16
  • lotsopa
    #16
    Amennyiben igaz hogy önállóan csak a telefon működőképes akkor kénytelen vagy magadnál tartani (mindig) a tábla kiegészítő részt is hogy ne kerülj olyan helyzetbe könyvet szeretnél olvasni de nem 4,3 hüvelykes kijelzőn. Arra akarok célozni hogy ennek a párosnak nincs sok értelme szerintem, vagy működjön mind a kettő külön-külön is! és akár együtt is VAGY a tábla tudjon hívást kezelni stb.
    ( de azért érdekelnének az adatok a termékkel kapcsolatban, ár; üzemidő(különböző terhelési helyzetekben); proci; memória....... )
    Amúgy meg azt is el tudnám képzelni hogy a telefont nem egy ilyen táblagépbe raknám hanem a tv-be! érdekes szerintem...
  • WiZe
    #15
    Hát ez fenomenális, ha nem 1 csillióba kerül és fogják itt árulni magyarisztánban, akkor még veszek is.
  • noland
    #14
    Nem látjátok, a csaj egy kiborg amit az ASUS gyártott. Beteszed a telót a padba, a padot meg a csajba, és elmosogat, kiporszívóz. Rajta is van a cég logója!
  • Laza
    #13
    És mi van akkor, ha a telefon bele van rakva a táblába, és hívnak? :)
  • Ferrer
    #12
    = Téglafont mutatott be az Anus
  • Romel
    #11
    Ez nem lesz egy olcsó szimbiózis, az ötlet viszont figyelemre méltó.
  • hunwhite
    #10
    Persze, hogy kancsal ha már ferdeszemű :)
    Számomra az ASUS = profizmus!
    Kíváncsi leszek, hogy hányan követik.....
    Remélem a bluetooth csak a cikkből maradt ki....
  • Laza
    #9
    Azt nézem egyébként a képeken és a videókon (melóban azok nem jöttek be :) ), hogy ennek a telónak már alaphelyzetben is igen szép méretes kijelzője van.
  • ProgServ
    #8
    A csajszit is adják?
    Bár kicsit kancsal.
  • TomecK
    #7
    Kurvanagy, ha az ára normális lesz, akkor simán megéri mert tényleg 2 in 1 eszköz.
  • Laza
    #6
    Lehet csak arra gondol, hogy az Android automatikusan kezelni fogja mindkét megoldást, de ettől még ez egy oprendszer ... értve ez alatt, hogy ahhoz, hogy használni tudja a 'kiegészítőt', nem kell külön szoftver (pl táblás Android).

    Aztán majd kiderül :)
  • gemihu
    #5
    :)
  • gemihu
    #4
    "Mindkét megoldás az Android mobil operációs rendszert alkalmazza," ez nekem másra utal.
  • Laza
    #3
    "Mindkét megoldás az Android mobil operációs rendszert alkalmazza"

    Mondjuk ez a kijelentés érdekes. Most vagy a táblán is van valami, vagy a telefon átvált táblákra fejlesztett Androidra? Minek ebbe két külön oprendszer?
  • Laza
    #2
    Ez a tábla rész kiegészítője a telefonnak. A tábla teló nélkül nem működik.
    Szerintem elég nagy procit tesznek a telóba, hogy ne jelentsen neki problémát a nagyobb kijelző kezelése. Az áramellátást pedig remélhetőleg külön kezelik... tehát külön aksi van a táblában is.
    Úgy tudom elképzelni, hogy a telefon mint egy perifériát használja a táblát (mint pl monitor), és a csatlakozáskor automatikusan felismeri és átállítja a kezelést/felbontást.

    Az ára lesz inkább érdekes :)
  • gemihu
    #1
    Nem egészen értem a dolgot. Most mindkét cucc önálló működésre is képes? Vagy csak a telefon? Ha mindkettő önálló,akkor miért jó csatlakoztatni?
    Ha nem önállóak,akkor nem hiszem,hogy elég olcsó tud lenni a tábla rész. Ráadásul a telóba eleve nagyobb procit kell pakolni,mintha csak sima teló lenne..
    nem értem..