538
  • greg benz
    #18
    Hogy lehet amúgy leszedni? Már regeltem is de nem látok semmiféle download gombot vagy valami..
  • greg benz
    #17
    Most popularnál első a Carma:D
  • artschi
    #16
    itt fent van mindegyik rész.
  • artschi
    #15
    ez működik, csak nagyon gyors a visszaszámláló a verseny alatt...
  • bardocz
    #14
    Én is találtam égebben egy Carmageddon 1-et, az faszán működött, sajna már nincs a gépemen. Most leszedtem egy olyat, amiben mind a három benne van, de nem futnak rendesen, az 3 el se indul, mert 0-val osztást ír az elején:D A kettő meg elég érdekesen működik, nem igazán használható sajnos.
  • artschi
    #13
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A régebbiekből találtam egy egy Carmageddon Max Pack-ot, amiből az 1. rész win95-ös installal működik WinXP alatt, csak az idő visszaszámlálás nagyon gyors benne, így szinte lehetetlen időre végezni a pályákkal... ha vkit érdekel, tolom fel Mediafire-re, ahonnan gyorsan le lehet szedni.
  • greg benz
    #12
    Jó hír, de attól félek olyat mint a régiek már sosem fognak csinálni:( Nálam a 2 volt az abszolút best
  • Büdös Bohóc
    #11
    +fav!!!!!! :)
  • artschi
    #10
    +fav.
  • tigeroo
    #9
    uh geci, mennyit toltuk régen!

    emlékszem kispöcs korombna volt olyan hogy beültünk reggel carma2-őzni a nyári melegben aztán pár futam után felhúztuk a redőnyt és szomorúan konstatáltuk hogy már este van :D
  • bardocz
    #8
    Váá, de imádtam, főleg a focisták közé bemenni:D
    Kár, hogy folyton elakadtam benne, meg hogy 16:9-es monitoron nem tudom megcsinálni, hogy 4:3-ban fusson.
  • darkerlomy
    #7
    na ez durva játék volt anno
    várós, várós!!!
  • kemszi2
    #6
    bár nem lesz könnyű dolguk...
  • pxxl
    #5
    +fav

    legjobb volt ezzel zúzni :D remélem nem basszák el
  • kemszi2
    #4
    uhúúúú ez várós nagy kedvencem volt nekem is
  • Wolfsnack
    #3


  • Wolfsnack
    #2


    Sziasztok!

    2012-ben új Carmageddon!!!!

    +fav és várjuk az új híreket, osszátok az észt a hivatalos oldalon is hogy minél jobb gémet kapjunk. Meg ott a pályázat is induljatok valamivel.
    http://www.carmageddon.com/

    a múlt:


    ps. reméljük nem szúrják úgy el mint a Death Track: Resurrection-t
  • Wolfsnack
    #1


    Sziasztok!

    2012-ben új Carmageddon!!!!

    +fav és várjuk az új híreket, osszátok az észt a hivatalos oldalon is hogy minél jobb gémet kapjunk. Meg ott a pályázat is induljatok valamivel.
    http://www.carmageddon.com/

    a múlt:


    ps. reméljük nem szúrják úgy el mint a Death Track: Resurrection-t