38447
  • rudii
    #3630
    Gabor ne a forumot lesd hanem pihenj holnapra! Szoval csak nagy kalappal. ;) (Amugy az kb azt jelenti, hogy ma Dragut szetrobbantotta legvedelem mikor 3000meteren repult 700al komettel. :D )
  • Glo
    #3629
    A japán pont ilyen :)

    A másik ami jól fordul és tűzerőben is ott van az az orosz.
  • oxxi
    #3628
    Sziasztok!
    Engem is érdekelne, hogy a Japán gépek mellet mi az amit érdemes lenne húzni?Természetesen számomra is csak a mozgékony könnyen manőverezhető gépek jönnek szóba, az sem baj, ha kartonból van. :)
  • Amaymon
    #3627
    "Engem nem érdekel hogy melyik az erősebb nemzet(ruszki)a németeket viszem."

    Nem tudnám megmondani melyik az erősebb, ma csak egy német gépet vesztettem RU vs GER HB-n. Ami holnapra javításon marad. Azt is az AAA lőtte ki. Magas szintű gépek esetén passz. Bár nyertünk ma olyat amibe 2 Mig 9 volt, egyben Mig 15. Vesztettük amikor a mi oldalunkon volt 2 tolósugaras. De volt már fordítva is.
  • Fabio Capello
    #3626
    ruszkik így nevetnek.
  • bgabor
    #3625
    Az mit jelent?
  • bgabor
    #3624
    Igen, de itt nemcsak az átkonvertálása, de a felhasználása is aranyba kerül. Anélkül nem tudod elhasználni, csak gyűlik.
  • Amaymon
    #3623
    Az ma engem is felbosszantott, mikor telibe kapott a légvédelem. Épp halálra fárasztottuk egymást egy yak-al. Utána rögtön kaptam csetben a xaxaxaxa-t :)
  • Fabio Capello
    #3622
    Tisztába vagyok vele, az ilyen jellegű tapasztalat már megvan WoT-ból :)

    Amit viszont egyáltalán nem értettem - volt egy arcade harcom nemrég, nem volt semmi sérülésem, volt üzemanyag, egyszercsak kiírta lent a számlálót hogy leaving aircraft in... dafuq?
  • gstup
    #3621
    Engem nem érdekel hogy melyik az erősebb nemzet(ruszki)a németeket viszem.Sok vadászuk van,de meg kell izzadni értük.Lvl 10 felett már eléggé jó gépeik vannak.Viszont most mentem 3 HB-t is és a kis messereimmel,leszedtem mindegyik csatában egy Yak-ot (2db 3-as és egy 9t-t).Annyira jó érzés volt.
  • ericardo
    #3620
    Köszönöm a válaszokat.
  • flashpointer
    #3619
    Ruszki Yak 9T, 8-as szintű, olyan szép hangja van mikor kerepel a 37 mili. A szomszédok is élvezik :D
  • Glo
    #3618
    A Free xp átkonvertálása az Golden Eagle-be kerül ám :)
  • Fabio Capello
    #3617
    Én a japcsikat húzom, pokoli jól fordulnak a gépeik, és tűzerőben is elmennek, viszont az erősségük egyben a gyengeségük is, olyan könnyen szedik le a szárnyamat, mint madár a meggyet kb...

    Most gondolkozom azon, hogy párhuzamosan free xp-ből húzok egy másik ágat, szerintetek melyiket érné meg húzni mellette? Fighter típus vagyok, nem vagyok oda a bombázókért :)
  • Belkar
    #3616
    Hát eredeti fórumon vizsgálták ezt és úgy tűnik hogy arcade-ban is befolyásolja van-e bomba vagy nincs meg hogy mennyi üzemanyagot raksz a gépbe...
  • SovereignXY
    #3615
    üdv. 2.ra tudok válaszolni. az csak a bombázó gunnerjára hat. Akkor ha nem te kezeled hanem hagyod a gépnek. De hogy ez meg okés legyen ahhoz experienced gunner-ek kellenek. annak meg 240 darabja.
  • Glo
    #3614
    Russzul sejted :) A Gunner bónuszokat csak olyan gépekre add amikben van lövész is. A Te pontosságodat nem befolyásolja.
  • ericardo
    #3613
    Sziasztok!
    2 kérdésem lenne:
    1. Simplified módban befolyásolja a repülő mozgékonyságát az, hogy bombával vagy bomba nélkül repül?
    2. Egy fighter esetében érdemes a gunner skilljeit fejleszteni? (ugye azt írja number of gunners:0, de azt sejtem, hogy ilyenkor a pilóta kapja meg a bónuszt).
  • SovereignXY
    #3612
    HM... HBbne az AAA elég hatékony bombázó ellen . :S Könnyen talál.
  • SovereignXY
    #3611
    Amcsi HB mikor szokott lenni? Vagy ez hogy van? Tegnap nem volt csak ruszki német. ma van midnen csak amcsi nincs. Vki meg linkelt képet ide német angol máltai cstaáról.
  • Glo
    #3610
    Nekimész, leestek, mindenki gyászol :D
  • Amaymon
    #3609
    kamikaze japán taktika, hogy működik? :)
  • V43 1105
    #3608
    Ne haragudjatok , hülyén írtam le. Szóval durván 5-6 meccs alatt sikerült elérni ezt a számot :-)
  • SovereignXY
    #3607
    ÁHHHH Ezek a japcsik nagyon gecik. Simán lefordulják a mk2es spitit...
  • Glo
    #3606
    Ne is mondd.. Én is szenvedő alanya voltam egy ilyen találkozásnak. Pedig a Typhoont lelőtte a lövészem, a Spit meg felrobbantott.. Nem örültem a 35K-s repairnek..
  • SovereignXY
    #3605
    Nekem kellemes meglepetés volt hogy a 20mm spiti 1-2 sorozattal leszedte a h6k akár mi japcsi bombázót nem úgy mint arcadben hogy 5 sorozat...
  • SovereignXY
    #3604
    Hm... azt meg kell hagyni crew kill pont csak úgy jön.
  • vajakos21
    #3603
    Gyere a japánokhoz/ állj át a sötét oldalra :)
  • Glo
    #3602
    Persze, szopassuk akik HB-ban mennek...

    Öregem, a Hispano egy kalap szar lett, pedig elvileg az volt a legerősebb 20mm-es gépágyú a háborúban. Ami eddig leesett, az most egy sima hit-el tovaszáll..
  • twi452
    #3601
    "Lassabbak" a csaták hb-ben szóval minden többet ér, ezzel arányosan a javítás is felszorzódik :)
  • SovereignXY
    #3600
    fazst. ez a geci most m,eg 14k javította mikor 5,6k-t írt ki ha rávítem a kulcs jelre. :S
  • SovereignXY
    #3599
    Jah szóval a HBban 3x a javítás. De ha kikapcsolom az autót és manuál javítom? Előbb így csak 5600 volt. nem 12k
  • vajakos21
    #3598
    -12k..nézd meg mennyi a repair alapból és szorozd be 3-mal. Én msot G4M1-et viszem. Van 10 free reapir...és egy spit is leesett már mert naivan mögém ált. :). (pesze itt is tele orosszal,nehogymá' megértsd)
  • Amaymon
    #3597
    Kell 3 fajta min. 10-es nemzet és HB-n már nem lesz gond, most hogy 4 is ott van. Repair nélkül. Nehéz kidögleszteni annyi gépet egy nap, max egy no lifernek. Dől az XP, lion nem fogy, a legénység nem fejlődik annyit, mint arcade.
  • zsoltesz90
    #3596
    Nektek nem szokott fagyni a jatek??
  • LeWyTy
    #3595
    EZ a játék egyre szarabb lesz.
    Már alig jár XP.
    Ha én ráfordulok valakire tuti hátbalőnek.
    Ha rám fordul valaki többnyire 1-2 sorozatba belehalok.
    És nem lehet menekülni.
    Ugyan úgy játszom mint 1 hete.
    Vagy a németek a szarok?
  • Amaymon
    #3594
    Az ACES WT streamet a twitch-en néha érdemes nézni, azok viszonylag minőségi játékot nyomatnak.
  • SovereignXY
    #3593
    Ez mi ez? mentem egy HB-t meghalok nézem economics fül alatt -12k mert az összes gépemet meg kellett javítani?
  • vajakos21
    #3592
    Kár hogy nem akarják a bombázókat védeni. Most is beültek ketten mögém. Csak szórni kéne őket. Ennyiből jobb a klán talán.
  • Zero 7th
    #3591
    A leírást felejtsd el, hivatalos infók szerint _semmi_ köze nincs az infóablaknak a játékban lévő viselkedéshez, de majd csak akkor javítják az infót, ha minden gép kész lesz már.