293
WRC 3 - 2012
  • danikosz
    #293


    Sziasztok!
    Hamarosan rajtol a VSR DiRT Rally országos bajnoksága! A 6 fordulós, fordulónként 15 szakaszból álló versenyeken 3 kategória autóit eresztjük össze. VSR szervertagsággal kell rendelkezni, ha WRC autóval szeretnél menni, ha KitCar vagy a '70-es évek sztárjai mellett döntesz, akkor pedig ingyenesen is részt tudsz venni a bajnokságban. Várunk sok szeretettel!
    >Bajnokság információk és jelentkezés<
  • kirpill75
    #292
  • kirpill75
    #291
  • PacsutaTibi
    #290
    Megvan a licence előre pár évre, akkor minek törjék magukat...
    Amugy meg a Milestone-nak sosem volt igazán szimulátornak tűnő autós játéka.

    A 3. résszel azért már el lehetett játszogatni, de nem mondanám szimulátornak.

    Igazából az hogy hogyan mozog nagyon kamera függő is. Pl ennél is megmozdul a kocsi és hamar visszarántja oda a kamerát az eredeti pozíciójába, ugratáskor szintúgy. Pl az RBRben ezt sokkal jobban, lágyabban csinálja, több kilengést enged mozdulás nélkül.

    Csak érdekességképpen mondanám hogy pl a 3. részben, a mexico-i (vagy argentin) pályák közül van egy 7 km-es. Az összes többi (kivéve a SSS-t) ennek egy kurtitott része......
  • Timbu
    #289
    Az a baj, hogy - a videó alapján - még mindig egy darab tégla az egész autó. A negyedik kiadásra azért már illett volna összerakniuk valamilyen értelmes fizikát.
  • Csokis
    #288
  • Csokis
    #287
  • alma2
    #286
    gyakorlatilag fixaltak a kamerat egy-ket gyerekes powerup, aztan kiadtak ujbol, ami gameplay videot lattam, meg a palya resz is megegyezett a wrc-ben jatszhatoban.
    ezt hivjak 100%-os ujrahasznositasnak :)
  • grebber
    #285
    WRC.Powerslide.XBLA.XBOX360-MoNGoLS
  • WinStar
    #284
    úgyis lesz lelkes ember aki átírja PC-re :)
  • Mayorpapa
    #283
    PC-re sajnos nem adják ki :(
  • grebber
    #282
    GK előzetes
  • grebber
    #281
    WRC Powerslide képek
  • kirpill75
    #280
  • Joint Joe
    #279
    Heló sziasztok, egy olyan gondom van a játékkal, (xbox360 verzió) hogy road to glorí módban, mikor 2 boss-t kellene lenyomni, a pálya betöltése után nem tudok semmit csináűlni, az autóm full gázon bőg, de nem kzd el visszaszámolni a startig, csak állok ott tétlenül..

    Lehet ezt a hibát valahogyan orvosolni??
  • Muttley
    #278
    Dirt: showdown szag van... :)
  • atiwrc
    #277
    http://www.hsw.hu/?p=13392
  • grebber
    #276
    WRC Powerslide bejelentve!
  • WinStar
    #275
    hát,akkor nemtudom.Nekünk nem kér serial-t :)
  • atinq
    #274
    Nem leszedtem hanem megvettem. Eredeti bolti lemez.
  • WinStar
    #273
    mit szedtél le? :D
    Nem kér serial számot a játék :)
  • atinq
    #272
    Sziasztok. Olvassa még valaki ezt a fórumot kellene nekem egy kis segítség a telepítéshez és az indításhoz. Pontosabban az hogy indításkor a serial számon kívül egy unlock kódot is kér de fogalmam sincs hogy az hol van. Ha valaki tudja légyszi írjon egy pm-et.
  • kirpill75
    #271
  • WinStar
    #270
    Sziasztok.Valaki erről valami infót látott?
    WRC 3: East African Safari Classic DLC
  • Zsoltee_a_bator
    #269
    A mod 4-5 file-t ir felul. Ha elotte csinalsz egy masolatot roluk akkor konnyen tudod valtogatni a mod/original valtozatot.

    Nalam javult az iranyitas tole. Kicsit talan tul nehezkes az auto, viszont kevesebb varazslat tart az uton (az alapvaltozat szerintem kicsit olyan, mintha tele lenne segitsegekkel - akkor is ha ki vannak kapcsolva a menuben).

    Erdekes lesz latni, hogy mit tudnak kihozni belole.
  • balazsgigi
    #268
    Mindegy,ma újrarakom!
  • balazsgigi
    #267
    Felraktam ezt a módot! ECSimHardware Mod - Fizikai szimulációs mod
    Hogy tudom eltávolítani,mert szétcseszte nagyon az írányítást?
    Viszont a belső nézet az lehet olyan,mint a módban van.
  • kirpill75
    #266
    És egy magyar navigátorra
    l :)
  • kirpill75
    #265
    HD Gameplayek:


  • Csokis
    #264
    WRC 2010, WRC 2011 és WRC 3. Ez épp a 2. rész topikja, de mivel nem nyitott senki a 3. résznek, így ide lett írva a vele kapcsolatos dolgok is.
  • Toya
    #263
    Van ehhez a játékhoz template valahol, amire festéseket lehet csinálni?
  • balazsgigi
    #262
    wrc3
  • k0trapali #261
    Hány topicja van ennek a játéknak?
    Össze vissza vannak a nevek! Melyik akkor most a 3. részé? Rendszerezni kéne vagy a többit törölni és 1be menne a 3 rész.
  • kemszi2
    #260
    na majd meglesem,köszi az infót!
  • atiwrc
    #259
    A race to glory modban (az ott már megnyert autókkal) az F1-et lenyomva az adott régió bármelyik szakaszán lehet menni, ha emlékeim nem csalnak talán volt ott komplett verseny is.
  • WinStar
    #258
    úgy tűnik....én is ezt hiányolom a game-ből...csak ezt az apróságot...
  • kemszi2
    #257
    most az komoly hogy nem fogok tudni bármilyen versenyen részt venni akármelyik autóval,csak azokkal amik a 3 csoportba vannak? Magyarul nem tudok majd egy rendes rally-t lenyomni mondjuk az Lancia Deltával? vagy akármelyik régebbi géppel?
  • bency
    #256
    Segitsetek légyszi :) Sziasztok.

    Annyi lenne a baj csak hogy akárhol keresem a kurva screenshotokat nem találom meg:( Néztem már mindenhol,tényleg.És nincs...Win7 64es magyar.

    Előre is köszi.
  • WinStar
    #255
    WRC 2 teszt GameTeve
  • WinStar
    #254
    :D nem gond...csak javítottalak :P