23
  • formatuq
    #23
    en ugy erzem hogy ez a Zuckerberget azert egy tolvaj.
    es hogy 65m dollarral meguszott egy olyan lopast, ahol mashol (minen joberzesu helyen) be is csukhatnak nem pedig megengedig hogy 50 milliárd dollárt ero lopott ceg elen bassza a rezet.

    szoval lehet hogy ez a ket kocsog egy bajgunar, es ehesek is, de ok nem loptak.
    akkor hol is az igazsag?

  • vato loco
    #22
    "Elszántságukat bizonyítja, hogy készek a korábban kiharcolt 65 millió dollárt is kockára tenni."

    Remélem azt is elbukják. ^^ 2 sznob köcsög. Majd apuci kipótolja a zsebpénzüket.
  • LackoMester
    #21
    mekkora pofátlan, élhetlen, pénzéhes banda, a formájuk se jó ( egyébként amit aláírtak vagyis egyességet köttek-szóval azt már b@szhatják, semmi esélyük ) igazi gyík arcúak :D

    ...ebbe a zsidó kérdésbe inkább nem mennék bele, meg a gojt is hadjuk .
  • Tetsuo
    #20
    Ez teljesen jogos. Zsido a zsidot perelheti, csak goj nem.
  • adler30
    #19
    úgy néznek ki,mint akik most jöttek ki a zsinagógából.
  • pasi29uk
    #18
    "A két férfi 20 millió dollárt készpénzben kapott meg, a többi 45 millió dollárért cserébe pedig Facebook-részvényekhez jutottak."

    És mennyi adót fizettek? :DDD
  • Laza
    #17
    OMG, ezeket megszépítették a filmben ... itt úgy néznek ki mint a zombik :)
  • kecskeszeme
    #16
    Tylernek túl rövidre van kötve a nyakkendője. :P
  • kpbendi
    #15
    Ez a per már régóta arról szól, hogy a köztudatban maradjanak. Ha elvesztik a pert, vagy akár a 65 milliójukat, akkor kiadnak 2-3 könyvet, amivel "lerántják a leplet" a Facebookról, végighaknizzák a sajtót és minimum a dupláját kaszálják vele. Ők is tudják, hogy hülyeség, amit állítanak, de nyilván igyekeznek kipréselni a maximumot a helyzetből.
  • Vazeratti
    #14
    Azért milyen szépen elmentünk afelé, hogy arc alapján mondjunk véleményt. Ez azért az ember kinövi egy idő után, nem? :)
  • Ray78
    #13
    Lófejű buzik........tipikus amerikai barom agyúak. Cukor bá-ró helyében felbérelnék 10 milláért egy HITMANt aztán pápá Winklefosok....
  • Komolytalan
    #12
    Magyarországon teljesen elfogadott az ötlet ellopása, a legkomolyabb cégek körében is. Szerződést nem írtak, pénzt nem fizettek a fejlesztésért - örülhettek volna a 65millió USD-nek - ami azért baszott sok pénz. Gondolom ha nem jött volna be a termék akkor nem mentek volna oda Zuckerberg-hez hogy kifizessék a fejlesztési díjat, mert ez végső soron az ő ötletük volt.
  • Basic
    #11
    Nem hazudott nekik senki, a Facebook messze nem volt még a mai értéke közelében, amikor ezt a megállapodást kötötték. Kaptak eleget bőségesen ahhoz képest h nem csináltak semmit.
    Ha a Facebook értéke nem nőtt volna ekkorára, hanem egyre csak vesztené az értékét, akkor biztos nem jönnének jótékonykodni, h túl sokat kaptak a jelenlegi értékéhez képest, és vissza akarják adni :D
  • shakyman
    #10
    szerintem minden annyit ér amennyit adnak érte, mert mondhatom akármire, hogy 50milliárdot ér, ha nem ad érte senki annyit, attol még nem nem lessz egy kanyi vas sem a zsebemben:)
    ha pedig valaki odajön azzal, hogy pénzt ad érte és elfogadom akkor azt elfogadtam!
    ez olyan lenne mintha lemennék a boltba vennék egy kiló kenyeret 200ft-ért majd 2év mulva odajönne hozzám a boltos kiscsaj, hogy figyi aza kenyér ma már 300ft-ot is ér úgyhogy fizess még!!! Anyád! ennyi lenne a válaszom! :)
    de tényleg látszik a fejükön, hogy világbajnok barmok! szerintem a legfelsőbb bíróság helyében igenis elfogadnám a beadványt és elvennék tőlük mindent, rájukverném a perköltségeket is vastagon meg az ügyvédi irodájukra is akik ebben még segítenek is nekik úgy, hogy 3 életen át legyenek rabszolgájuk a gettóban valamelyik feka dílernek!
  • mad mind
    #9
    Ez igaz, de ha azt hazudná neked valaki, hogy a céged csak 100 ezer forintot ér és tud adni neked 20%-ot, közben a cég pár milliárdot ér és neked mégis csak 20 ezret ad, a te csőrödet is baszná a dolog.
  • M2 #8
    A filmben jót röhögtem rajtuk, meg úgy az egész világ - szerintem inkább amiatt kellene pereskedniük. Két izomagyú barom!
  • sanyicks
    #7
    Azért én földi halandóként nem tudom elképzelni mire nem elég az a 65 millió dollárban... már 5 millióval is a seggemet a földhöz verném, és üvöltve körberohannék hogy "soha nem kell többé egy fűszálat sem mozdítanom és kva jól élhetek"

    na meg az a 65 millió meg már 140 millió...
  • NEXUS6
    #6
    Jöjjenek Mo-ra, most visszamenőlegesen megítélik nekik, sőt az alaptörvénybe is berakják, hogy ne legyen alkotmányellenes.
  • 3LVW
    #5
    Lassan "Facebook" nevű topic is nyílhatna, oda mehetnének az ilyen mindennapos hírek + az adatvédelemmel kapcsolatos nyafogás.
    Durva amúgy, hogy mit nem képzelnek az emberek...
  • Vazeratti
    #4
    "megálmodott"? Nem kéne letenni valamit az asztalra és aztán pattogni?
    Szívják meg, bukják el azt a rongyos 65 misit és még a perköltséget is akasszák a nyakukba!
  • csulok0000
    #3
    egyszer már megállapodtak és kaptak elég pénzt, csak azt elb@szták. Most meg próbálkoznak még több pénzt szerezni, remélem jól megszívják.
  • Zolivok
    #2
    gl.p
  • sanyicks
    #1
    én is több pénzt akarok :)
    amúgy hülyék, tudhatták volna hogy hasonló emberekkel, csak 8 ügyvéddel minden szót bebiztosítva szabad megosztani valamit (és a többiek is akiket cukorhegy kitúrt).