4550
banner
  • MerlinW
    #4549
    .
  • Ssenkradlive
    #4549
    Plata, légyszives ne...
    Csak ne...XD
  • lwb
    #4548
    2024-ben lesz Dreadwolf reveal

    :DDD 2024 nyarán lesz a reveal csak, ami azt jelenti, hogy jövőre játék az biztosan nem lesz ebből.
  • Plata
    #4547
    Nem,félre értetted,a harccal nincs bajom,mert könnyű,az a baj hogy a játék bugos néhol,vagy a magyarítás kevert be neki,de két társamnak 15-ös szinten már 26 képesség pontja van.Őket inkább otthon is hagyom.Már öltem sárkányt is,ami vicces volt a sárkány buli.
    De néhol eszetlen unalmas a felesleges videó,vannak a sztoriban részek ahol látszik hogy csak időhúzásra van a sok duma meg videó.
  • Dredge75
    #4546
    Szerintem engedd el. A kommetjeidből világosan látszik, hogy ez a játék az egyszerűsége ellenére is meghaladja a te képességeidet
  • Plata
    #4545
    Azért elég sok fasság van ebben a játékban,az a rész amikor a menedéket megostromolják eszetlen rossz,vagy félórányi fárasztó videó amit nem lehet skippelni.
    Ui:Nincs fent semmi mod.
    Csak magyarítás.
    De miután végignéztem rengeteg süket videót meg sok pofázást és újra átvettem az irányítást a karim felett el akartam osztani az 1 skill pontját,a csapatom pár tagjának lett 13 skill pontja úgy hogy az eddig elosztott skill pontok is meg vannak.
    WTF?
    Ok ez még furább,az 1 skill pontomat rá raktam az új képességre amit kaptam,erre lett még két skill pontom.
    Most mi a szent szart csináljak?
    Még egyszer nem csinálom újra a harcot meg a sok szófosást és videót. :(
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.07.16. 00:17:18
  • Plata
    #4544
    Még nagyon a játék elején vagyok,azt hiszem,11-es szintű vagyok.
    Nagyon be jön a játék bár bizonyos dolgok elég zavaróak,például a zsivány karival a zárak feltörését nem tudom fejleszteni,csak hírnévpontos marhasággal,eddig öszvissz 3 bónuszt tudtam összeszedni,a zárnyitáshoz meg négy pont kellene.
    Van valami ötletetek arra hogy hogyan csináljak gyorsabban több hírnév szintet vagy mi a rossebet?
    Nem vagyok játékban így nem jut eszembe pontosan. :D
  • Plata
    #4543
    Halál biztos vagyok benne hogy a steames játék totálisan szar.
    Háromszor raktam újra és sosem ment magyarítva.
    Végül úgy döntöttem törlöm a magyarosítást és úgy játszom angolul.
    Nyomtam uninstallt magyarításra ettől a játék elindul újra és ami még röhejesebb magyar is.
    Nem értek már ebből semmit,töbször újra raktam SSD-re is meg végül már HDD-re is,mindig megcsináltam azt ami le van írva magyarításba,nem raktam fel más modot,a végén a verzió számot is átírtam a patch mappában.Mégsem ment,arra rájöttem az error azért van mert az EA launcher nincs frissítve,mióta frissítettem azóta nincs error csak a játék nem tölt be,végtelenig forog a töltés ikon.Most tudok vele játszani magyarul úgy hogy nyomtam magyrításra uninstallt,az este toltam is vagy másfél órát.Viszont képet nem tudok készíteni,steam kép készítés hibás file-t kreál,az nvidia meg nem tudja kezelni.Print screen megy,de attól meg elszoktam.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.07.12. 10:28:36
  • Anonymusxx
    #4542
    itt a moddolás alatt a magyarítást értik, a magyarításhoz kapcsolódó cikkből van ez az idézet.
  • Plata
    #4541
    De nem moddoltam,csak a magyarosítást tettem vóna fő.
    Majd valamikor este ha oda jutok újra megpróbálom.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.07.10. 12:07:40
  • Anonymusxx
    #4540
    Nem lehet h szarul csináltad a magyarítás telepítését ?
    "Mindenképpen figyelmesen olvassátok el a megnyíló utasításokat, mert a moddolás után még egy művelet szükséges!"
  • Plata
    #4539
    Engem az este felhúzott és le töröltem.próbáltam már két helyre is telepíteni.De szerintem steam-es vacak.
    Régen is befürödtem eredeti dragon age-el és végül hiába volt meg két példányban is,a virágboltival tudtam játszani. XD
    Sőt még másik EA játékokkal is szoptam így.
    Mondjuk én voltam a hülye hogy megvettem őket dobozosan is meg digitálisan is,de szerettem volna velük játszani.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.07.10. 11:57:17
  • Orbancapitan
    #4538
    majd megnézem neked
  • Plata
    #4537
    Steam-es verzió szerintem szar,feltettem a játékot az este,elindult,le szedtem magyarítást felraktam rá,a játék indulásnál errorral kilépett és utána soha többé nem volt hajlandó elindulni.
    Azt hiszem le mondok a harmadik dragon age-ről,vagy megpróbálom nem steam-essel.
  • Plata
    #4536
    Azt hiszem a moddolásnak lőttek,mod managert nem találtam nexuson,az egyetlen link amit előguberáltam nem jó.
  • Anonymusxx
    #4535
    Nem látszódott az új válasz, ezért írtam valami, mert utána már látszódni szokott.
    Törölni viszont nem engedi általában már...
  • Plata
    #4534
    Na de banyek,öreg vagyok és nincs időm három hónapig várni egy mondatra.Mi van ha feldobom a talpam?
  • Plata
    #4532
    F mint rossz a fórum és nem látom amit írtok. XD
  • Kancsalborz
    #4532
    Holnap megkapod a következő betűt is, ne türelmetlenkedj...XD
  • Plata
    #4531
    F mint fűnyíró?
    Vagy fafej?
  • Anonymusxx
    #4529
    f
  • Plata
    #4529
    Nekem steames van,de szintén minden hülyeség megvan hozzá.
    Az íjász nem volt nehéz,de varázslót nehezebbnek gondolom.
    Lehet tévedek.
  • Anonymusxx
    #4528
    Én ea app-os goty verzióhoz használtam magyarítást, faszán müködött. jó modkat nem találtam, pedig kerestem, egyedül azzal szarakodtam hogy a wartable küldikre ne kelljen napokat várni, de ezt meg lehet úgy oldani h a géped idejét előre állítod, mikozben alt tabozol...

    ",hátha könnyebb. "

    Hát ez még nehéz szinten se nehéz..
  • Plata
    #4527
    Úgy döntöttem hogy újra megpróbálkozom a játékkal,hátha most nem szívom meg.
    Van valami tanácsotok hogy milyen modot érdemes feltenni?
    Na és ha neki állok modolni hogyan csináljam jól?
    Legutóbb mikor próbáltam a játékot a magyarítástól megkattant és oda lett a mentésem meg a karim azért is hagytam abba.
    Bár a kedvencem minden dragon age játékban az íjász tolvaj volt,talán most varázslót kezdenék,hátha könnyebb.
  • Anonymusxx
    #4526
    áá nem hiszem el, itt szarakodok 4-5 napja h megcsináljam a maradék war table küldiket, az utolsó f küldi előtt, próbálgattam 1 timer skipper modot is, nem volt jó. Erre meg most találok egy rediutes infót, hogy elég a pc-n előretolni a dátumot...
    Működik is, elég alt+ tab hozzá...

    Elsőnek a mappokat csináltam meg a játékban, 3 főküldit utoljára hagytam, ez azzal járt, hogy felgyűlt egy csomó war tables küldetés...
  • Anonymusxx
    #4525
    ja, gondolom ez alapján: https://www.thegamer.com/dragon-age-inquisition-next-divine-options-guide/ V-nek van a legtöbb pontja..
  • Anonymusxx
    #4524
    Elég fura ez a Káptalan választás küldi - egyedül csak Vivienne támogatását látom a war table-n..
    Pedig Cassandra vagy Leliana közt gondolkoztam, a netenutánaolvastam, de mindenki ír mindenfélét, valaki azt pl ezt:

    the Support Divine operation depends on 2 things:

    1. You talked to that companion

    2. You did her personal quest (for Vivienne it was the Winter Wyvern heart, for Cass it was the Seekers)

    Then finally, your Support Divine operation counts for a little towards the result. However, it is also determined by whether you supported the Mages or Templars and other factors even more


    1- én mindenkivel beszéltem,
    2 mindenkinek megcsináltam az összes küldit


    Ha Vivienne van a war tablen, akkor ez már nem fog változni? Pont Vivienne az akiről nem is tudom h milyen káptalan lenne, nem is emlékszem h beszélgettem volna vele erről...
  • Dredge75
    #4523
    Semmi gond. Nincs harag. Nem te vagy az első akivel találkozok aki toporzékolni kezd amikor valaki rámutat a hülyeségekre amit írt. Vagy egyszerűen csak beismerted, hogy tényleg elpocsékoltad azt a sok órát. Teljesen mindegy.

    Illetve tökéletesen félreértettél mindent amit írtam. Ebből is látszik, hogy veled tényleg nem lehetett volna érdemi beszélgetést folytatni.

    Kár volt válaszolnod.
  • Ssenkradlive
    #4522

    1.A kérdésemre nem válaszoltál, videót nem raktál ide állításod igazolni, szöveget értelmezni meg nem tudsz.
    Azt hol olvastad tőlem hogy a karakterépítés nem fontos ? Pont azt mondtam eddig, hogy mindkettő.
    Te állitod azt hogy a smithing/crafting nem, továbbra is minden indoklás nélkül.


    2. Hadd én döntsem már el, hogy mivel "pocsékolom el az óráimat".
    Eleve hogyan gondolod azt hogy komolyan vegyelek, ha ezzel az alapfelütéssel kezdesz, hogy az erre, vagy az én játékstílusomban eltöltött idő elpocsékolt ?
    Ki a tököm vagy te hogy ezt akárki másnak megmondd ?

    Egyébként 4-500-órám van benne az elmúlt években, csak mondom, a tényekhez neked semmi közöd, a magánvéleményed közlöd csak úgy mint én.

    Azt hogy te ezt a játékot utálod, azon kívül érdemit nem írtál megint.

    Kérem legközelebb olyan válaszoljon, aki nem egy alpári bunkó, és akinek nem akkora az EGO-ja, hogy pontosan tudja másnak mi a jó, illetve nem a "tévedhetetlen tények" kizárólagos birtokosa.

    Te ne is fáradj vele, mert azt én már látni, olvasni nem fogom...

    Köszönöm.





  • Dredge75
    #4521
    Értem én, hogy divat védeni a játékot, hogy valamivel megvédd a sok elpocsékolt órát de lássuk a tényeket.

    1. Én csak a legnehezebb fokozaton játszok mindennel
    2. A hajadra kenheted az összes bónuszt amíg nincs egy épkézláb karaktered. Nincs miről beszélni endgame itemek kapcsán amíg az nem állt össze. Minden előtte lévő tárgy csak placeholder, gyenge bónuszokkal. Hiába a csilivili bónusz ha gyökér voltál és pont nincs képesség amivel kihasználhatnád.

    Kérem legközelebb olyan válaszoljon aki tisztában van milyen lépései vannak a karakterépítésnek. Köszönöm.
  • Anonymusxx
    #4519
    A Guard az egész jó, a többi szerintem se annyira jó, kb 10% -ot adnak extra támadásokra, vagy egyéb hasonló erősségű dolgok.

    Az hogy tudsz olyat rakni hogy + Guardot,elég kemény, így is Cassandra elég nagy tank a Guard miatt. Na most az h meg lehetne csinálni a kétkezes harcossal is, és a többi taggal is, az elég erős, még akkor is ha kevesebb a guard..

    A +3 -hoz
    Fade-Touched_Obsidian_(Guard) - 3-at ad -ebből talán 1 db-om van, és a Fade-Touched Silverite (Guard) 5 guardot ad, csak ebből még egyet sem találtam, nézegettem a neten, de nem jöttek be a tippek..

    Utoljára szerkesztette: Anonymusxx, 2023.05.28. 19:30:44
  • Ssenkradlive
    #4519
    Én értem hogy divat utálni ezt a játékot, de legalább olyat kellene róla írni ami igaz is, mert persze lehet rajta fogást talalni bőven, de ez ordas nagy kamu amit leírtál, finomabban nem lehet jellemezni bocs...

    Ugyan nézz már utána, hogy az utility/attack/defense slotokba rakott premium crafting itemek + rúnák egy teljes armor+weapon szettben milyen szintű bónuszokat adnak...

    Tipikusan "ultra easyn végignyomtam sz#r azt vót'" vérpistike hozzászólas volt ez, nulla valóságtartalommal.

    De szívesen megnéznék tőled egy hard vagy legenderay végigjátszást random dobott/összerakott cuccokkal, csak hogy tanítsd hogy kell...XD
  • Dredge75
    #4518
    A játék sajnos nem csak a questek területén olyan mint egy MMO hanem sajnos az itemek terén is. Nyúlfarknyi bónuszok és %-ok arra, hogy valami ócska csillogós effekt történjen. Válassz amit tetszik mert végül nem nagyon számítanak. Több múlik azon, hogy jól rakd össze a karaktereidet
  • Anonymusxx
    #4517
    Na megöltem az egyik sárkányt, a fő érdem Varricé, csak úgy darálta a nyílpuskával, mint a terminátor :)

    Nélküle elég necces lett volna, így se sokon múlt.
  • Anonymusxx
    #4516
    ja, láttam h lehet mestercucokat is csinálni, az viszont már kérdőjel egy kicsit, mármint hogy mi éri meg, a kétkezes harcosomnak csináltam hogy 10% esély 5 rejtett pengére, de hogy ez jó-e neki.. Ugyanezek vannak páncélra is, vajon ha megcsinálom akkor összeadódik?
  • Ssenkradlive
    #4515
    A potion-ök, bombák, aknák a sárkányok ellen pont nem létfontosságúak, azok igazábol a map-on vándorláskor nyújtanak sok segítséget, de a healing potikat azért kifejleszthetnéd, és azokkal pakold tele a karaktereket.

    A kovácsolásra viszont feküdj rá jobban, a loot-ok teljesen random-ok, igazából szétszedni jók, hogy azokból épitsd meg a kovácsnál az igazán jó gear-eket.

    Hardon jatszva amig a kovácsnál nem raksz össze megfelelő szetteket, esélytelen leszel a sárkányok ellen.

    A mage-ek, meg íjász, rouge karakterek külön sebzéselementálokra specializálasa meg külön fontos a szetteken kívül is az elején, később fullosan már lehet "univerzális" karaktered is, de pont lvl. 17-18-on még csak azt érheted el, hogy egy-egy karaktered egyvalamiben fullos...
  • Anonymusxx
    #4513
    Hát még éppen csak kipróbáltam, még nem voltak nálam védelmi italok, gránátok (még egyet sem fejlesztettem ki) , majd legközelebb ezekkel megyek. Na a másik meg először ma néztem szét igazából a kovácsolásnál, most csináltam is egy párat, akkor nem épp a legerősebb cuccokkal voltam a sárkánynál.


    Am azt beállítottam hogy, az ellenfél is velem egyszintű legyen, csak a sárkányok miatt meg punculás lett volna kikapcsolni...
  • Ssenkradlive
    #4513
    Pedig lvl. 12-13-tól üthető.
    Az az első és talán legkönnyebb sárkány, bár ez "ízlés" dolga, van akiket a tűz, van akit villám, esetleg a jég sárkányok szívatnak meg jobban...XD

    Fereldan Frostback Hinterlandon tűz sárkány, fullos fire resist-el de nagyon érzékeny a fagysebzésre.

    Erre figyelj a csapatod összerakásánál, hogy frost damage, és fire resist legyen mindenkinél. + fontos a heal tanking, az idézett minion sárkányokat azonnal el kell takarítani hogy ne fogják le a csapatod, illetve kerüld el a főnök AoE támadásait. Folyamatosan pozícionálni kell a csapatodat.

    Én egy melee tankkal, egy rouge-al, egy healer, meg egy damager mage-al csináltam meg az összes sárkányt, de ez sincs "kőbe vésve", mondom a legfontosabb hogy minden sárkánynak a leírásban el kell olvasni hogy mivel sebez, és mire érzékeny, és úgy kell oda felépített armor, weapon szettel összerakott team-el odamenni, nem csak úgy ha épp arra jársz valami random csapattal...

    Az hogy 17-18-as szinten nem tudtad leverni a hinterland-it, azt jelenti hogy ezekre nem figyeltél különösen az arulkodó, hogy csak a HP-ja 5%-át tudtad levenni.

    Csinálj egy megfelelő csapatot, és meglátod, lvl. 17-18-on az már sétagalopp lesz. ;)
  • Anonymusxx
    #4512
    A Sárkányok esélytelen szinten vannak, hardon játszom, illetve az van beállítva h az ellenség velem egy szintű legyen.
    17-18 . szintű csapatommal próbáltam a Hinterland-on lévőt, de pár mp alatt lenullázta, én meg alig tudtam kb 5%-ot levinni...
    Vagy próbáljam a játék legvégén, ill vége előtt, amikor hátha jobb fegyvereim lesznek?
  • Anonymusxx
    #4511
    A Hinterland nem rossz térkép, de most vagyok a sivatagi, éjszakai mapp-on, ez már unalmasabb egy jópár fokkal. Eleve utálom az éjszakát a játékokban, mert alig látok, és a sivatagot. Hinterland az a jó, elég változatos dolgok vannak rajta, tó, vár, ilyesmi.

    Azért elég nagy hasonlóság van az mmo mellékküldikkel , pl itt is volt h meg kellett találnom 10 utánpótlásos ládát, gyűjtsek össze 10 húst, vagy xxy gyógynövényt, az mmo-kban is pont ilyen van. De csak ebben hasonlít. Az mmo-kban rá vagy szorulva hogy csinálgasd őket, különben nem fejlődsz a főküldikhez (legalábbis a Lotroban) Na meg ott 1000x ennyi van.

    Az AoE sebzést nem kapcsoltam be, mert mágus vagyok, sok területre ható varázslatom van, így meg offos lenne az egész.
    Nightmaren kipróbáltam, fél perc alatt leverték a csapatom, inkább csak nehézre állítottam.