967





Call of Duty versus BF (dühöngő)
  • szekrény
    #87
    ez nem kor kérdése hanem igénytelenségé, ahogy 2002-ben megjelent a bf tele járművekkel és csodálatos multis játszhatósággal az össze többi multi fps egyszer s mindenkor elavulttá vált
    ennek ide s tova 10 éve ésmég mindíg erőltetik a kis szánalmas csilli-villi bolhacirkuszaikat
  • Prince of Máté
    #86
    Fiataloknak Cod, érettebbeknek BF
    CLOSETOPIK
  • szekrény
    #85
    jóvammá nem vagyunk kiváncsiak a nemi életedre
  • TDC Geronimo
    #84
    Mindkettőt?
  • Maak
    #83
    meg a vegen le kell porolnom a joystickomat :D
  • szekrény
    #82
    akinek esze van nem jácca full grafon de még csak médiumon se, bár a bfp4f-be már a gyökerek úgy csinálták meg az optiont , hogy ne lehessen a bf2 féle okosságot (sedóv OFF, dinamiklájt OFF,.stb full felbontás mellett )
  • szekrény
    #81
    innen is látszik mennyire elavult a cod
  • HeadHunter86
    #80

    Szerintem ez alapján a COD elbújhat a sunyiba.
  • Looooser
    #79
    nanáh! CoD2 höz csak azon kerestünk szerót a klánnal :D
  • Sir Cryalot
    #78
    Az az igazság hogy minden magát gamernek tartó egyednek össze kéne adni fejenként 20 dollárt egy számlára, és várni hogy hónapokon belül kijöjjön valami értelmes monitor, mert ezek nem gamer monitorok amit ma venni tudsz!
  • DarkSector
    #77
    Ha kissebbek a pályák hamarabb megtalálod a tankot...
  • szekrény
    #76
    de ha már szerverkereső nincsen, akkor legalább tankkereső legyen bene ...
    emléxik még valaki a óllszingájj-ra ?
  • DarkSector
    #75
    Majd lesznek itt is tankok tudtommal úgyhogy nem lesz gáz. :)
  • szekrény
    #74
    de ami most megy bfp4f-be hogy 4 demo map van és abból 3 gyalogos , ez több mint felháborító
  • DarkSector
    #73
    Grat minden elismerésem.
  • szekrény
    #72
    erről beszélek, a bf-ben a legkisebb fiúból is lehet királyfi, hiába voltak 16-an , ha elloptam az egyetlen tankjukat
  • DarkSector
    #71
    Az valóban kemény. Grat az arányhoz. :)
  • zooleeh
    #70
    BF3
  • szekrény
    #69
    a bf sokkal változatosabb, ott egy gyalogos legyőzhet akár egy helikoptert is a cod-ban meg csak pattognak össze vissza , a cod az egy bolhacirkusz hülyegyerekeknek a bf-ben még én vagyok a király
  • Looooser
    #68
    amúgy meg hitmanbe már volt XD ott lehetett terminátorozni :D
  • Looooser
    #67
    hát ha lesz is akkor is egy villanásnyi... akarom mondani atom villanásnyi időre XD
  • Bence94
    #66
    én is! elfogjuk dobni az agyunk és tényleg...
  • DarkSector
    #65
    Nem hát, a másiknál jobbra húzod és nyomod a gombot itt meg ballra húzod és nyomod, csak az új grafmotorral van míg itt egy állítólag gagyi motorral egy szuper látványt tudnak előhozni.

    Grafika és irányítás nem függ össze csak szólok a többi kommentnek fent van helye a link mögötti topikban.
  • Paranoia
    #64
    CoDban semmi újítást nem látok grafika terén.első mw óta ugyan az kb...
    tipikus madzagon húzós egy gombot jókor lenyomós játék.

    Amúgy nem is lehet őket össze hasonlítani,teljesen MÁS a két játék.
  • Rage47
    #63
    igen, én is várom már az RO2-t:)
  • FSpofon
    #62
    Eladásokban sztem soha nem vert a bf egy codot se, most se lesz a közelében se, túl sok a reménykedő cod 2/4 player, hogy hátha most jó lesz a 8. rész.. Azt viszont tudjuk, hogy az eladások száma semmit sem jelent, legfeljebb a népszerűbben lesz a több cheater :). A csét meg egyik se fogja lenyomni hosszú távon.

    Én azt mondom, hogy ölje csak egymást mindkét konzolos termék, és a háttérben átsurranó RO2 legyen az év pc-s fps-e, ehhez biztos rendes támogatás várható a megjelenés után, nem a fizetős pályacsomagok, akkor is ha épp nem 25 milliót adnak el, csak 250 ezret. Valahol játékmenetben is ultimate ötvözete a 2 stílusnak, hiszen elkülönítve lesznek a 32vs32 tankcsaták, a gyalogos pályák nem lesznek tele velük.
  • Sir Cryalot
    #61
    Az a titok nyitja, az LCD displayek miatt szar a BF is meg a COD is,hihetetlen hogy csak nekem tűnik fel hogy amíg old szkúl monitorok voltak addig jobb játékok is voltak hozzá.

    Ügyeletes LCD flémtopic:
    LOL.
  • Rage47
    #60
    sztem ha rendbeszedik az MW3 gépigényét a Black Ops után, akkor legyőzheti a BF3-at PC-n
    konzolon az MW3 fog nyerni
  • jetblack
    #59
    Counter-Strike 1.6 és kész
  • byzhouse
    #58
    Duke Nukem - miről is beszélünk?
  • Qwerty4
    #57
    Egyik se! :)
  • SzinesGeza
    #56
    XD
  • SLICK
    #55
    A CoD-ot azért utáltam meg, mert alig pár óra alatt végig lehetett játszani. MW 1-től kezdve már nem is játszottam vele.
    Jó eleve gyűlölöm az olyan játékokat, amik rövidek, de ilyen nagy neveknél ez mégidegesítőbb.
  • DarkSector
    #54
    Nyelvtan óra is.
  • eLiXir
    #53
    A játékok gyerekeknek való.
  • DarkSector
    #52
    nem lesz nehéz dolgod, mert én hagyom magam...:)
  • szekrény
    #51
    a battlefield már nagyon kezd elCoD-osodni ebből adódóan a cod sikeresebb, de egy jó bf jobb lenne...
  • KaBuTo666
    #50
    Inkább csak rád szállok, mert így kevesebb kalóriám megy el, nem akarok lefogyni.
  • DarkSector
    #49
    Ne nekem írjatom omg...nem azért nyitottam hogy nekem irjatok, hanem aki riválisnak tekinti a másik stílust...
    engem nem izgat a dolog, csak gondoltam nektek, vagy úgymond akinek olyan véleménye van amit a normal COD és BF topikokban flémkeltésnek tekintenek, itt simán kibeszélhetitek mert nem zavar senkit.

    Ezt nem tartanám gumiszobának, MERT nem gyogyósoknak akartam csinálni, csak akik egymással "normálissan" tapasztalatokat esetleg tényeket cserélnek beszélnek egymás közt meg.

    Szóval nem nekem kell írni hogy melyik miért jobb.

    Sőtt a topikkal mint írtam ti rendelkezhettek, házigazdit is választhattok meg minden.
    Egyedül egy ideiglenes bannert kezdeményeztem de később arra cserélhetitek amire tetszik.
  • zotya10002
    #48
    Story Cod!!

    Multi BF!!