38447
  • Glo
    #12073
    BE?
  • Cimbi
    #12072
    BE-ben is megtalálod:)
  • Glo
    #12071
    Hja, abban már lesz kihívás, marker nélkül megtalálni, aztán meg eltalálni bombával. Lesz értelme a rakétázásra gyúrni :) Ki ne maxoljam az il2-eseimet addig :D
  • Pluskast
    #12070
    Lesz tank vs repülő. De aki repzivel akar tankokra vadászni az csak FRB-ben tud majd.
  • Glo
    #12069
    Amúgy lesz WT Sony Playstation 4-re is. Na azok lesznek majd az igazi finom falatok :D
  • Pluskast
    #12068
    Okosabbak nem lettünk.
  • Glo
    #12067
    Azt, hogy a tankok előbb jönnek mint a hajók :) Legalább elkezdték a marketinget. A mindenki-mindenki ellen az majd akkor jön ha kitesztelték a hajókat is, szal kb 2 év múlva.
  • Glo
    #12066
    Na ja, ott a tankok csak célpontot nyújthatnának, semmi egyebet :) Mekkora szívás lenne egy erdőben megbújó utolsó tankot hajtani hosszú percekig :)
  • bgabor
    #12065
    War Thunderen belül lesz, ezt tudjuk, kérdés hogy lesz e lehetőség bármilyen interakcióra a fegyvernemek között. Szerintem a tankok saját pályákon fognak harcolni egymás ellen, nem az lesz hogy tank-repülő-hajó harcol ugyanazon a pályán. Nehéz is lenne megoldani.
  • bgabor
    #12064
    Sok értelme van. Kábé "a dobjunk nekik egy animációt bármi lényeges megmutatása nélkül, hogy egy kicsit kevésbé hőbrögjenek" szint. :D
  • CptYossarian
    #12063
    Nemtom, facebookon jelent meg. Kérdés hogy WoT-klón lesz vagy eleve integrálják a WT-be.
  • Conqvistador
    #12062
    Hát nekem nem sok mindent mutat az előzetes.
    Mit kéne látni ebből? :D
  • CptYossarian
    #12061
    War Thunder Ground Forces:

    TEASER
  • vajakos21
    #12060
    pillboxot támadhatod magasròl is nem fog elmenni sehova..250 es bombát 150 röl dobva se öl meg.Késleltetés hajők ellen vagy gátrobbantáshoz, meg Adolf bá bunkeréhez.
  • Conqvistador
    #12059
    Akkor kihagyjuk :D
    Úgy nem ér semmit akkor.
  • bgabor
    #12058
    Hát ennyit a bombakésleltetésről. Hasznos lenne ugyan hogy kis magasságból oldva ne robbantsam fel néha magamat, de a késlettetett bomba amellett hogy földetérés után elpattog a helyéről, lazán átesik a célokon. Most mentem Berlin mapon HB-n, a késletetett bomba földet ér a light pillbox előtt, majt átpattog rajta, és a pillbox mögött robban fel, úgy hogy nem sebzi egyáltalán.
  • Conqvistador
    #12057
    Na ez is megér egy Grétsy László díjjat :D
  • Glo
    #12056
    Ahhamm. Kösz :)
  • CptYossarian
    #12055
    A Jotün-t nem tudom, a "Siema/Siemka!" köszönés lengyelül van, azt jelenti szevasz/helló. Így a SiemkaNoob hóttotál-fogalmatlan skillhiányos játékost jelent, kb. olyanokat akik (mondjuk pl. Waldek5987 néven) Type59-el kempelnek a Jagdtigerem snipespotja előtt. :)
  • Conqvistador
    #12054
    Mivel sérült gépre dobod a cuccot így kill assistként számolja el valamiért.
    De ha végzett a javítással vagy csak minimális sérüléssel száll le és akkor dobod rá a szeretet csomagot megadja a kill-t. :D
  • Glo
    #12053
    Világosítsatok fel légyszives, mert kissé értetlenül állok pár kifejezés előtt. Én is toltam a WoT-ot, azon a fórumon is láttam ezeket, de mégis pontosan mi a pöttyöst jelentenek a "Siemka-noob" és a legújabb "Jotün" kifejezések? :))
  • csonttika72
    #12052
    Nekem már volt kill is, szerintem ha sérült gépre dobsz akkor van assist ha sértetlen vagy már javított akkor kill.
  • vadbill
    #12051
    Mikor leszállok javítani, ha lehet az épületek közé szoktam befordulni, nehezítve az esetleg beszökő ellen vadászok dolgát, és ahogy néztem sokan tesznek így. ha odadobálsz bombát, akkor sokszor lehet :D

    Csak az a baj, ha bombával robbantok reptéren gépet, csak kill asist van :(
    Ti is ezt tapasztaljátok?
    Ha viszont a reptéren kívül az alacsonyan repkedő gépek alá dobok egy termetesebb malacot, akkor viszont destroy :D
  • Conqvistador
    #12050
    Orosz oldalon 4db T11-12es Yer megtenné az volna az úri huncutság. :D
    vagy japán oldalon 4db t13as g5n1 vagy mi.
  • Sith
    #12049
    HB-n is működik... csak kell hozzá 2x4 HE111 vagy D217 szoros kötelékben és persze sok tonna bomba és szerencse (némileg nagyobb szerencse mint arcadeban) :)
  • Conqvistador
    #12048
    Dehogynem. Még rá se kell közelíteni.
    Tudod a sötétebb foltok na azokra kell dobni :D
    Ha meg ködös a pálya akkor olyankor kell ledobni ha pont a karika fölött vagy :D
  • bgabor
    #12047
    Kár hogy HB-n nemigen működik. Leglábbis kellene vagy 5-6 bombázó hozzá, vagy 4 B-17/Yer2. Ha többször kell fordulni, mindig véget ér a meccs, mielőtt másodszor is odaérnénk.
  • Glo
    #12046
    Párszor próbáltam, de valahogy az épületek olyan 4-5K magasból nem nagyon rajzolódnak ki..
  • Conqvistador
    #12045
    nem éppen.
    A legtöbb pusztítást akkor okozod, ha a kifutó melletti épületekre dobod le. Ha túl távol dobod jóval kevesebbet sebzel. A közvetlen kifutó sáv és az épület a remek megoldás. Vannak pályák ahol még az AAA-k is beleférnek részlegesen de van ahol már nem. Viszont hatalmas móka.
    Legalább 30-40 bázis destroyt lenyomtam már eddig és a többsége izgalmas volt. Nagyon ritka, hogy senki nem zavar meg legalább egyszer.
    Ráadásul jól fizet. És igazán akkor jó ha van 2-3 bomber társ 2-3géppel, eleinte megszorjátok a földi célokat majd rá a bázisra az baromira megnyomja a mission rewardot is. Prémmel meg különösen rentábilis.
  • Glo
    #12044
    Bázis romboláshoz csak a kifutópályát kell megszórni? Aztán ahogy esik?
  • Conqvistador
    #12043
    Ha az orosz ágon eléred a Yer bombázókat szólj és mehetünk együtt bázist rombolni vagy csak funból győzni :D hehe
  • ikarus44
    #12042
    és én ezúton is köszönöm, mert én inkább árkádozom.
    néha azért megyek HB-ba is, de ott még van mit javítani.
    főleg a lőszert lövöm el aránylag gyorsan, és még nem igen tudtam megszokni, hogy nincs utántöltés, csak reptéren.
  • bgabor
    #12041
    Tyű, ma mentem 5 kört a World of Tanksal, a event miatt. Hát nem kellett volna, minőségileg semmit sem változott fél év alatt.
    Borzasztóan gyenge játék, sehol sincs a War Thunderhez képest.
  • Conqvistador
    #12040
    Szépen fizetett amikor grindeltem az orosz ágat. 1 napos prémnél durva pénzeket hozott. Főleg mivel 23 bombát is ráaggathatsz a t12 es yerekre abból 3db 1tonnás.
  • Glo
    #12039
    Én se, csak gondoltam szólok azoknak akik ezt a műfajt kedvelik :)
  • vajakos21
    #12038
    Kár hogy nem játszom árkádot...és eztán se fogok. (persze azért titokban meglesem egy gladiátorral)
  • Glo
    #12037
    Lesz 2 új árkád map is:

    http://warthunder.com/en/news/146/current/
  • Amaymon
    #12036
    LoL én is 13.-án írom mikor épp vége :)
  • vass17
    #12035
    Köszi az infot :)
  • Amaymon
    #12034
    Néhány RU bomberre nem rossz bonus-t adnak, +50% lion O.o (Wellington Mk X, Yer-2 ACh-30B/E, Yer-2 ACh-30B/L)
    Azt nem tudom mennyire jól érvényesülnek bevetésen.