842
Age of Wulin
  • Champy
    #842
    Üdv
    Játszik ezzel még valaki ? Magyar Guild esetleg ?
  • David9317
    #841
    És mennyire gyászos a helyzet? :D (Tottika voltam)

    UI: Játszik-e vki a régi bandából? Vagy egyáltalán játszik-e bárki vele? :D
  • nyirimendi
    #840
    Sziasztok! Érdeklődnék, hogy lehet e magyar guildeket találni, és ha igen, akkor hol és milyen néven? köszi!!
  • Blood Raven
    #839
    sikerült 1 másik snail game es játékra regeltem és azzal beengedett
    FeherHollo néven játszok
    meglepöen tapasztaltam hogy a lagg is sokkal kisebb mint anno
    Utoljára szerkesztette: Blood Raven, 2018.07.24. 09:46:45
  • EszeveszettHD
    #838
    ha az wushu oldalán nem engedi probáld meg ezt
    http://member.us.woniu.com/passport/register
    a security code elég nehezen olvashato de ha kinagyitod kicsit az oldalt ugy könnyebb
    ha suikerült ird meg pls a neved a guild leader neve Jamata engem HDMI néven találsz meg
  • Blood Raven
    #837
    letöltöttem a játékot de valamiért nem enged regisztrálni a snail game usára probáltam steamröl is meg google acauntrol belépni egyik se mükszik tudtok esetleg valami megoldást erre?
  • EszeveszettHD
    #836
    Helo
    igen sajnos EU szervert lelötték de az amcsi féle wushun a golden dynasty szerver él
    szeretnék egy komoly magyar tábort ebben a nagyszerü játékban
  • Blood Raven
    #835
    Hali
    Hol alakult az a gild? Mert tudtommal eu szervereket lelötték az amcsin meg 1-2mp kesest tapasztaltam
  • EszeveszettHD
    #834
    Sziasztok kis létszámmal új Guild alakult a játékban
    akit érdekel írjon nekem
    mindenkit szeretettel várunk :)
  • IMunszuI
    #833
    Az EU szerveren vannak magyarok, bár eléggé szétszóródva. Ha kezdő vagy, én azt javaslom, hogy mindenképpen Superhungary-val beszélj.
    Tervezek majd egy leírást a későbbiekben azok számára, akik most kezdenék bele a Wulinba, mert egy kezdőnek tényleg minden bonyolult lehet, de aki rászán egy kis időt a játékra, annak garantáltan hatalmas élményt fog nyújtani. :)

    Trailer
  • Mydgard
    #832
    Csao, keresnek magyarokat, mert akkor belekezdenek. Kene nemi oktatas, kisse bonyolultnak tunik elsore.
  • MirandaBrill
    #831
    A Feketesereg ismét létezik. Több játékos is láttam aki ebben a guildben van.
  • Kewanaar
    #830
    Sziasztok.

    Ha megmennétek, hogy rányomtok erre a linkre: EMaffia
    Ami nem vírus és hasonlók, csak a játékban egy küldetés része.

    Ha megteszitek nagyon szépen köszönöm.
    Utoljára szerkesztette: Kewanaar, 2015.01.21. 12:42:03
  • David9317
    #829
    Szia! Igen tolja és nem is kevés magyar. Mielőtt megkérdeznéd úgy kimondottam magyar guild nincsen a szerveren mióta feloszlott a feketesereg. Egy lenne de abba nem csak magyarok vannak. Sokan inkább külföldi guildekhez csatlakoztunk. Ha bármi kérdésed van ingame Tottika néven megtalálsz.
  • ReszegKoldus
    #828
    Hát nem egyszerű, az biztos
  • Mydgard
    #827
    Sehol senki?
  • Mydgard
    #826
    Csao, tolja valaki a jatekot? Most kezdtem bele, extrem osszetettnek tunik, van mit tanulni.
  • malystryx
    #825
    Sziasztok!

    Most töltöm a játékot, kipróbálnám. Lenne 1-2 kérdésem. Lehetne találni egy kis magyar nyelvű leírást, okosságokat, hogyan is kell elkezdeni a játékot, ill. a klánokat mi különbözteti meg egymástól, mik az erősségek-gyengeségek. Tudnátok ebben segíteni?
    A másik kérdésem pedig az lenne, hogy később bármilyen secta karakterét csinálhatok, attól még lehetnék a Fekete Sereg klán tagja, vagy célirányosan kell karit választanom? Ha bejön a játék, majd szeretnék jelentkezni, de előbb nem ártana egy kis tudás :)
    Előre is köszönöm.
  • Jockey
    #824
    kajat csak playertol tudsz venni, vagy csinalsz egy altot kbk 3-4ora alatt lenyomod a kezdest es felveszed a sef szakmat neki es fozol magadnak:)
  • Lawless #823
    lehet hulye kérdées de hol lehet enni venni a gameben? mert mindig megy le a hp-m
  • Lawless #822
    Sziasztok. Most toltom a jatekot.ez a fejlodesi rendszer nekem meg egyenlore atlathatatlan.valaki tudna segigenni eligazodni es persze csatlakoznak valami magyar bandba is. Milyen karit erdemes kezdenni?
  • merciss
    #821
    kösz a választ!igy már érthetö!
  • Jockey
    #820
    kell, egy kicsit
    ami fontos a fejlodesed miatt, az a team practice
    altalab TP-kent hirdetik iskola cseten vagy mashol
    van ra tutotial is, max 10fos csapatok allnak ossze es mindenkire jut 1 korben egy feladata, amikor is megadott sorrednben kell billentyuket lenyomni
    ez a leghatasosabb modja a fejlodesnek, napi 1 er lehet csinalni es legtobb xp-t adja, a napi passziv fejlodeseden (es ha van vip-d offlione fejlodeseden tul
    ezt minden nap kb 20 perc, ha csinalod mint a raketa fogsz fejlodni
    TP kozben termeszetesen ki tudod valasztani es barmikor cserelni melyik skilledet fejleszted...
  • Kewanaar
    #819
    Semmi nem kell, a fejlődés ha online vagy magától megy v ha van VIP-ed akkor offline is..ebben a játékban nem kell grindeli.
  • merciss
    #818
    a vipen kivül?ara gondolok hogy questelésel vagy mivel?kösz a választ!
  • Kewanaar
    #817
    Ha veszel Vipet.
  • merciss
    #816
    most keztem jatszani a wulint!az lenne a kérdésem hogy lehet fejlödni leggyorsaban?elöre is kösz a válaszokat!
  • merciss
    #815
    kellemes karácsonyi ünnepeket kivánok mindenkinek!
  • Kewanaar
    #814
    Merry Christmas,
  • SzirmosSzisza
    #813
    Kattints a Browse gombra és válaszd ki hova akarod menteni.
  • gyurmy
    #812
    szasztok letöltöttem a Wullint a honlapról kaptam egy exe fájlt amiből lett egy launch de hiába nyomok a download now fülre semmit nem csinál.Valami ötlet.Letöltöttem többször de semmi nem indul el.
  • Jakuza1
    #811
    A My Life gomb folotti szam, mit jelent ?
  • Handur Deen
    #810
    Fekete Sereg sikeresen GUILD TERÜLETET FOGLALT! :) Várjuk magyar játékosok jelentkezését, kezdőkét és haladókét egyaránt! 40-50 online magyar játékos, TS3 szerver, guild honlap, PVE/PVP programok! Jelentkezni in-game: Shyla vagy Shirayan karaktereknél PM-ben. (EU White Lotus szerver)
  • Hikoro
    #809
    Szép jó estét/reggelt az uraknak, hölgyeknek!
    Letöltöttem a játékot, de kicsit elveszve érzem magam. Az elején vagyok még, és a beggarokhoz csatlakoztam.
    Ha valaki játszik még eme játékkal, és szeretne egy kezdőt kisegíteni, akkor szívesen fogadnám a tanácsokat!
  • Morvhem
    #808
    idő közben vissza olvastam
  • Morvhem
    #807
    A Fekete Sereg az EU vagy az US szerveren van. Ez az EQ2-es Fekete Sereg?
  • Snowpaws
    #806
  • Psychedelic #805
    Nem tudom te milyen képeket néztél, de ha egy szinten van a 2 játék kinézete, mmo helyett inkább szemészt ajánlanék.
    Szerintem nincs egy minőségi szinten ez

    Ezzel


    De te tudod, mindenesetre egy olyan mmo-t ami szembemegy mind a koreai mind az europai mmo trendel, biztosan nem ajánlanék olyan embernek, akinek a grafika dönti el egy mmo-nal, hogy megéri a letöltést vagy sem.
  • JethroHUN
    #804
    Ez 2013-as játék? Komolyan?! Ránézésre az mondanám hogy a Silkroad motorja van alatta, mert a textúra minőség kb azon a szinten van. Megéri a 8Gb letöltést? Nem mintha sokáig tartana.
  • Handur Deen
    #803
    FEKETE SEREG várja magyar játékosok jelentkezését! 2. szintu Guild, 40-50 online magyar játékos, TS3 szerver, honlap, PVE/PVP programok!