967





Call of Duty versus BF (dühöngő)
  • TDC Geronimo
    #207
    Jól mutatja a célközönséget. BFnek mindig is érettebb és idősebb volt a communityje.
  • FSpofon
    #206
    :D:D
  • Rage47
    #205
  • shaddam
    #204
    Közel sem kell ehhez perfekt angol.A kijelölt szöveget olvasd el és képet alkothatsz miről dumálnak
  • Gyuszopapa
    #203
    Ez mi is?Nem vagyok perfect angol.
  • Ry0K3N
    #202
  • DarkSector
    #201
    Mondja ezt egy rokkant. :)
  • SzinesGeza
    #200
    "kb senki nem tart be nagyreszt"
    Ja és ki is vágják mint macskát ......!
    Ez a szabályok lényege.

    Nem hiszem, hogy csak én vagyok képes olyan szervereket berakni a favoritok közé ahol ezek működnek.
    Ha én találtam, más is fog.
  • szekrény
    #199
    vakok közt a félszemű a király
  • DarkSector
    #198
    Ez jó rajz, szerintem is ha sorrendet kéne rakni a COD4 a legjobb.
  • Gyuszopapa
    #197
    Én is megkeresem és likvidálom.
  • FSpofon
    #196
  • Smithwarden
    #195
    Persze, azok amiket kb senki nem tart be nagyreszt.
    Amugy agyonszabalyozva es klannal vagy egy TS-en levo ismerosokkel megoldhato esetleg az egesz...de amugy nem jo a HC.
  • SzinesGeza
    #194
    Baromira nem ugyanazokra a szerverekre járunk az biztos! :)
    (szerver-szabályokról hallottál már?)
  • Smithwarden
    #193
    A HC realisabb es eletszerubb mint a sima jatekmod?
    Igen! Ez szuper!
    Viszont mar elvezhetetlen, mert a csapatbol atlag 80%+ kempel, mert felti (joggal) a szaros eletet, mert 1-2 golyotol meghal azonnal ugy sem, azt sem tudva, hogy honnan kempeltek szarra?
    Igen! Ez borzalmas, jatszhatatlan legtobbszor.

    Belepsz egy HC-ba es nagyreszt mar a kezdon szetlo 4 sniper folyamatosan mert ugye 1 loves 1 halal, nem fejre. Sokszor egy lepest sem tudsz tenni, eselytelen.
    Minel messzebb kempeljunk be minel jobban az ellensegtol, minel nagyobb tavcsovel es ami mozog arra nyomjuk meg a gombot es mar dol is a frag...
    Skilltelen jatek.

    Persze aki normalin alig tud leloni valakit, annak tenyleg jo.
  • szekrény
    #192
    jja -jaaa én se statra nyomom hanem inkább a bosszúvágy hajt , ha valamelyik kinyír mááár megyek is vissza oda ahol történt
  • Gyuszopapa
    #191
    A rush-ról ne is beszéljünk az se jobb,a conquest-ben is csak a statlámulás megy a HC-ben és a símában is,az nekik a lényeg nem a játékélmény.Tisztára mint az oviban úgy kérkednek egyesek a statjukkal:az én apukámnak nagyobb autója van bibibííí,nekem több a headshot-om mint neked bibibíííí.Mint a hülyegyerekek.A statrendszerek miatt felejtenek el a játékosok önfeledten,élvezetből játszani,nem is igazán a játékélményért játszanak már hanem mintha meg kellene felelni valami minimális szintnek mert akkor nem tartoznak a fasza gyerekek közé.Komolyan mondom szoktam a klántársaimmal a BF42 DC módjával játszani és sokkal érezhetőbb hogy ott kurvára nem érdekel senkit hogy mennyi a k/d meg hogy milyen a rangom mert ezek nincsenek.Csak az önfeledt játék megy és élvezi mindenki mégha esik-kel is egyfolytában.Ahogy a COD-ban és a BF-ben is érezhető hogy ez a statrendszer csak hátrányává válik a játéknak,nem is beszélve arról hogy cheater-kedni nincs semmi értelme.
  • SzinesGeza
    #190
    Nagyon nem áll a hasonlat (maximum squad-deathmatch-ben).
    A HC rohadtul nem erről szól.
    Napersze ott nincs is automata-gyógyulás, meg spot (amit egy félkarú levéltetű is eltalál). :)
    Ott nem is fogsz eszetlenül fel-alá rohangászni, hanem próbálod kihasználni a fedezékeket (magyarul gondolkodsz).
  • szekrény
    #189
    ahhoz elég volt hogy rájöjjek kevés a jármű szar a rendszer meg nagyon gyalogoscentrikus ...
  • FSpofon2
    #188
    Kissé rasszista hozzáállás az első pillantás alatt ítélni. Más játék azóta, és abban még conquest se volt.
  • szekrény
    #187
    nekem a beta elég volt ahhoz hogy rájöjjek nincs szükségem a bc2-re ...
  • Smithwarden
    #186
    "Tisztara mintha ipi-apacsot jatsznek."
    Ez k. jo hasonlat volt.
  • SzinesGeza
    #185
    Mert nem Squad-DeathMatch-et kell játszani! :)
    Az ilyen. Ergo nem is ismered igazán a HC-t.
  • Gyuszopapa
    #184
    Már én is nagyjából befejeztem,úgy volt hogy kinyomom 50-esre de 47-nél beleuntam a szarakodásba.
  • Gyuszopapa
    #183
    Többször nekiálltam hc-ozni,mondhatom röhej mindenki elbújva várja hogy arra jőjjön valaki és leszedje(mivel ha előbújsz és eltalálják a lábújjad meghalsz).Tisztára mintha ipi-apacsot játszanék.
  • Bogdogege
    #182
    A cod companyt 3 hónap után az értelmesebbje abbahagyta ,volt aki 6 hónapig szarakodott , de addigra klán szinten is beszart szerinted hova lettek a régi új csapatok?
    A BC2 a lámák játéka
  • SzinesGeza
    #181
    Miben nincs (vagy nem lesz)? :)
    Egyébként nem furcsa, hogy a BC2-t csak azok szidják akik nem HC-n tolják?
  • Gyuszopapa
    #180
    Már eddig sok negatívumot tudunk.
  • szekrény
    #179
    te tényleg az7t hiszed a látvány minden ? a bc2-től is el voltunk ájulva aztán mi lett belőle ...
  • Cris99
    #178
    "SZEMÉLY SZERINT!!!!"
    A gyengén látóknak!
    És az alapján amit eddig tudunk róla!
  • Gyuszopapa
    #177
    Honnan tudod hogy nincs negatívum a BF3-ban.
  • Cris99
    #176
    Az is!
  • Cris99
    #175
    SZEMÉLY SZERINT!!!!
    BF3-ban nem találtam eddig negatívumot
    MW3-ban csak azt hallottam
    Szóval nekem ez el van döntve!
  • Cris99
    #174
    Szia barátom..., 100%ig egyetértek ezzel!
  • szekrény
    #173
    a codosok miért mindíg száraz adatokkal hozakodnak elő ahelyett hogy játékélményről áradoznának ? jjja mert egy csillivilli elavult szar rendszerű őscsőFPS miatt költenek gépre ... hááát ez EPIC kategória
  • Sir Cryalot
    #172
    BF-ről még azt is megpróbálják elhitetni hogy a hangja jó, holott!

    :D
  • Sir Cryalot
    #171
    -mert kibasznak a pécésekkel és jó display sincs meg jó kontroller sem .

    60hz-es LCD-ről meg elhitetik hogy jó, holott...!
  • szekrény
    #170
    Cryalot miért sír ?
  • Sir Cryalot
    #169
    Jajj, elnéztem a hsz-számot. Azthittem erre írták hogy szarkenegetés.
  • Sir Cryalot
    #168
    az EA-s bloatware? Szarkenegetés? :D

    :D

    :D balek