53
  • zola2000
    #13
    hát ha annak adnák, akkor mégrosszabb lenne.
  • DjDano
    #12
    "azonban itt is, s ott is a nézők hamar rádöbbentek, hogy cseppet sem minőségi termékről van szó"

    Szerintem mind a V de különösen a The Event minőségi sorozat volt, utóbbinál már éreztem azt a feelinget amit eddig csak a legnagyobbak (Lost, Prison Break, Fringe, Dr House) tudtak eddig nyújtani. A Stargate Universe kicsit túl lett bonyolítva így nem csodálkozom a nézők elpártolásán, bár nekem így is tetszett...
  • Chocho
    #11
    A Hazudj ha tudszért kár... :(
  • zetortraktor
    #10
    Az SGU-nak meg a Capricának csak szerencsés volt a vége, egyiket sem úgy fejezték be, hogy vége a sorozatnak. Már rég megírték és leforgatták, amikor elkaszálták őket.
  • FoodLFG
    #9
    V-t azért befejezhetnék, ha már elkezdték. Az SGU-t is sikerült valamennyire lezárni úgy ahogy... Capricát is letudták zárni gyorsan, míg mielőtt elkaszálták.

    Egyébként nem nagy kár értük.
    Olyanok után, mint a Firefly, ezek nem sehol nincsenek.
  • Sir Quno Jedi
    #8
    No Ordinary Family-ért kár, egész tűrhető volt, lassú, de jó. Mondjuk megértem, mire felpörgött, már nem is kellett senkinek. Ha bevetik az elején, amit kell és úgy kezdik, mint ahogy a szezon vége felé nyomták, akkor nehéz lett volna elkaszálni.

    A V a másik, amit túllassultak itt-ott és hiába hozták fel, ez már nem elég az üdvösséghez.

    SGU meg egyértelmű bukta, teljesen telibeszarták a franchise-t. Én börtönt adnék az ilyeneknek...
  • gothmog
    #7
    Félreértesz. Azt mondom, a Lost után mindenki ugyanolyat akart csinálni. Csakhogy azt a poént már ellőtték, ráadásul elég galád módon úgy, hogy az emberek mégegyszer már nem fogják megkajálni. Ezek meg csodálkoznak, hogy nem jön be, pedig hát ugyanazt a receptet követik.
    Egyébként meg nem vagy te kéményseprő, hogy a korommal foglalkozz.
  • kalapos01
    #6
    Minden sorozat így íródik nagyjából 50 éve. Csoda, hogy most fedezted csak fel. Hány éves vagy?
  • Phoenix lord
    #5
    ebből is látszik miért élt meg a Stargate 10 évadot :) VISSZA VISSZA!!!!
    (a legtöbb fos az 5.et se éli meg)
  • gothmog
    #4
    Utoljára a Lost tudta eljátszani, hogy úgy csinált, mintha szólna valamiről, mintha lenne valami megoldás, ami felé tart, és csak a végén derült ki, hogy igazából nem.
    Ezek a sorozatok -V, Event, SGU mind úgy íródtak, hogy ha van nézettség, akkor akármeddig el lehet húzni ilyen sehová se tartó -epizódonként vagy félmondatnyi előrehaladással játszadozó- történetekkel.
    Aztán amikor esni kezd a nézettség, akkor gyorsan elkezdik ellövöldözni az eredetileg több évre tervezett puskaport, amitől a maradék néző úgy gondolja, hogy ez aztán hű de mekkora sorozat lehetett volna, milyen kár hogy elkaszálták. Csakhogy ez nem igaz, amit a végén látunk, az eredetileg 5-6 évadra lett volna elhúzva.
  • szmöre
    #3
    Es tenyleg nem :)
  • Loverman
    #2
    te nem a nép része vagy? ja tudjuk, nem néz senki tévét aki itt kommentel..
  • N o N a m e
    #1
    Chuck is végez jövőre.. :(

    Már csak a Barátok köztöt kellene elkaszálni, vagy az RTL Klubnak eladni a licencet valamelyik nagy amerikai csatornának. Csak a szar kell a népnek...