54
Evochron Mercenary
  • Ironman2
    #14



  • Ironman2
    #13
  • Ironman2
    #12
    A StarWraith Evochron sorozatára talán nem mondhatjuk, hogy túl sokan ismerik, azonban akik igen, azok egyenesen beleszerettek: a kis fejlesztő nem elég, hogy egy hatalmas univerzumot hozott létre, de a folyamatosan frissülő epizódok egyik jellegzetessége, hogy a bolygókra is le lehet szállni minden töltési idő nélkül! S most ezt a készülő legújabb részben mindennél szebben és kidolgozottabban csinálhatjuk - állítólag. Egyelőre a megszokott dolgok megújításán és a "sablonszövegeken" (multiplayer, töltési idő, felfedezések) kívül sok mindent nem tudni, de ha minden igaz, akkor a készítő meghallgatta a rajongókat és a javaslatok nagy százalékát felhasználta
  • Ironman2
    #11
    Igen,a 3. része a sorozatnak,de ez kibővitett.
  • lammaer
    #10
    Az Evochron nekem is a látóterembe került. Efgelőre még nem próbáltam ki, de valóban ígéretesnek látszik.
    Amin igazából meglepődtem, hogy nem igazán hallani róla, holott ez már - ha jól olvastam - a sorozat harmadik része. És az is érdekes, amikor letöltöttem mindössze 230 mega volt - elsőre azt hittem ez csak vmi patch :)

    Mindenképpen adok neki egy sanszot, bár lehet hogy a túl nagy szabadság a visszájára sül majd el.
  • Ironman2
    #9
    Jumpgate Evolution amit te mondasz.Codemasters fejleszti,de sose akar jönni.
  • Petko
    #8
    hát ha már 2003 ban olyan játékok mentek mint az swg vagy planetside és közbe eltelt 8 év és sokszorosára növekedett a hardwares eszközök teljesítménye, illetve ha pl. belegondolsz hogy a google meg a youtube mekkora teljesítményt emészt fel, akkor ahhoz képest ez jelentéktelen dolog lenne
  • Ironman2
    #7
    Meg lehetne valositani,de gondolo nem kis szervert kell ahhoz kiépiteni.
  • Petko
    #6
    bazmeg, manapság a tizenéveseknek minden bonyolult ahol többől áll a játék, hogy egy piros kockára és egy kék négyzetre kell felváltva kattintani a képernyőn
    emiatt meg az kicsit idősebbeknek se gyártanak már összetett és érdekes játékot, csak ugyanaz a szar megy 10 éve egyfolytában

    Egyébként konkrétan az Evochron ötlete tetszik, de az igaz az lenne ha nagy pénzből, nagy háttérrel rendelkező komoly cég csinálna egy összetett űr mmo játékot, csak a fos EVE-el ellentétben fps nézetben lehetne mászkálni az űrbázison és a nagy hajók belsejében és szimulátor módjára kéne odaállni a vezérlőpanelekhez és kezelni a hajót akár több tucat embernek
    Na arra azt mondanám hogy az már valami ha már egyszer a 2011 ben vagyunk. Miért kell 80-as évek belinél is egyszerűbb, primitívebb játékokkal játszani. Én előre akarok menni, nem visszafele.
  • IXEMGabeo
    #5
    szép, de bonyolult game:) jól látom ez egy űrhajó szimulátor?
  • Ironman2
    #4
  • Ironman2
    #3
    Kipróbáltam a játékot.Hihetetlen hogy 245 megába mit pakoltak bele a készítők.Egy az egyben az Elite koppintása,bár a betük eléggé aprók,angol tudás kell azért hozzá.A töltés eléggé lassunak tünik.Van benne Multiplayer is.Kiváncsi leszek miket fognak kihozni még a jáétékból.
  • Ironman2
    #2
  • Ironman2
    #1
    A StarWraith 3D Games játéksorozatának legújabb epizódja az Evochron Mercenary nevet viseli, természetesen ez is az űrben játszódik, mint az elődei. A készítők nemrég közzétették a matéria debütáló videóját, amely a játékmenetet mutatja be. A programban számos csillagrendszert fedezhetünk fel, töltési idő nélkül leszállhatunk mindenféle bolygóra, kereskedhetünk, űrállomásokat hozhatunk létre és a többi. Az alkotásban különféle űrhajókat építhetünk, amelyeket elárverezhetünk
    Az Evochron Mercenary-ban számos csatában vehetünk részt és akár híres pilótává is válhatunk. A matériába új funkciókat integráltak a készítők és ezen felül egy teljesen új grafikus motort kapott. Az új multiplayer rendszer segítségével a játékosok együtt építhetik fel az űrállomásokat, kereskedhetnek egymással, saját csapatot alapíthatnak, közösen harcolhatnak az ellenség ellen és a többi. Az új küldetések által a felhasználók jobban megismerhetik játékbeli univerzumot és tájékoztatást kapnak a titkos helyekről is. Az Evochron Mercenary előreláthatólag idén ősszel fog megjelenni PC-re és digitális letöltés formájában lehet majd hozzáférni.