38447
  • Caboose
    #3790
    Persze, hogy volt sok eleve bukásra ítélt projekt, de volt nagyon sok amit ténylegesen felhasználtak a háború után a szövetségesek.
  • Glo
    #3789
  • Zero 7th
    #3788
    Itt van rá kilenc másik, amiből nem lett semmi:

    http://en.wikipedia.org/wiki/Focke-Achgelis_Fa_269
    http://en.wikipedia.org/wiki/Sturer_Emil
    http://en.wikipedia.org/wiki/Landkreuzer_P._1000_Ratte
    http://en.wikipedia.org/wiki/Landkreuzer_P._1500_Monster
    http://en.wikipedia.org/wiki/Schwerer_Gustav
    http://en.wikipedia.org/wiki/Heinkel_He_111#He_111Z
    http://en.wikipedia.org/wiki/Junkers_Ju_287
    http://en.wikipedia.org/wiki/Messerschmitt_Me_163 (igen, a Komet is ilyen!)
    http://en.wikipedia.org/wiki/Avro_Canada_VZ-9_Avrocar (Náciufó amcsi változata)

    Nem azt mondom, hogy a német tudósok/mérnökök nem voltak jók.
    Azt állítom, hogy a háború végén tervezett szarok körül indokolatlanul nagy a hype, a tényleges hatékonyságuk és megvalósíthatóságuk tükrében.
  • Malarki
    #3787
    Horten csupaszárny repülők? Gyakoralitlag ugyan az a dollűármiliárdokból épített hiperszupercsúcsmodern B2 bombázó az amcsiknál.
  • Nohab
    #3786
    Az volt a jenkiknek is 1943-ban. Igaz az nem sugaras, mint a Go 229.
  • Rue East
    #3785
    de eszközöket nem vettek át semmit, miért is tették volna? a saját technológiájukba építették be a németek bizonyos megoldásait, konstrukcióit, esetleg azt fejlesztették tovább, lásd a német rakétatechnológia nagy része, MG213, Me P.1101...
  • Caboose
    #3784
    Csupaszárny repülőgépek?
  • Pluskast
    #3783
    Hs-293? BMW-003-as motor? Wasserfall?
  • Nohab
    #3782
    http://www.luft46.com/fw/fwjp045.html
  • Zero 7th
    #3781
    Jó, egyszerűsítsük le a kérdést, sokkal kevesebb munka:

    Mutass _egyetlen_ Wunderwaffét, ami USA/SZU teszteken bevált, későbbi háborúban bevetették, és esetleg máig látjuk a fejlődését?

    V-2 nem ér, mert azt említettem, mint kivételt.

    Nos?
  • Glo
    #3780
    Hogy eltérjünk a tárgytól ami nemsokára flémháborúhoz vezet, a hivatalos fórumról egy infó a MM-t illetően:

    "What has been determined is this: 0-1, 2-6, and 7+ is roughly how it goes."
  • Rue East
    #3779
    ne haragudj de te mi alapján 90%-ozol?
    mutass már akkor egy kimutatást, hogy mely ötletek/megoldások/konstrukciók voltak amelyek nem váltak be és melyek igen

    én meg azt mondom hogy 48,7%-a a technológiájuknak bevált!
  • Zero 7th
    #3778
    Jó, persze, nem történelmi tanulmánynak szántam a hozzászólást. Csak felmerült itt egy részlete a szokásos 2.VH-s némettechnológia mítosznak, hogy "ha kaptak volna elég időt a német tudósok".
    Erre akartam csak felhívni a figyelmet, hogy bizony kaptak időt, csak nem a III. Birodalom alkalmazásában, hanem az USA és a SZUéban.
    És a "csodálatos" ötleteik és szuperfejlett technológiájuk 90%-a mehetett is rögtön a szemétdombra, nem lett belőle használható eszköz, bármennyire is azt hitték előtte.
    Nem lett modern rakétapropelleres kávédaráló, nem lett modern UFOrepülő, nem lett modern szupernehéz tank. Az ötletek nagy része életképtelen volt.
  • Rue East
    #3777
    napestig lehetne sorolni a német mérnökök kiváló megoldásait és konstrukcióit egyes területeken a szövetséges hatalmak előtt jártok, mint ahogy szövetséges oldalon is voltak ötletes megoldások bőven és ők is voltak előnyben bizonyos területeken, ugyanúgy, ahogy fejlesztési zsákutcák is voltak minden oldalon
    szerintem pont annyira szélsőséges túlzás a lereagált hozzászólás, mint a német technikát istenítő tábor megnyílvánulásai

    ui.:
    a késői Messzák meg az F és G Fóka mitől lenne elcseszett?
  • bgabor
    #3776
    Be szokták ide linkelni a fejlesztők online táblázatát, ami a Flight Modellek állapotát mutatja az egyes gépek esetében. Az azt mutatja, hogy a szovjet gépeknél már szinte minden gép Flight modellje készen van.

    Nem hogy nincs nekik, hanem nekik van a legelőrehaladottabb állapotban a flight modeljük.
  • Nohab
    #3775
    Azért akad más is:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Igaz, hogy a nagy része egyszerűen fasság, de azért pár dolog megtetszett a szöviknek is. Német gépek:


    Háború utáni orosz vadászgépek:
    1946: MiG I-300
    1948: MiG I-320

    Valamint érdemes a további német(tovább) fejlesztéseket is megemlíteni: orrsegédszárny, katapultülés (már 1942-ben már szériagépekbe volt beépítve), hátranyilazott szárny használata (megszűnt volna azzal a Musztáng egyik hibája is, ami jó pár jenki pilótát kinyírt) és akkor még az automatikára ki se tértem.

    Mielőtt valaki azt hinné, hogy teljesen elvakult német fan lennék, annak elmondanám, hogy tisztában vagyok a német gépek gyengeségeivel is. Itt fel lehetne sorolni a gyenge feltöltőket, elcseszett fejlesztési irányokat: Mesza 1942-től, Fw 190 F és G széria stb., illetve a minél nagyobb kaliber utáni vágy... stb.
  • Zero 7th
    #3774
    Na de már nem azért, de ha a Csajkának a repmodelljében van egy olyan realisztikus elem (irányítószárnyak beragadása), ami _egyetlen másik gépnek sincs meg_, akkor az éppen hogy jobban ki van dolgozva, mint a többi. Viszont ez szembemegy a fejlesztők állításával.
    Szóval valamelyik nem igaz a kettő közül.

    Továbbá a gép ezen "képessége" elég nehezen nevezhető tápnak. Legalábbis mindenféle, irányítás visszaszerzésére irányuló remény nélkül földbe csapódás nem egy olyan tulajdonság, amit én kimagaslóan előnyösnek tartok...
  • Zero 7th
    #3773
    Ennél a Csajkás dolognál nincs fekete/vöröslátás, egyszerűen tökéletesen irányíthatatlanul, ide-oda rezegve, nyílegyenesen beleáll a gép a földbe. Abban nem vagyok biztos, de este kipróbálom, hogy a maxra húzott Catalina legénységgel is csinálja-e, de le merném fogadni, hogy igen.
    Szerintem nincs köze a legénységhez.
  • Glo
    #3772
    Van repmodellje, csak nincs kidolgozva (ezért über táp). Ha nem lenne, akkor ugyanolyan lenne mint a Reserve I15, vagy valamelyik másik gép amiről klónozva van. A kormányszervek bekeményedése simán benne lehet.
  • CptYossarian
    #3771
    Mert nem a repülési modellel hanem a pilótá(i)d fizikájával van összefüggésben. Az pedig már implementált.
  • Zero 7th
    #3770
    Igen, most írom le harmadszor, hogy ez egy jó magyarázat lenne, HA lenne az orosz gépeknek repülési modelljük. De nincs. És ha nincs, akkor ez nem lehet szándékos hatás. Ez logikus, nem?
  • Pluskast
    #3769
    Lehet, hogy ám ezt azért csinálja mert a képességeidnél a pilot résznél kevés pontot raktál a stamina illetve vitality részhez (csak egy tipp).
  • Glo
    #3768
    Ahogy az event list-et nézem ez egy pofánlövés tipikus esete volt, ahol az il10 nyert, aztán mindenki leesett :)
  • Trabant93
    #3767
    Valaki elmondaná nekem hogy ez az il-2 mi a jóistenből van összerakva?Mert nemegyszer fordult elő már,hogy az ishakkal nem bírtam lefordulni a fattyát...
  • Glo
    #3766
    Amúgy a bekeményedésre is van példa, az is fizikai hatás, a valóságban is szerepel. Nagy sebességnél a kormánylapokra ható áramlási erő nem hagyja kitéríteni azt. Annak idején meg még nem volt szervó :)
  • Zero 7th
    #3765
    Rendben, akkor hulljon szét darabokra. De ne szarfos fizikai buggal csapjon földhöz, mert azt nem csipázom!
  • Dragunow
    #3764
    Most nézem, hogy a képen rajta van mikor Rudi MIG-9-ét éppen lelövi egy IL-10-es. Itt tartunk
  • Glo
    #3763
    PErsze, hogy nincs kész az FM-je. 500-nál szét kéne hullania darabokra :)

    Meg gondold el hogy vett annyinál levegőt a pilóta :) A seggén, maximum :D
  • CptYossarian
    #3762
    Gyors süllyedésnél a pilóta fejébe megy a vér - ezt jelzik a kép elvörösítésével, gyors emelkedésnél pedig a lábába, ilyenkor ájulásközeli állapot van, ezt jelzik a kép elfeketítésével.

    Csináltam már olyat hogy a pilótám konkrétan beájult (pilot is unconscious) öntudatlanra, és nem lehetett irányítani a gépet egy ideig amíg fel nem riadt a szerencsétlen. A G-tolerancia és az állóképesség skillekkel ezeken lehet javítani. Nem bug hanem feature.
  • flashpointer
    #3761
    Ennyire volt előrébb a német technológia :D
  • Zero 7th
    #3760
    Igen, én is így magyaráztam magamnak egy darabig. De nincs még FM a gépnek! Nem modellez ilyet a játék perpill!
    Meg ha a többi biplán is csinálná ezt, még el is hinném, de csak a Csajka ilyen.
    Egyébként nem is néz ki grafikailag se valami korrektül, amit a gép csinál: elkezd reszketni, olyan 5-10 fokot fordulgat jobbra-balra hossztengely mentén, nagy frekvenciával.

    Egyébként mi szorul be, az irányítófelületek? Az hogy magyarázná ezt a reszketést?
  • rudii
    #3759
    De regi kis gepeknel ez normalis akkora a sebesseg, hogy beszorul nemlehet iranyitani oket, de a cometnel felfele elkezd gyorsuli 1200ig? Szoval azert gracitacioval ellentetes dolgok erossen. :ASD
  • Zero 7th
    #3758
    A Csajka meg pont ereszkedésnél csinálja ugyanezt, vagy valami nagyon hasonlót. 20-30 fokos szögben lefelé ereszkedve úgy 500km/h környékén elkezd reszketni az egész gép irányíthatatlanul, aztán nyílegyenesen beleáll a földbe.

    Először azt hittem, csak a Csajka csinál ilyet, és hogy biztos valami turbulencia, vagy valami egyéb aerodinamikai tulajdonsága a gépnek...amíg rá nem döbbentem, hogy az orosz gépeknek nincs még FMjük, úgyhogy a jelenség aligha lehet szándékos viselkedése a gépnek.

    Ha van gép, ami fölfelé is csinálja... hát, kéne szólni a fejlesztőknek, ez nem egy olyan hiba, ami mellett könnyen megy el az ember egy legyintéssel.
  • Glo
    #3757
    Azért mekkora pöcség, hogy Árkádban csak 67%-ig romlanak le a gépek, HB-ban meg 0-ra..
  • twi452
    #3756
    Ilyet a lvl 3as catalyna is csinál ha gombbal felhúzza az ember.. simán át is fordul mint egy ufó és nem lehet megállítani :D

    Torzonborz


    ezekkel :) Mentségemre szóljon, hogy voltak más pedomacik is yak-okkal stb de a többség reserve meg 1-2esek.. nem örültek nekem az tuti :)
  • Torzonborz
    #3755
    ezt mivel alkottad ?
  • Magyar Betyár
    #3754
    ME-163-nál van egy érdekes bug. Néha rácsapás után mikor felhúzom a gépet, hirtelen elkezd gyorsulni, bevörösödik a kép, a gép irányíthatatlanul elkezd száguldani felfelé. Legutóbb 1250km/h-val "emelkedtem" 8k magasságig és ott hagyta abba. Szerencsére nem zuhanáskor csinálja, minden estre érdekes dolog 8000 métert emelkedi 1250-el.
  • SovereignXY
    #3753
    Japcsi 2es megvan de engem nem nagyon vonzanak ezek a kis sárgák.
    Wellingtotnon még van vagy 6 free rapír annyi alatt a legénység fel elsz húzva annyira hogy expert képzést megkapja a mk1es spiti souztán majd vmi ócsóbbal lehet HBzek. MK2 hurri ahogy említették is vagy a spiti 1es.
  • twi452
    #3752
    34k lion és 36k exp lett a végösszeg mert volt egy 16ezres javítás számlám xD

    lerammoltam az elején egy lvl 2es japó gépet én idióta :)
  • Glo
    #3751
    Mennyit fizetett? :)