538
  • xblades
    #538
    Na megvan, egy új autóval (amivel még nem játszottál) kell kezdeni a soron következő pályát és teleszórja vele.
  • xblades
    #537
    Hello

    Keresek olyan lehetőséget ahol megadják a védelem, motor, támadás bővítésének lehetőségét adó kis csillagkulcs ikonok helyét a térképeken.

    Köszi
  • skinnyman
    #536
    Le lehet csatolni, es ahogy neztem nem sokat vesztesz vele :)
  • silverchain
    #535
    Csak eléggé csuklós busz feeling.
  • Voltan
    #534
    Új ellenfelek mikor jönnek? Csak mert már a negyedik versenyrészt nyitottam meg, és még mindig ugyanaz a 10-12 ellenfél van.
    Újak mikor jönnek?
  • skinnyman
    #533
    Tegnap megszereztem Max Damage-ben a Super Suppressor-t. Hozza kepest a Subpressor csak jatekszer :D
  • MerlinW
    #532
    Elvileg te is megkaptad ingyen a Max Damage-et, azzal érdemes játszani. Ugyanaz mint a Reincarnation, csak meg van pimpelve:)
  • Trucker01
    #531
    Sorry, közbe rájöttem miért üres, mert mióta újra lett rakva a gépem, nem játszottam vele karrierben így a steam még nem rakott oda mentést. Sajnos már nem tudtam törölni az előző hozzászólást.
    Utoljára szerkesztette: Trucker01, 2016.10.31. 16:35:58
  • Trucker01
    #530
    1. Én a Reincarnationról beszélek.
    2. Nekem is van ott egy mappa, de full üres.
  • MerlinW
    #529
    Ugyanott, mint majdnem minden más játék.
    c:\Users\username\Documents\Carmageddon Max Damage\savegames
  • Trucker01
    #528
    Biztonsági mentést szeretnék készíteni a mentéseiről, szóval szükségem lenne arra hol tárolja őket a merevlemezen.
  • skinnyman
    #527
    A merevlemezen biztosan tarolja, akkor is ha a cloud-ban is.
    A Reincarnation elvileg tamogatja a Steam adatlapja szerint a cloud save-eket (mondjuk nem irja h nekem tarolna ott mentest pedig vegigvittem anno, lehet hogy akkor meg nem tudta..) - fura, hogy a Max Damage egyelore nem...
  • Trucker01
    #526
    Tudja valaki, hogy a Reincarnation csak a steam szerveren tárolja a mentéseket, vagy a merevlemezen is valahol?
  • Maxtreme
    #525
    Kíváncsi vagyok rá.
    Miután a reaincarnationt anno (nagyon) rendbe rakták, teljesen vállalható és jó kis játék lett belőle :)
  • Krisztiam #524
    megkaptam ingyen a Max Damage-t :)
  • skinnyman
    #523
    Na ez mar muveszet :D
  • MerlinW
    #522
    Ami nem olyan nagy gond, mert az elődje is kifejezetten jó volt:)
  • JonasSandor
    #521
    Eljött ez a nap is és meglett az első teszt is, ami nem sokkal lett jobb az elődnél.
  • skinnyman
    #520
  • MerlinW
    #519
    Én sem értem a cég döntését, de nem ellenkezem.
  • RED BULL F
    #518
    Egy kérdésem van: Miért?
  • [HUN]FaTaL
    #517
    +1 :)
  • MerlinW
    #516
    Ingyen Carma, yay! Mondjuk nekem a Reincarnation is tetszett.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2016.02.22. 21:06:48
  • ProGabe #515
    Today we announced the news that Carmageddon: Max Damage will be released on consoles in mid 2016. We hope you’re as excited as us at the prospect of Carmageddon reaching a wider audience through console. But don’t worry - we haven’t forgotten about your support - and because we value your continued loyalty so much, when Carmageddon: Max Damage is released on PC you will automatically receive a copy. Yes, that’s another Carmageddon in your Steam library – for free!
    http://steamcommunity.com/games/Carmageddon_Reincarnation/announcements/detail/652264647500852765
  • skinnyman
    #514
  • xblades
    #513
    Tovább játszva eddig a klasszikus alapon kívül két új játék moddal találkoztam, mindkettő tetszik. Az egyik adott helyen váltakozó rendszerben tűnnek fel a checkpointok a másik alap körverseny, mindkettőnél a társak likvidálása is szempont. A legjobb hogy nem kell elsőnek lenni jó sok pontot a továbbjutás feloldásához 2. 3. helyen is lehet szerezni.

    A tuning persze a garázsban van, a menetek közt a menüben, itt fejleszthető az alap érték is de ehhez a pályákon gyűjteni kell az ezüst villáskulcs ikont is. Plusz van festés és kerék/gumi választás ez nem tudom a tapadást és vele az irányíthatóságot befolyásolja-e.

    Az élményhez most ide írom a zenét is, élvezhető hozza a kellő stílust.
  • RED BULL F
    #512
    Hasonló konfigon, közepes beállítások mellett nekem is tűrhetően futott. De kell ennek még egy nagy optimalizáló patch én úgy érzem. Szóval kivárok. Még mindig. Lassan 1 éve már.
  • xblades
    #511
    Nos kipróbáltam régiecske gépem Amd P II X4 955, 8 Gb Ram és 1 Gb 6850 videokártya mellett,
    közepes grafikai beállításokkal elég szépen fut 1-1 megakadás volt. És alapból a program beállította nekem, nem változtattam.
    A grafika szebb mint a Pre Alfában volt de bonusz hordok grafikája még mindig fura, az alfa verzió jobban tetszett de megszokható.

    Classic Carmát inditottam Carrier modban, itt a pontoknak sok szinten van szerepe, az alap javításon kívül a továbbjutásnál is számít és ugye most már a bonusz menüből is azzal vásárolhat az ember.
    Az élményt pedig nekem továbbra is tökéletesen hozza, bár a rendőröket gyengébbnek éreztem az alfához képest.
    Még nem tudom hogyan lehet az autó 3 alap értékét fejleszteni, és az új bonusz menüt is szoknom kell.
  • xblades
    #510
    Az azért fontos infó lenne mennyire optimalizált a játék?
    Hogy a gyengébb gépeken is játszató-e?

    Nekem mondjuk fura a szép grafika mellé a rajzolt "extra hordok".
  • skinnyman
    #509
  • Maxtreme
    #508
    Még 1-2 családbarát mókázás az utakon és a tengerparton.




















  • Maxtreme
    #507
    Bedobom ide is a screenshotos topikba is beszúrt képeim, hogy ne csak a sarazás legyen :D





















    A homályosság sok képen a DOF miatt van, kicsit furáén kezeli a játék a replay módban.
    Utoljára szerkesztette: Maxtreme, 2015.11.08. 14:48:04
  • Loál János #506
  • Maxtreme
    #505
    Az "autófényezés" miatt tűnhet recésebbnek az egész.

    Amúgy játszottam vele 1-2 órát, most már azt mondom hogy teljesen emészthető és hozza a régi részek hangulatát.

    Az irányításin viszont kicsit még csiszolhatnának, mert szinte az összes autó baromi nehezen fordul.
  • Trucker01
    #504
    Igen a kocsin egyértelműen láttam én is hogy szebb lett, nekem inkább csak a recésebb élekkel volt bajom, amit lentebb írtam.
  • Trucker01
    #503
    Mióta kijött legújabb patch, a gyalogosok elütésekor jobb vér effekt van és emiatt eléggé lagzik néha, nem tudja valaki, hogy ezt lehet valahogyan szabályozni a grafikai beállításokkal?
  • Maxtreme
    #502
    ha a kissé darabos nehézkes irányítást nem nézzük, nem olyan rossz.
  • Loál János #501
    Jaja, ezek miatt kérdezem, hogy milyen az új verzió, és végre vannak igen pozitív visszajelzések.
    Az új gameplayeket nézve tényleg változott a cucc, ez már kezd megmozgatni végre.
  • SötétBarom
    #500
    Kajak FASZA. :D
  • Maxtreme
    #499
    nézegetve a videokat, tuti megér még 1 próbát. Hogy ez nem tudott így megjelenni.

    még1 :)



    Mintha 2 teljesen más játék lenne.
    Utoljára szerkesztette: Maxtreme, 2015.11.02. 19:46:42