38447
  • bgabor
    #3670
    Ez jó!
  • Glo
    #3669
    Jól van na, kicsit felhúzta magát. Én is tudom dobálni a vizespalackot otthon, de nem itt élem ki :)
  • Torzonborz
    #3668
    Akkor ne játsszál vele és nem fog idegesíteni .

    Menj vissza a tudjukmibe az ám a nagyon jó játék . :P
  • HunAnFionn
    #3667
    Igen nekem is tele van a t.k.m a Wottal. Én még próbálkozom vele, de leginkább csak azért mert már egy csomó időt és pénzt beleöltem. Na meg persze a klánom miatt, húzni kell a tankokat, hogy menjünk CW-re, hogy esetleg befoglaljunk egy 50 aranyas területet, cserébe ellövöldözünk legalább 200k ezüstöt. Lehet menni aztán randomba farmolni. Áhhh szar ez a WoT, s remélem minél többen be fogják látni ezt.
  • flashpointer
    #3666
    Nahát, szóval működik a ban nem megfelelő magatartásért, még egy pluszpont a tudjukmivel szemben :)
  • Zero 7th
    #3665
    De hát látod, hogy a szép szóból nem ért, a mondanivaló közt kétszer el kell küldeni a kurvaannyába, hogy eljusson az agyáig az üzenet... Bár mondjuk még mindig nem biztos, hogy felfogta.
  • Ry0K3N
    #3664
    srácok a wot szellemi színvonalát nem kéne azért átvenni xD
  • bgabor
    #3663
    Hát akkor most ettől borzasztóan le lehetnek hangolva. Majd megszámolják a millióikat hogy egy picit jobb kedvre derüljenek.

    Egyébként nem kötelező játszani ezzel, vissza lehet menni WoTozni ha ez nem megy. Vagy játszani valami primitív játékkal helyette, FIFA vagy COD például.
  • Zero 7th
    #3662
    Harmadszor mondom el csak a héten, hogy a KIBASZOTT INFORMÁCIÓS ABLAK HIVATALOSAN IS EGY KALAP FOS ÁLLAPOTBAN VAN. AMIT OTT LÁTSZ, AZ NEM TÜKRÖZI A GÉPEK TULAJDONSÁGAIT. Majd ha teljesen kész minden gép FMje, frissítik az információs ablak számait is, addig nem.

    Olyan kurvanehéz ezt felfogni?
  • Ry0K3N
    #3661
    Nyugi most emiatt nem kell kiakadni. Elkezdtem angolokat és most így alacsony tierben már a hurricanekkel átérzem mi folyik mert úgy fordulnak le az orosz meg a japó gépek mint a huzat :D
  • SovereignXY
    #3660
    Nagyon köszönöm eme szép bókokat.
    A játék meg akkor is kapja be a faszomat a buzi orosz fejlesztőivel együtt. Akik már adták is a 7 nap chatbant mert elküldtem a jó kurva anynukba őket.

    TROLLING RULEZ!
  • Ry0K3N
    #3659
    NE keveredj közelharba japán gépekkel mert megesznek. De kapnak 1 lövést már elszáll az olajnyomás vagy az üzemanyag vagy akármi. Iszonyat sérülékenyek. Legveszélyesebbek ellene a hátsó gunneres gépek.
  • vajakos21
    #3658
    Mikor még az angolok voltak"op"-ok,pont azért kezdtem japánt hogy szivassam õket...és most nagyon élvezem:-) A bau is csak egy könnyü célpont itt hiába a tüzerö. Dr az angolokkal is nyernek és ölnek azért.Meg nem mindegy mivel játszol. Eg3r,joy assistal v. nélkül.
  • Ry0K3N
    #3657
  • Jeffjohnson
    #3656
    2 napja?
  • Ry0K3N
    #3655
    Ki ne hagyd :D

    Tessék kis ízelítő mire képes a zéró :D
    De a tier 2-es hayabusha is állat, a tier 6-7 gépeket lehet vele nagy mértékben szopatni xD
  • bgabor
    #3654
    Te pedig egy elég gyenge minőségű ember vagy a "stílusod" alapján, amit mindennap élvezhetünk itt.

    Akkor jól összeilletek egy általad gyengének tartott játékkal, nem?
  • twi452
    #3653
    Lehet több energiája maradt mint neked akkor meg cseszheted, hogy papíron többet megy a géped :D
  • Ry0K3N
    #3652
    Kb én is így látom a helyzetet :D
  • Trabant93
    #3651
    Emiatt gondolkozom azon,hogy belevágjak a japán tree-be :)
  • Rue East
    #3650
    a régebben linkelt gun power weboldalon valóban a hispano mk V (de ilyet csak a tempest mk V kapott az első 100 darab után, és mk 21-től kezdve a spitfire) lett kihozva a legerősebb 20 mm-es gépágyúnak, de az azért csak egy szempont alapján kiszámolt érték, mindent összevetve a hispano, főleg az mk II, egy megfelelő fegyver volt (jobb mint az MG FF, de az MG151/20-nál nem), azért használták, mert nem volt más (illetve az amcsik nem használták, mert nem tudták megbízható változatot gyártani), a háború után aztán gyorsan eltűnt
  • gstup
    #3649
    Relax.Lesz ez jobb is.
  • SovereignXY
    #3648
    Egész játék elmehet a kurva annyába a kurva HB-val együtt. Egy szar japán geci fos szar 20+ turn timmal lefordulja a 15.6os spitit. Persze. Buzi kis fos ki-61 a 11m/sec emelkedéssel tartja a 20+os spitit emelkedését. Hát takaroidjon a faszomba az egész. Kurva pilótának való tetves játék. Faszom se a rohadt légierőnél kapott kiképzést mert így lelőni nem lehet senkit. Büdös szar játék.
  • twi452
    #3647
    World of Tanks
    (10916 új üzenet)

    innentől vagyok "tiszta" :DD
  • bgabor
    #3646
    Én mióta beindult a WT open béta, felé se néztem a WoT-nak. Ez sokkal jobb, jóval kevesebb az idegeskedés is játék közben, és itt artysta állatok sincsenek hogy állandóan tönkretegyék az ember szórakozását.

    Szerintem itt tíz emberből kilenc ex-wotos vagy párhuzamosan wotozik is.
  • Glo
    #3645
    Jah, a nagykaliber sokszor utánanyúl az embernek. Kedvencem volt mikor 5km-ről alcsonytámadás közben nyestek le..
  • twi452
    #3644
    Ugyanolyan a reptéri aa is mint a többi csak kis helyen nagyon sok van :)

    Volt olyan hb pálya ahol egymás mellett 3 ilyen 2 AA + pillbox kombó volt, na oda berepülve is olyan érzése volt az embernek majdnem mint a reptéri védelembe repülve :) ha rád koncentrál az összes akkor darálás :)
  • vajakos21
    #3643
    Föleg a reptér védelme van erösre àllìtva.Azért jò ha nem szednek ki ujratöltés közben.Vagy menekülök a bomberrel és "hazakisér az ellen". A saját általi lelövés boszantò, de igazából ez a valòságban idms elöfordul még napjainkban is
  • flashpointer
    #3642
    December óta tiszta vagyok :D
  • twi452
    #3641
    Nálam már másfél éve nincs fent a wot.. így nem tekintem magam wot játékosnak ezt viszont már nyomom egy ideje :P :)
  • HunAnFionn
    #3640
    Nincs, de már vannak klánok, akik randomban már szakaszban bandáznak, csak érdekelt, hogy mert engem is érdekelne a kiscsoportos foglalkozás.

    Amúgy érdekelne, hányan vannak itt jelenlegi vagy néhai WoT játékosok? Mert általában a WaT-tal a kiábrándult WoT-osok játszanak leginkább.
  • Ry0K3N
    #3639
    Van már klán funkció? :D
  • HunAnFionn
    #3638
    Nem tudtok magyar klánról/klánokról ahová be lehet lépni?
  • Zero 7th
    #3637
    Akkor ezek szerint mégsem értél ki a hatósugárból, csak azt hitted.
    Egyébként nagyon nem baj ez, eddig csak dísz volt a légvédelem. Gondolom a valóságban sem csak azért voltak, hogy látványosan csíkos legyen az ég a pilótáknak...
  • Trabant93
    #3636
    Ez a légvédelem tényleg elég érdekes a patch óta,volt hogy soroztak mint állat,kimentem a hatósugárból(öröm bódottá),majd hopp a szárnyam lekapta egy kósza lövés.
  • Zero 7th
    #3635
    Engem lőtt már le saját AAA...
  • Dragunow
    #3634
    Nem csak HB-n. Arcadeban a Two Towns mapon 3500 méteren repültem 800-al a komettel mikor a destroyer lerobbantott az égről. -40k úgyhogy boldog voltam.
  • twi452
    #3633
    Van amikor jó napjuk van és kiszednek egy lövéssel 3 km-ről is, van amikor össze-vissza lőnek..:)
  • vass17
    #3632
    Megerősítették őket? A patch óta engem is gyakrabban leszednek, korábban figyelmen kívül hagyhattam őket még kis magasságban is..
  • Glo
    #3631
    Jah, kis Zajcevek ülnek az AAA-kban, akik 5km magasban szétkapják a géped úgy, hogy enyhe ívben 600-al süllyedsz lefele.. Barátok közt is 7 másodperccel előre tudják, hogy hol leszel :) Ja, és ha üldözöl egy ellenséget azt persze soha nem lövik le, csak Téged 100m-el mögötte :D