29
  • beceneev
    #29
    Deus ex: Human revolution ígéretes.
  • vato loco
    #28
    Meg a dio 3, TES 5.
  • vato loco
    #27
    Ebből a sok szarból egyedül a GTA 5 és a DA 3 ér vmit.
  • Rotcsa
    #26
    Amit várok, h bejelentenek:

    Square Enix: Legacy of Kain: ?(Revenant, Obsidian Blood, Obsidian Sun)
  • savoo
    #25
    A Nintendonál picit eltévedt a kedves cikkíró... A Mario kart wii 2008-ban megjelent, a Chinatown Wars 2009-ben, A Metroid Other M-et a 2009-es E3-on jelentették be... Tavaly a 3DS szólt nagyot.
  • Molnibalage
    #24
    A TES IV-ről annyi negatív dolgot hallottam, hogy soha nem vittem végig az alap TES IV-et. Talán, mert a III-at sem bírtam cérnával. Dögunalom volt a Gothic szirához képest. Hiába volt kidolgozottabb a világ és szebb a grafika, az "emberi útjelzőtáblák" olvashatatlanul kis karakterek és hatalmas, de uncsi világ nem mozgatott. A TES V ennek ellenére kap egy esélyt, csak mi a frászt értek majd belőle, ha az első négy részt nem ismerem...? :)

    A Nehrim viszont atomjó volt.
  • Skyline85
    #23
    Gordon Freemant akarok!!!....
  • hitman08
    #22
    A Halo és Fallout hírek érdekelnek leginkább, no meg az új Hitman-t is jó lenne mozgásban látni.
  • Guren
    #21
    RPG-nek ott a Skyrim
  • Molnibalage
    #20
    Értem én csak leszarom. :)
  • Kensin
    #19
    Mert ezekből többet lehet eladni, több lesz a bevétel..

    Metal Gear Solid: Rising!
  • hunwhite
    #18
    4ever Ghost Recon :D
  • Molnibalage
    #17
    És még nagyon sok ősjáték van, ami illene kipróbálni legalább. A '90-es évek közepi szürreális RPG-t (?) a Myth (?ez a neve), a Fallout sorozatot, stb.

    Kérdem én, minek ide ennyi tengerny fos FPS és egyéb játék. :)
  • Molnibalage
    #16
    jah. :)
  • Molnibalage
    #15
    Egy perc MMO-t sm toltam soha és nem is vágyom rá. Alapvetően a hardcore repszimeket szeretem. Mármitha lenne olyan sok és használható, hogy a többeszám indokult lenne... :(

    Normális helikopter szimet a Longbow Apache 2 óta nem adtak ki.

    Ami még jöhet stratégia és RPG, de ezen téren is elég magasan van a léc. Gothic3, NWN és BG oda rakták. Stratégia terén a Panzer General széria, az RTW2 - ha lesz valaha - és a Civ ami még úgy mozgat jövő és jelen szinten.

    Kb. ennyi. Mivel még a BG szériát sem toltam végig és az NWN2 két kiegje másfél éve a polcon hever, amíg nem lesz CiV V kieg vagy új repszim / heliszim, addig kvázi semmi sem érdekel főleg ilyen felhozatalból...

    A Beyond the Good and Evil-t egyszer meg ki kellene próbálnom. Persze felréne a listára a The Longest Journey, de arra kb. nyugdías koroban lesz időm. A Runaway szériát is úgy tudtam le, hogy megnéztem a Longplayt a youtubon. Még úgy is fasza volt. :)
  • shaddam
    #14
    Uncharted 3 és BF3 ami engem érdekel.Húzós november lesz.
  • Voronyezs
    #13
    Mass Effect 3, Modern Warfare 3, Elder Scrolls 5. ezeket várom a legeslegjobban, így ebbe a sorrenben ^^ Mass Effect
  • kisemlős
    #12
    nagyon jól átlátható cikk, gratulálok!
  • HarryProf
    #11
    Nagyon remélem lesz valami a From Dustról is:))
  • morden
    #10
    A cikk alatt van egy 2. oldal link, ott meglesz a részvényesek álma :D
  • Herkulles
    #9
    Ja nem, meg van.
  • morden
    #8
    Vagy csak egyszerűen elmúlt 16 éves :D
  • Herkulles
    #7
    Activision Blizzard lemaradt...
  • Bulics
    #6
    Nembaj a Metro sokkal jobb!!
  • beceneev
    #5
    Molni talán wowozol, hogy egyik se érdekel?
  • Molnibalage
    #4
    Semmi, semmi és semim ami érdekelne egy kicsit is...
  • FoodLFG
    #3
    Továbbá a Sony kiad egy RPG játékot, melyben egy nagy adatbázisban kell küzdenünk csúnya hackerek ellen, akik a könnyen megszerezhető adatainkat szeretnék eltulajdonítani.

    Ha az adatbázis negyedét sikerül megvédened, az már jó, ekkor a következő pályán plusz tűzfalat kapsz nehezítve ezzel a hackerek dolgát.

  • tibisan
    #2
    minek lenne a killzone 3 kint , mikor már megjelent ha jól tudom?!
    ez a nintendó éve minden szempontból az e3-on , 3ds játékáradat (legalábbis hosszú a várólista)
    a project café elég hülyén hangzik, a "stream" hihetőbb lenne , ha már így is nevezik az új gépet ..
    amit várni lehet tőle, és amit mutatnia kell grafikailag már túl is lép a konkurencián , és belekényszeríthet a sony-t és a micro$oftot a következő konzoluk mielőbbi kiadásába
  • radam85
    #1
    hl-soha nem készül el!