22
  • winnie
    #22
    ejha, valaki nagyon otthonosan mozog Ashton Kutcher filmjeiben.

    "Ráadásul soha nem tudna hozni még egy hasonló figurát sem, mint Sheen volt."

    ezen jót röhögtem. nem mintha sheen figuráját kéne hoznia, de már azon a feltételezésen is, hogy sheen kivátelesen bonyolult és árnyalt alakítását ne tudná kisujjból hozni a színészek 95%-a.

    egy two and a half men-ről beszélünk, ha nem esett le volna még valakinek! az egyik leggázabb és humortalanabb szitkomról, ezt azért még a nézők is elismerik.
  • Laza
    #21
    "azonban már Sheen nélkül, Ahston Kutcher részvételével."

    Pf, ez a gyerek minden filmben trutyi ... itt sem lesz ez másképp. Ráadásul soha nem tudna hozni még egy hasonló figurát sem, mint Sheen volt. Márpedig pont az a karakter volt a lényeg, ami miatt nézhető volt a sorozat. RIP!
  • z99999
    #20
    remélhetőleg most már nem lesz ekkora fostalicska a sorozat
  • wormwood777
    #19
    Ezzel vége is a sorozatnak.
  • COOLancs
    #18
    Nem adok fél évet és a sorozatnak annyi... Sheen helyére valami hasonló korú ironikus pali (pl Hugh Laurie :)) kellett volna, nem egy nyálas bájgúnár.
  • And26
    #17
    hát szerintem hugh grant jobb választás lett volna mint ashton kutcher bár egyébként sem rajongok a sorozatért
  • gemihu
    #16
    El tudom képzelni,hogy mondjuk Charlie meghal és az új srác örökli a lakást.. Persze az is lehet,hogy a bátyó keres a gyerekkel együtt új lakást..,ahol a srác a tulajdonos,vagy albérlő..
  • kalapos01
    #15
    Mert a többséget nem érdekli a sorozat annyira sem, hogy elolvassa a hírt (amit egyébként is mindenki tud már). Szavazni pedig főleg nem fog.
  • [UNQL]Echo
    #14
    A női szemeket lehet, a férfiszemeket viszont inkább az alkalmi partnerei
    Charlie inkább a beszólásai miatt volt egyedi... főleg ahogy a tesóját oltja.
  • Chocho
    #13
    Az egész Charlie karakterére épült, amikor a képernyőn volt, teljesen mindegy kikkel volt épp együtt, kizárólag ő vonzotta a szemet. Emiatt aztán nem tartom túl jó ötletnek a cserét. Inkább új sorozatot kellene csinálni.
  • JTBM
    #12
    Szerintem bukás lesz a dologból.

    Charley helyére egy "rossz fiút" kellett volna szerezni.
    Hugh Grant pl. nagyon jó lett volna.

    Aston C. egy "jó fiú" meg fog halni a sorozat vele...
  • Loverman
    #11
    obvious troll is obvious
  • [UNQL]Echo
    #10
    Ebbe beletrafáltál.Az itt szavazóknak kemény 7% képviseli az állaspontod.
  • Benedicht
    #9
    "Sajnálod Charlie Sheen távozását?"
    Igen, de kivarom a folytatast.
  • Benedicht
    #8
    Joey nezheto volt.
    Van egy uj sorozat Episodes cimmel ahol onmagat alakitja Matt LeBlanc. Eleg halovanyan indul, de az utolso reszben hatalmasat alakit.
  • kalapos01
    #7
    Nem százmilliókat kap, csak több százmillió bevételt hoz a sorozat. A főszereplő kábé 30-40 milliót kap. De ki az a hülye, aki nem adna neki annyi pénzt egy évre, hogy újabb 100 millió bevételt termeljen. Ez egyszerű matematika.

    A sorozat egyébként borzasztó, tipikusan amerikai kanapényűvők ízlésére belőtt, fantáziátlan tucatszar, ezért olyan népszerű. Itthon szerencsére csak nagyon keveseknek jön be.
  • ffxi
    #6
    Nem is értem mért vannak oda érte. Nem rossz. Megnézem én is. Napi poén adagnak elmegy. De hogy a főszereplő dollár százmilliókat kap ezért. Az is poén. Ha leállítják a sorozatot, akkor sem omolnék össze nah.
  • VvD
    #5
    Sztem meg Charlie ki is öregedett már, nézzetek meg egy 1.-2. évados részt és egy 8. évadosat. Ég és föld a különbség kinézetileg. Meg hát persze a drog...
  • Loverman
    #4
    Joey első évada nagyon jó volt, a másodikat a sztori b*szta el, azaz az írók. Amúgy meg Sheen csak magának köszönheti
  • Stranger666
    #3
    a Joey teljesen nézhető
  • nessboth
    #2
    Szerintem valami féltestvér lesz Ashton karaktere...
    Félő, hogy Charlie nélkül elég halvány lesz a sorozat, mint a Joey a jóbarátok karakterei nélkül
  • AZTA
    #1
    Hugh Grant? Hát még szerencse hogy nem jött össze, nem is értem hogy került képbe :D