  • Dragunow
    #3565
    Biztosan csináltál screenshotot. Esetleg belinkelhetnéd. Nagyon sokan megnéznénk.
  • Zero 7th
    #3564
    Azért nem engedte, mert épp vége lett a pályának, nem?
  • Glo
    #3563
    Erős lenne, egy 15 fős banda 60 gépet hoz be (ha 4-el számolunk), annak a 60%-át nem lehet lehentelni :)

    Jobb a legjobb körökben 15 gép megvan, néha 18 is összejön..
  • Ry0K3N
    #3562

    Szépen sikerült beleállnom a hegyoldalba de úgy hogy nem engedte hogy kiszálljak
  • Zero 7th
    #3561
    Ezt nem egy körben, ugye?
  • Para1
    #3560
    A VÁrható főnyeremény...........MENNYI???????:) Ne haragudj a kérdésért de a csapattársaid vakok és gyengén látóak voltak? Az ellenség meg 2el spammolt be a mapra? (Ez csak vicc nem ér komolyan venni!)
  • vass17
    #3559
    Most, hogy mondod, az egyik esetben biztos, hogy volt, ezek szerint a másikban is. Köszi, ezentúl figyelek rá :)
  • CptYossarian
    #3558
    Hoccsináltad? Nekem nem igazán kezes jószág még az, szerintem nem jól vezetem - az első pár rácsapás után rámuszulnak és legankolnak mindig. Japó vadászhoz vagyok szokva, az Emil merőben más..
  • Para1
    #3557
    Nem változott csak bele eshettél ugyanabba a hibába, amelybe oly sokan fölbasztuk magunkat már: Volt a leszálló pálya mellett legalább 1 car ami nem hagyta h befoglald!:)
  • V43 1105
    #3556
    Tegnap este 34 repülőgépet sikerült letakarítani az égről. ME-109 E-3 én így szeretlek !
  • gstup
    #3555
    Jézusom...No comment.
  • vass17
    #3554
    Jól felidegesített a Stalingrad domination... Kétszer leszállok, meg is állok, gurulok ide oda a kifutón, hátha és semmi, egyszer sem tudtam foglalni...
    Most játszom először, mióta kijött a patch és mivel előtte soha nem okozott gondot, már kb milliószor foglaltam, fontos lenne tudjam, hogy most mégis miért nem akar sikerülni? Valamit változtattak rajta a patchben?
  • flashpointer
    #3553
    Nem könnyű jól kinézőkre festeni a gépeket a msotani matricákból, de nem lehetetlen :D
    IL2 téli álcázófestés és YAK :)
  • SovereignXY
    #3552
    Vadászhoz gyakorolni kell(ene). De mint írtam korábban is 5 perc repülés majd 30 sec és megdöglök így nem éppen fun a gyakorlás :)
  • Glo
    #3551
    1080 xp meg 1000 körüli lion.

    Lehet farmoni vele, bár vadásszal olyan 900 xp meg 5000 lion egy repcsi lelövése. Kinek mi fekszik :)