10
  • labzo
    #10
    Na még egy ideig lehet nácizni a neten, utána meg mind fel lesznek jelentve kérem szépen.
    Ha nem nekem lesz igazam, akkor én kérek elnézést, de hát, szerintem, ezt a kijelentést, még összeesküvés elméletnek sem lehet nevezni, az elmúlt évek eseményeit figyelembe véve.
  • bakagaijin
    #9
    Ugyanmár, majd jól megcivilizál a rendőrség. Próbálj meg visszagondolni a TV-ostromra.
  • Omicron
    #8
  • csulok0000
    #7
    majd amikor az agyon büntetett net függők elkezdik halomra őlni a politikusokat akkor majd rájönnek hogy talán még sem kellene korlátozgatni a netünket (:.
  • lamer the true
    #6
    Ennek semmi értelme. Ha majd az emberek szarul kezdik érezni magukat a neten, hát más szórakozás után néznek. Ezt az óriásvállalatok is tudják és amíg dől a lé nem fogják megengedni senkinek, hogy beleköpjenek a levesükbe.

    Továbbá a net a jeltovábbításról szól, a friss ötletekkel úgysem tudnak majd mit kezdeni, hiába korlátoznak pár ismert régebbi technológiát.
  • Zongorista
    #5
    Az EZSGÉ MODERÁTOROK ...
  • Rotyoka
    #4
    Chuck Norris
  • Zongorista
    #3
    Kik lesznek az internet seriffjei?

    Hát a hatágú serifcsillagosok kik mások ?
  • Tetsuo
    #2
    Obama a Nobel Bekedijaval is megerett a posztra.
  • nlght
    #1
    a kiadók által fizetett bábpolitikusok (pl Szarközy) és a szomorú az egészben, hogy viszonylag olcsón kapják meg...