16
  • sanyicks
    #16
    LOL te be vagy lőve?
  • Ferrer
    #15
    Mi történt veled sanyicks, régen utáltad a Dropboxot (is).
  • sanyicks
    #14
    Szerintem ez úgy értelmetlen. Mert a dropbox ugyanúgy olvassa a fájlt mintha te olvasnád, tehát a dropboxnak dekódolja a truecrypt, ahogy neked is ha olvasni akarod, így csak a vinyón lesz titkosítva.
  • Bajkonur
    #12
    Igen, működik én így használom régóta. Néhány apró hátránya van azért a dolognak: csak akkor kezdi a szinkronizálást, amikor lecsatolod a konténert, a másik, ha előbb kikapcsolod a gépet, mint ahogy befejezné a szinkronizációt, és ezután egy másik gépen is módosítod a konténert, akkor 2 vagy több példány lesz a konténerből (conflicted copy néven).
  • sanyicks
    #10
    készül hozzá 3rd party linuxos kliens
  • G_ArchAngel #9
    Az ujaknak igen, de en az elsok kozott regisztralram es nekem ez nincs, csak meghivassal tudok upgradelni.
    Sugarsync masik elonye - nekem - a galeriak kezelese. Az nagyon benacska DP-ban.
  • mousee
    #8
    Nem olvastam át részletesebben, csak van egy összehasonlító táblázat, ahol mindenhol van pipa a linux supportot kivéve :(
    Kapjákbe :)

    Ha a jövőben viszont lesz linux support, akkor rám mindenképp számíthatnak.
    Perpill ubuntuone, és dropbox online tárhelyem van, ahol tárolom a cuccaimat (érzékeny adatot természetesen csak titkosítva), jól jönne még egy harmadik is. Szeretem ha bárhol elérem a cuccaimat :)
  • sanyicks
    #7
    Hát hogy a dropboxra alternatíva legyen valami kb ez kellene nekem:
    - diff szinkronizáció hogy csak a változást szinkronizálja (ha egy 100 megás fájlban változik 2 byte, csak azt a 2 byteot kell feltölteni)
    - megosztható mappák
    - publikus mappa
    - privát mappa
    - visszaállíthatóság (dropboxban 30 napon belül bármire vissza lehet állítani)
    - hasonló nagy tárhely (dropboxban 8 gigát lehet meghívással összeszedni, plusz 2 gigát a regelés, telepítés tutorial végignyomogatásával.)
  • G_ArchAngel #6
    Sry, en OSX (iMac, MBP) + iOS (iPhone, iPod Touch) komboval hasznalom es nagyon jol mukodik.
    Nem nezted meg, nem is fogjak tamogatni?
  • mousee
    #5
    Linux supportja nincs neki. Mivel nálam ez a fő OS, ezért így sajna használhatatlan számomra. Amúgy jó cuccos.
  • G_ArchAngel #4
    SugarSync

    Két napja raktam fel, azóta hozzá sem nyúltam a DB-hoz. 5GB-ról indul és kapod az extrákat itt is.
  • mousee
    #3
    Nem meglepő. Két kattintás telepíteni, egyszerű mint a faék, és multiplatform.

    Plusz haveri kört körbeinvitálod, és máris van 5g tárhelyed.

    Melyik másik tudja ezt produkálni? Ha van, akkor szívesen kipróbálnám :)
  • sanyicks
    #2
    mi az a "megfelelő"? Nehogy azt mondd hogy a szkájdrájv...
  • Vorpal
    #1
    Vicces, hogy van erre is megfelelő szolgáltató, csak a dropbox valahogy felkapottabb