96
Magic The Gathering - Duels of the Planeswalkers 2012
  • Zomil
    #16
    köszi :)
  • Murmur
    #15
    Volt tutorial és glossary is az előző verzióban. Az alapokat hamar meg fogod tanulni, a többit pedig apránként, ahogy egyre többet játszol.
    Itt vannak szabálykönyvek, a basic bőven megteszi egyelőre: link.
  • Zomil
    #14
    engem konkrétan ez a játék érdekelne, mert jonak tünik, csak nem tudom belevágjak-e, mert néztem gameplay-t, de nem nagyon értettem, h mi történik :D
    angollal nincs gond, csak itt a játékban a szabályok nemtudom hogy vannak...vagy pl. van valami tutorial a játékban?
  • BladeW
    #13
    Most hogy kinek mi a bonyolult az nézőpont kérdése. Ami a MAGIC-nél elengedhetetlen az az angol nyelvtudás. Van magyar "változata" is HKK névvel. Amit még feltétlen tudni kell ha nekiáll az ember, hogy gyűjtögetős, és bizony ha komolyan akarsz vele foglalkozni sok pénzbe kerülhet.

    A Duels of the Planeswalkers-ben nincs gyűjtögetés és kártycserélgetés másokkal, kapsz 10 előre elkészített paklit (meg késöbb DLC formájában még többet), és azokkal játszhatsz.
  • Zomil
    #12
    Engem az érdekelne, h aki még nem játszott ezzel a játékkal, a rendes kártyás formában sem...érdemes nekiállni? vagy nagyon bonyolult? (nekem valahogy mindig kimaradtak az ilyen tipusu játékok)
  • BladeW
    #11
    Sikeresen javították a hibát, nekem sikerült is megvenni néhány perccel ezelőtt.
  • BladeW
    #10
    Nem kell hozzá semmi, valami bug van az pre-orderek körül. Én is most reggel akartam megvenni, de nem tudtam...
  • Jericho19
    #9
    Hello! Ha meg akarom venni a játékot akkor kell hozzá az eredeti Magic The Gathering - Duels of the Planeswalkers is?
  • ozzz
    #8
    A Steamen néztem már lehet kapni elővételben. De olyasmit írnak, hogy team fortres 2 kell hozzá ha jól értettem. Ez lehetséges??
  • BladeW
    #7
    8 percnyi gameplay video.

    Gameplay

    Ami talán a legfontosabb, hogy mostantól az alap paklinkat is módósíthatjuk majd, így maradhat 60 lapos, nem lesznek 70-80 lapos paklik.
  • BladeW
    #6
    Az egyik pakliról csepegtettek némi infót a Wizards fórumán. Egy jó kis managyorsulós nagylényes paklinak néz ki, kék-zöld színekben.
    A kártyalista itt található:
    DotP_2012_first_full_deck_revealed:_GreenBlue
  • BladeW
    #5
    Kikerült Steam-re is.

    DOTP - 2012

    Egy érdekes mondat azért van benne: "Featuring ten unique decks, Duels of the Planeswalkers 2012 also lets you customize those decks. As you progress in the game, you can enhance your deck by swapping in new, unlockable cards!"

    Ezek szerint lehet, hogy lesz lehetőség ki-be rakosgatni az unlockolt lapokat, és így megmarad a pakli 60 laposnak. Ha behoznák végre azt, hogy manuálisan is lehessen a földeket beforgatni, teljesen elégedett lennék a játékkal.
  • Murder3
    #4
    ebbe lehetne már saját deck kreálás, épp emiatt untam egm a tavalyit.
  • BladeW
    #3
    Kár, hogy nem lehet szerkeszteni hozzászólást...
    Linkek helyesen:

    Trailer

    Archenemy mód

  • BladeW
    #2
    Idén azaz 2011-ben
  • BladeW
    #1
    Hivatalos bejelentés szerint idén 2012 Jún. 15-én érkezik PC-re a Magic The Gathering – Duels of the Planeswalkers 2012. XBLA, illetve PSN verziók is biztosan lesznek, egyelőre nem tudni mikor.

    A játék a jól ismert gyűjtögetős kártyajátékon alapul, illetve a 2009-ben megjelent hasonló nevű játék felújított változata. Hardcore Magiceseknek rossz hír, hogy pakli építés nem lesz benne, az marad továbbra is a Magic Online asztala. Előzetes információk szerint 10 pakli lesz az alapjátékban, a nemsokára megjelenő M12 core set alapján. Egyelőre ami jelentősebb újításról tudok az egy 3 fős online kooperativ mód Archenemy néven.

    Mivel az eredeti DOTP is budget árkategóriában indult, így remélhetőleg ez sem lesz túl drága.

    Trailer

    Archenemy mód