25
  • hdo
    #25
    Semmi valószerűtlen nem volt Loki karakterében, sem abban ahogyan a többi karakter viszonyult hozzá. Loki mindenkit megtévesztett, és erre csak a végén derült fény, tehát teljesen jó volt a sztori ebből a szempontból.

    Az meg hogy nem volt középkori, a beszédük egyáltalán nem régies, az egész egyszerűen azért van, hogy több nézőt nyerjenek meg maguknak. Pontosan emiatt akad gondjuk az Iron Man 3 sztorijának a kivitelezésével, mert mandarinnal mágiát vezetnének be egy eddig amúgy teljesen materiálisnak bemutatott, technológia alapú világba.

    Ha minél több dolgot technológiával magyarázol meg mágia helyett, akkor "mese" helyett mindjárt "alternatív valóság"-ként tekintenek a nézők egy-egy filmre, így - többen - sokkal szívesebben nézik!
  • Talley
    #24
    Én csalódtam a filmben.
    Már ott kiakadtam, hogy megbízik Lokiban... végülis Loki ahol lehet mindig betesz neki.
    Meg azt, hogy a földön modern angollal beszél és még egy kevés régies angol sem volt.
    Meg Asgard maga sem tetszett, túl sci-fis volt. Inkább lett volna olyan, mint a képregényekben (középkorias).

    Na de legalább elkészítették ezt a filmet és lassan jöhet az Angyalos.
    Remélem az Amerika Kapitány jobb lesz ennél.
  • aislado23
    #23
    A burkoltan zsidózó kommenteket egyből törlik de ezt nyugodtan lehet.
  • opeca
    #20
    Szerintem nem volt rossz, de Thor karakterét kicsit epikusabbra kellett volna megalkotni. Meg Odin sem tetszett. A képregényt nagyon nem ismerem, de gyanítom az igencsak támaszkodik a mitológiára ebből következően ezek tényleg Istenek és nem idegen faj:) vagy pl. Odin ott nem háborúban veszette el a fél szemét hanem cserébe a bölcsességért áldozta fel.

    Thor pedig ahhoz képest, hogy a legerősebb Isten, egyáltalán nem jött el az egészből. Csak homályos utalások voltak az erejére, de látni olyan kimagaslót, nem igazán láthattunk.

    Szóval jó iparosmunka de sokkal sokkal jobban meg lehetett volna csinálni.
  • kalapos01
    #19
    Mondogasd még sokszor és el fogod hinni magad is. Lám, mennyit ér a hollywoodi marketingesek munkája, beprogramozza az embereket.
  • mg1992mg
    #18
    Ennyi! :) A Green Lantern sokkal jobb lesz, mint ez! Alázni fogja! Nagyon várom már azt a filmet!
  • Herkulles
    #17
    Bárki bármint mond, már a színészek elviszik a hátán, nem mondanám hogy lehetne a legroszabb…
  • pixx
    #16
    Szerintem eddig az elmúlt 5 évben a legnormálisabb képregény film volt, megnéztem, mondjuk semmi elvárással nem ültem le megnézni, csak ennyivel, hogy ez is szar lesz. És pozítivan csalódtam.
    Jó volt. Persze nem örök darab, és voltak logikátlan dolgok, de azért nem volt rossz.
  • Zoliz
    #15
    Vajon miért? Mert élvezetes film jó zenével. Nem agyforgató, de szórakoztató.
  • TreDoR
    #12
    Nem volt rossz film, de tényleg nem felejthetetlen.
  • Fresh Duke
    #11
    Lesz-e jobb? Green Lantern, X-men... Szóval, lesz jobb.
  • billbester
    #10
    jóhogy nem lepődött meg mivel tudja milyen a Földképregénybe is úgy van valahogy csak azt nem tudja, hogy mennek a Földön a dolgok.
  • Szefmester
    #9
    Valahogy nekem furcsa volt azt látni, hogy jön Thor és egyik pillanatban még a földhöz vágja a bögrét "ízletes ital, kérek még!" valamint a "lovat veszek mert utazni akarok", a másik pillanatban meg úgy viselkedik mintha mindent tudna a világról. Az autók sem lepik meg, ahogy a számítógépek sem.

    Ennél a filmnél idén már jóformán csak jobb jöhet.
  • billbester
    #8
    nekem nagyon tetszett majd msot várom Jún.2.-án az x-men-t meg maj aug 3.-án az Amerika Kapitányt.
  • cateran
    #7
    Teljesen felesleges volt....siman kihagyhato...1000+1 modon lehetett volna belole "hos", nem a millioszor elsutott modon....
  • Darth Sith
    #6
    green lantern-re azért még kiváncsi vagyok.
  • Molnibalage
    #5
    Akciófilmnek túl kevés, romantikus film elve nem lehetett. Két szék közt a pad alá estek. A logikátlan lépéseket meg aztán tényleg ne említsük. Minimum akkora csalódás volt nekem, mint a The Pacific.
  • kalapos01
    #4
    Pedig tök visszafogott és aranyos volt a romantikus szál.
  • cateran
    #3
    Az egyik legunalmasabb film volt az iden...Akciofilmek kozt plane, de a kepregenyadaptaciok kozt is harmatgyenge...A szerelmi szal meg veszettul nem kellett volna...vagy inkabb valami jo kis tragikus befejezessel...(persze szigoruan szvsz:P)
  • Dredd
    #1
    kicsit csalódás volt, hogy az összes akciójelenetet lelőtték a trailerben