38447
  • twi452
    #3750
    hát ezt elkúrtam sorry xD
  • twi452
    #3749
    [spoiler[[/spoiler]

    pedomaciztam egyet :$ :D

    most meg gyűjthetek pénz, hogy megvehessem a 4 hispanos corsairt :)
  • Zero 7th
    #3748
    Kb a '44 után tervezett dolgok mehetnek (és mentek is) a tervezőasztalról rögtön a kukába. Egy rakás elképzelésük zsákutca volt, vagy konkrétan tökéletesen megvalósíthatatlan.

    Meg találgatni sem kell, hogy mi volt a német tervek közül használható, az oroszok meg az amcsik elvitték mindet, és sorban végigvitték a fejlesztést és a teszteket. Ami használható volt a sok szemét közt, az kb a V-2 meg az STG-44...

    Nagy része első ránézésre használhatatlan volt, már ötlet szinten is, pl az ufóalakú szuperrepülők el sem tudtak emelkedni a földről, a szupernehéz tankok meg nem tudnak mozogni, az első sárban a Föld magjáig süllyednek...
  • Rue East
    #3747
    pedig ott vannak a release tree-ban és muszáj is lesznek betenni ilyesmiket (pár darabot persze), hogy kiegyensúlyozzák a nemzeteket, még valamelyes mozgásterük is akad majd a gépek paramétereivel kapcsolatban
    szerintem ez még bőven belefér, nem olyan abszolút messzemenő túlzás, mint ami a "másik" játékban folyik

    viszont azt nem értem, miért nem ez az egyik: Messerschmidt P.1101
  • Glo
    #3746
    Hja. A kérdés csak az, hogy miket terveztek volna a németek, ha nem ők vesztenek :) 10 év német mérnöki ipara azért kihozott volna egy-s-mást :)

    De a "mi lett volna ha" gépeket tuti nem fogják betenni a várható flémháború és a tudjukmelyikjáték tervezőasztalon meghalt eszközei után :)
  • Rue East
    #3745
    érdemes vetni egy pillantást a tervezett fegyverzet variációkra, 6 db MG213/30, beépített R4M rakéták vagy a két darab MK112 55 mm gépágyú...
  • gstup
    #3744
    Ez a bv 215 nagyon jó mókának néz ki!
  • vajakos21
    #3743
    Vidd a hurrit rakétával.legalább pár földi vagy vizi célt kiszedhetsz.meg tán repülö is leesik.
  • gstup
    #3742
    Tegnap kezdtem el a japán ágat.Csak a HB miatt,mert nem akartam brittekkel menni.Másfél óra alatt már a Tier 2-es hayabusával aprítottam a britteket.Szerintem ess neki te is a japóknak.Eléggé fun.
  • Rue East
    #3741
    az általad is említett release tree-ben ott a válasz, Ta-183 és BV P.215
  • Pluskast
    #3740
    Általában kb. 1 hónap. Rotáció van, mindig más nemzetekkel.
  • SovereignXY
    #3739
    Meddig fog tartani ez a japán angol izé? Szar wellingtonnal repülöm csak így leszarom nyerünk vagy sem de az azért lol hogy 12 meccsből 1et sem nyertünk.
  • bgabor
    #3738
    A hivatalos oldal FAQ-jában is sokszor van utalás rá hogy a Koreai háborúval bezárólag tart a játék világa. Tehát az ötvenes évek elejéről származó gépek még teljesen rendben vannak.

    Később ha majd jönnek más nemzetek, pl:franciák, tutira jön majd az Ouragan, Mystère és a többiek is.
  • Glo
    #3737
    Nincs. A nagy patchekkel is sokszor változtatják egy-egy gép tier-jét. Hogy mi lesz végül azt kitudja.

    A honlapon van Roadmap meg Release tree, ott megnézheted, hogy milyen gépeket terveznek még betenni.
  • gstup
    #3736
    Az jó lenne már! Sokat javítana a játékélményen. Van valami infó a végleges állapot megjelenéséről?
  • gstup
    #3735
    Az okés,csak akkor ne ez legyen a hivatalos oldalon: "War Thunder is an MMO combat game dedicated to World War II military aviation, armored vehicles, and fleets. You will take part in all of the major combat battles, fighting with real players all over the world."
  • Glo
    #3734
    HA lesz majd rendes MM akkor nem valószínű, hogy találkozunk velük. Reményeim szerint csak T15 felett lesz esélyed Jetek ellen menni.

    Az még kérdéses számomra, hogy a német ágat hogy oldják meg? Mert mint tudjuk a Sabre meg a Mig15 azok kb 10 évvel a Me262 után jelentek meg. A németeknek legalább "captured" magas jeteket kéne betenni..

    A jet akkor legyőzhető ha a pilótája hülye és lemegy fordulózni. Amúgy nagy mázli kell hozzá.
  • Torzonborz
    #3733
    Nem azok de itt is mint a "tudjukmiben" a koreai háborúig bezárólag kerülnek be hadieszközök.
  • gstup
    #3732
    Már többször kénytelen voltam harcolni mig-9 és mig-15-el szemben.Csak engem zavar,hogy ezek a gépek nem II.vh-s darabok?Érzésem szerint csak azért rakták bele őket,hogy ne nyavajogjanak az emberek,hogy pedig a német ágon van jet.Tudom-tudom,nem lelőhetetlenek,de egy f-4-es messerrel nem sokat tudok tenni ellene(Ez lehet az én tudatlanságom miatt is,ezt aláírom.)
  • Zero 7th
    #3731
    Mit wat?
  • Ry0K3N
    #3730
    Ground strike Two Towns. WAT? O.o
  • Glo
    #3729
    Gondolom ezek ilyen hotfix-ek, amikről nem szoktak patchnote-ot kiadni. Még az oroszok sem kaptak :)
  • Ry0K3N
    #3728
    ma reggel is peccselt :D
  • Glo
    #3727
    Senki nem tudja. Már ha a tegnap esti 15 megásról beszélünk.
  • Ry0K3N
    #3726
    Ez a peccs már megint mi?
  • Ry0K3N
    #3725
    De azért csak leszedtek a piszkok :D te meg összeszedtél valami 8+ killt de mindegyik engem akart xD Mással nem is törődtek :D

    #3724 TS-en voltunk végig, vegyél fel ingame ugyanez a nevem de most kicsit pihentetem az asztali gépet
  • oxxi
    #3724
    Nincs esetleg TS-etek?Vagy lenne kedvetek játszani akár 3an is? :D
  • Para1
    #3723
    Nálunk ment a teamplay rendesen ám: RY00K3N bement 5 közé kihúzta őket én meg csak lövöldöztem le róla a gépeket mint ha csak célba lövészeten lettem volna.:):):)
  • oxxi
    #3722
    Mennék veletek 3.-nak :)odaadom az összes kill-t, csak legyen teamplay meg játékélmény, a többi nem számít :D
  • Para1
    #3721
    Mi legalább igazságosan megosztoztunk a killeken.:)
  • Ry0K3N
    #3720
    Ehe 15 kill széép :D
  • oxxi
    #3719
    http://oxxi.atw.hu/15k.jpg akkor linkelem így ha nem teszi be :(
  • oxxi
    #3718
    Japán lvl3 szintén nagyrészt hayabusával mentem, de sikerült szétszedniük :)
  • gstup
    #3717
    Nem rossz!
  • Ry0K3N
    #3716

    Ezt hayabushával műveltük arcadeben
  • twi452
    #3715
    Az biztosan marad erre mérget lehet venni :
  • gstup
    #3714
    Tényleg édes ez a Hayabusa! LvL 13-as Typhoont úgy szedtem le vele HB-n hogy azt se tudta mi van.Azt hitte simán lenyom a high lvl gépével.
  • Amaymon
    #3713
    Maradjon drága a javítás high tier gépekkel az a legfontosabb. Nincs akkor az, hogy le..rom megyek másik kört.
  • twi452
    #3712
    Csak az xp-t csökkenti, hogy ne 1-2 géppel farmold ki az egész tech tree-t :) pénz elvileg ugyanúgy jön vele
  • Amaymon
    #3711
    Jó ez az eco model, de ne teljen be a repülők csíkja. Vagy az csak az XP-t adja?