38447
  • Jeffjohnson
    #3710
    update of the economic model;

    Na erre kíváncsi leszek
  • Torzonborz
    #3709
    control over ground vehicles and battle ships;
    game mode «World War»;

  • vajakos21
    #3708
    Volt már?
    http://forum.gaijinent.com/index.php?/topic/16986-war-thunder-team-answers-your-questions/
    http://warthunder.com/en/game/roadmap/
  • SovereignXY
    #3707
    Életem bombázása.
    Jó kis farmerek a ruszkik :)

  • Para1
    #3706
    Amúgy wotban megeri4646 vok.
  • Para1
    #3705
    Nem annyira majd ha fent leszel tudok adni egy ts címet ahol vagyunk egy páran. Ha gondolod majd feljössz aztán tudunk tolni párat.
  • Ry0K3N
    #3704
    Most notin vagyok, nagyon fontos? :D
  • Para1
    #3703
    Gyere fel ts-re akkor.:)
  • Ry0K3N
    #3702
    Ööö igen :D
    #3699 tailgunnerre allergiásak a japó gépek, bekapnak 1-2 találatot 100% elszáll valami onnan meg adios
  • Glo
    #3701
    A kezdő 250 fontos bombáival még nem dobtam ki semmit.. imbolyog.. szal nekem nem jön be túlzottan.
  • Para1
    #3700
    Csáó. Te az a Ryoken vagy aki a HUNS-ba van?
  • Amaymon
    #3699
    Én sem találok fogást a japókon. A bombázóm többet kilő :)
  • SovereignXY
    #3698
    M?ennyire hazsnálható? Nemsokára meglesz a szint hozzá és ez kéne angol legéynség húzásra.
  • Glo
    #3697
    Van valakinek Wellingtonja? Ez a bálna mindig így imbolyog?
  • Ry0K3N
    #3696
    Hát a 7.7-es az sajnos az. Panaszkodnak is miatta fórumon mennyire alulteljesít.
  • vajakos21
    #3695
    Tesztelem a Typhoon-t. (10 free rep. es körök). Eddig 8-ból 2 meccs az angoloké. Nem jó oldalára álltam annak a bizonyosnak...Ez a 12db7.7 igencsak tájékoztató jellegü :)
  • Ry0K3N
    #3694
    Amúgy valaki arcade modben nyomja tier 5-6 környékén? Egyedül már kezd unalmas lenni :D
  • Ry0K3N
    #3693
    Az attól függ hol tartasz, állítólag endgameben nem annyira jók de én tier 7-8-nál tovább nem tervezek menni sehol sem.
  • BEAST #3692
    Mostanában áltam át a japánokra és én is imádom, remélem a következő pár vadász is hasonlóan jól kezelhető lesz. :)
  • Ry0K3N
    #3691
    " a hayabusa csíter egy kis dög." gyehehehehehe
  • SovereignXY
    #3690
    Na kicist lenyugodva vissza tértem a gémhez hát... kipróbáltam a japcsikat HB-n 2es szint van csak meg a hayabusa csíter egy kis dög.

    Előtte meg szimpla arcade-ban sikerült alkotni egy szépet. Ground attack - ezt sem értem iylenben hogy lehet nagyon gyorsan nekünk marad 1 nekik még mindig 30 célpont ami 5 perc alatt nbem ment le max 2őt dolgot elérni mikor bombázni a legegyszerűbb - végül azt az 1 db pillboxot kb egyedül védtema hullámoktól. A beafighter jó szolgálatott tett kb 6 gép pusztult el mire megnyertük(no more enemy planes :) )
  • Ry0K3N
    #3689
    Basszus mennyi torpedó kell már egy carriernek? :S 4 től nem akart még megdögleni.
  • Ry0K3N
    #3688
    Figyelembe véve hogy mindjárt 5ös szintű leszek ideje volt vele némi killt összehozni már xD
  • Glo
    #3687
    Azért a Spitfire Ace 100xp-jének örültél, nem?
  • Glo
    #3686
    HB-ban 8 killel ő lenne az Isten :)

    Meg azért 40K liont kapott volna alapból :)
  • Ry0K3N
    #3685
    Neeem dehogy isten ments :D Egér billel inkább kerülöm azt meghagyom a simes joystickes szakiknak :D
    Csak itt is bobmer fihter asist, istenfasza és vesztjük :(
  • gstup
    #3684
    HB?
  • Ry0K3N
    #3683

    Bah és egy ilyet vesztek.
  • Glo
    #3682
    Az szép :))

    Tiszta Pearl Harbour.. Mikor az Arizona lövegtornyát eltalálja, ott is kb 20 sec a késleltetés (a filmben) :D
  • Glo
    #3681
    Torpedónál mindegy, mert arra nem hat :)
  • CptYossarian
    #3680
    Két carrier-t és két destroyer-t bombáztam halálba egy körben B5N2-vel, type 98 mod 25 (250kg-os) HE bombával. Fél másodperces késleltetéssel.
  • Ry0K3N
    #3679
    Torpedónál kb hány secet állítsak? Az a baj hogy az első Battleshipnek szánt torpedó fennakadt egy kissebb destroyeren a harmadik ledábást meg már nem éltem meg. :D
  • Zero 7th
    #3678
    Miért meglepő az, hogy egy civil teherhajónak elég 100 kiló robbanóanyag, egy páncélozott hadihajónak meg nem elég egy tonna?
  • Glo
    #3677
    Legközelebb üvöltsd bele az éjszakába, azt is sokan hallják :)
  • Glo
    #3676
    A light cruiser tegnap túlélte az 1 tonnás bombát is alacsonyról dobva. De a torpedóba belehalt.

    Viszont a Cargo shipetr meg két 50-es bombával ki lehet nyomni.

    Franc se érti :)

    Állíts be késleltetést, akkor a hajótestben robban a bombád és kinyírja. Így dobálják a Wellingtonok a japán carrier-eket is.
  • Ry0K3N
    #3675
    Az hogy működik hogy egy csatahajó túlél egy majd 1 tonnás torpedót?
  • Torzonborz
    #3674
    Nem , nem kell megosztani mert senki sem kíváncsi rá + nem kell hogy tudjukmi topik legyen ebből is.
  • Zero 7th
    #3673
    Mondjuk igazán törhetnél-zúzhatnál inkább, mert azzal magadnak okozol kárt, nem nekünk, és hamar leszoknál róla, hogy faszidegbeteg legyél.

    Így meg addig nem lesz vége, amíg valaki le nem kever egy csattanós, rinyáló hülyepicsáknak járó pofont.
  • Ry0K3N
    #3672
    Tudományosan bizonyított tény az átkozódás segít levezetnia feszültséget és megnyugtatja az embert :D
  • SovereignXY
    #3671
    A dühöt ki kell adni. Meg kell osztani, hogy az embr megnyugodjon. Inkább ide írok meg ott a chatba írok és nem török zúzok, kiábálok. Nem mintha ingerem lenne az utóbbira.