967





Call of Duty versus BF (dühöngő)
  • szekrény
    #167
    az mit jelent, most hányas szinten vagy lvl... ?
  • SzinesGeza
    #166
    "amint"
  • SzinesGeza
    #165
    Naés? Amit elvégezted azt a faiskolát, ha ügyes vagy, megengedik neked, hogy továbbtanulj!
  • szekrény
    #164
    a faiskolába nem tanárok vannak hanem kertészek, tisztelt barátaim ...
  • SzinesGeza
    #163
    Mondom én: csak a mellébeszélés. Nagyon megy neked.
    Erre mondták a tanáraim: menedzser-duma! :)
  • FSpofon
    #162
    a bf-es katona a logóban meg orbán fan.
  • szekrény
    #161
    kedves honfitársam, remélem a nevében szereplő jelző nem a nemi identitására vonatkozó szivárványszínű lobogóra utal
  • SzinesGeza
    #160
    Nem vagy te politikus? Azok tudják így kenegetni a sz...
  • Fpocok
    #159
    Semmiből. Egyszerűen nem annyira pénzéhesek :D
  • szekrény
    #158
    kémprogramokkal való vásárlói szokásokat megfigyelés ...
  • FSpofon
    #157
    "Battlefield 3 Battlelog web destination – featuring powerful social tools, feeds and detailed player stats. Battlelog also lets you manage your friends lists, squad up, create platoons, use voice chat and follow your friends’ progress in real-time, and more. Battlelog will be available for the monthly fee of (drum roll)... zero dollars. "

    nekik vajon miből futja egy honlap üzemeltetésére ami többe kerül mint a cod bevétele?? bankot rabolnak? :D
  • szekrény
    #156
    ja-ja hááát én is egyértelműen erre gondoltam nem az ugri-bugri bolhacirkusz mapokra ...
  • Gyuszopapa
    #155
    Csak az a legnagyobb gond hogy még sajna itt is a gyalogos pályákat erőltetik még eddig.Remélem Oman szintű pálya azért több is lesz.
  • szekrény
    #154
    talán azért nem mert a szamár és a ló házasságából született öszvér túlteljesített mindkét felmenőjén
  • SzinesGeza
    #153
    A BF2-t hasonlítottuk a BC2-höz!!!!!!!!

    A BFP4F szóba sem került!
  • szekrény
    #152
    A BFP4F a legfrissebb bf ehhez lehet hasonlítgatni, ami még ki se jött azzal mi a ....szomat akartok
  • SzinesGeza
    #151
    De ha már belefolysz egy diskurzusba, akkor legalább olvasnál vissza, hogy miről volt szó. :)
  • szekrény
    #150
    bf vs cod
    nincs konkrétum, meg egyébként is a legszarabb bf is messze jobb a legjobb cod-nál
  • SzinesGeza
    #149
    Aha, már csak egyet nem értek: hogy jön ide a "bfp4f"? :)
  • szekrény
    #148
    "l feel like you, what thet see, dick in the dancing queen ..."
  • FSpofon
    #147
    "As the war heats up between Call of Duty and Battlefield over both series’ 2011 iterations, execs from both Activision and EA have talked big games for their camps.



    Speaking to MCV, EA Europe boss Jens Uwe Intat told the trade site that in terms of Battlefield overthrowing Call of Duty to the FPS crown, it’s an inevitability.

    When asked about it, he said: “Certainly. The only question is when that day will be. And for me, the sooner the better.”

    Needless to say, DICE’s eggs are in the basket for 2011 for EA. But you should probably watch for more other than just Battlefield for the future, according to Intat.

    “It’s our champion this year, yes. But it is true that we have a few more in the genre, so we will see how many different franchises we will continue with in that space.”

    But in terms of competition, Activision’s only focusing on getting to the finish line rather then worry elsewhere.

    “Well, I think EA might talk about our games in the press more than we do. So, the first thing I say to them is ‘Thanks for the assistance in building awareness,” CEO of Publishing, Eric Hirshberg, told MCV.

    “But when you think about it, we’ve had tough competition every year for Call of Duty. It’s never been easy. This is one of the most competitive genres in one of the most competitive industries. Last year we had Halo: Reach and Medal of Honor, and it’s not like they weren’t amazing developers gunning for the top of this mountain either.

    “And it’s the same this year – Gears of War is back along with lots of other games.”

    He continues: “So, of course, we take all the competition really seriously. But at the end of the day I really mean it when I say we are focusing on the finish line, not the competition. We are making the best game we can, and are throwing every resource, innovation and all the creativity we can at it. And hopefully that will maintain our position.”"
  • szekrény
    #146
    háát annyit az álóképességről hogy hétvégén nyomtam egy kör bf2-t és a rohanás olyan volt a bfp4f-hez képest mint ha időgéppel közlekedtem volna
  • SzinesGeza
    #145
    Akkor most a BC2 azért rossz mert az állóképesség (stamina) nincs leszabályozva?
    A BF2-ben meg van bunnyhopp. Ennyiből egál.
  • HöfEE
    #144
    Nekem az mw3 a történet miatt lesz jó, és biztosan élvezni fogom mint ahogy az előző kettőt is. Ugyanakkor a BF3-at nagyon nagyon várom mert olyan mértékűen jónak tűnik a realizmus és mégsem teljesen szimulátor(pl. Arma) aminek a kombója pont tökéletesnek látszik.
  • TDC Geronimo
    #143
    :DDD
  • KaBuTo666
    #142
    nem ócsó :-(
  • szekrény
    #141
    tudod te mennyibe kerül egy agymosás kampány manapság ?
  • KaBuTo666
    #140
    Nem kellene annyit költeni reklámokra...
  • FSpofon
    #139
    Activision Chief Executive Bobby Kotick said he isn't worried about pushback from gamers about the Call of Duty Elite fee because players will still be able to compete against each other online without subscribing to the service. While he is coy about many of the offerings that will be included in the service, Mr. Kotick said Call of Duty Elite, and the customer-service operation that will be needed to support it, wouldn't be possible if the service was free. "This is an enormous investment," he said.

    NEM LEHETSÉGES az évi 25 millió eladott codból fenntartani egy honlapot. :DDDDD
  • KaBuTo666
    #138
  • FSpofon
    #137
    Hát nem tudom mit mondjak, kár hogy nem a gumiban van a topic, ott lehetne egy ilyen újabb ***** lehúzást illetni a megfelelő szavakkal. Sok kis majom persze erre is befizet majd, ahogy a wowban is a játékon kívüli fizetős faszságokra. Hihetetlen az activision öltönyös részlege, mindenre képesek, kisgyerekek lelkét eszik reggelire.
  • Rage47
    #136
    tok poen video :D
  • Sir Cryalot
    #135
    azzal a kettős szivárvánnyal biztos a battlefieldre céloznak, kiderült már mi lesz a homoszállal ? Az EA ahhoz is hozzányúl nem? :D
  • Sir Cryalot
    #134
    én láttam az első videót is amit letöröltek, kapott is 9 like mellé 12 dislikeot :D
  • Sir Cryalot
    #133
    na
  • Sir Cryalot
    #132
    na holnap lesz valami bejelentés cod onlájnról, állítólag havi 1500 ft az előfizu ésha bennt vagy akkor lehet beleszólásod fejlesztésbe : DD
  • Bogdogege
    #131
    39mp nél a lámpa feloltás eff
    ektnél látszik hogy mekkora lesz a pálya.
  • FSpofon
    #130
    Múltkori hosszú vidiből a lényeg:


    MW3 meg olyan motorral jön ez ellen, ami a telefonomon is fut :DDD :

  • SpeedXHUN
    #129
    hol nyaliztam?xD ezek tények + te kérdeztél,válaszoltam :/
  • szekrény
    #128
    jóvanmá abbahagyhatod a nyalizást mert már rolytos lesz a rozettám