96
Magic The Gathering - Duels of the Planeswalkers 2012
  • MaRee
    #96
    Mi értlme van ennek a jtéknak, ha folyamatosan csal az AI?
  • Shep
    #95
    A 2013-ban a kampányban van egy olyan encounter akinek az egész paklija ebből áll http://gatherer.wizards.com/Pages/Card/Details.aspx?multiverseid=253670 kissé agyontáp a lap szerintem és esélyem sincs ellene. Milyen pakli jó ellene?
  • Shan
    #94
    ha nyersz egy menetet, akkor mindíg kapsz új lapot, ha jól emlékszem minden paklihoz összesen 30-at. Szóval kell nyomni, hogy meglegyenek a fullos paklik...

    Most jut eszembe, az első Magic-ben meg lehetett venni az unlockolt paklikat is azt hiszem 240Ms. -ért. Lehet ebben is.
  • dalmar
    #93
    Csak ezt jelenti?
    Egyeseknél látok olyan kártyákat amit nem tudom hogy honnan lehetne beszerezni,de nagyon erős kártyák ,a lapok alján valamiféle hullócsillagra emléketető jel van.
  • Shan
    #92
    Szerintem ezért nem érdemes pénzt kiadni...
    Ahogy letöltöd, aktiválódik. Néhány kártya szivárványszínű lesz.
  • dalmar
    #91
    Sziasztok igazából a dotp 2013-al kapcsolatba lenne kérdésem:
    Ha megveszem a foil card dlc-t egy adott paklihoz,azt hogyan kell aktiválni? Mivel semmi hatást nem tapasztalok, nem lettek más lapjaim.
  • Roschach96
    #90
    @alex88
    Akkor Vegyél fel Steam-en: Roschach96
  • alex88
    #89
    engem érdekel
  • Roschach96
    #88
    Sziasztok!
    Nem akarja senki a DotP 2012-t játszani törtben?
    udnék linkeket is küldeni, hogy mit kell leszedni :)
  • Rincewind
    #87
    Iden nincs olyan, aki felajanlana a kodjat abban az esetben, ha o nem tudja/akarja bevaltani?
  • BladeW
    #86
    Belenéztem az új részbe. Vannak benne pozitívumok (Planechase, "manual" mana tapping, meg 30 unlockolható lap), de KOMOLYAN 1 db dekken kívül, az összes monocolored? Hát menjenek a 'csába.
  • Murmur
    #85
    Megjelent ma az új rész:DotP 2013.
  • Murmur
    #84
    Annyira biztos nem jó. A MagArena-nál az elsődleges cél a minél jobb (és még gyors) AI; olvasni ilyen kommenteket, hogy szinte olyan, mintha ember ellen játszanál, viszont ennek érdekében komoly korlátozásokat hoztak.
    Ha van időd rá, ki kell próbálni mindkettőt. Komoly érv a Forge mellett, hogy össze tudsz rakni gyakorlatilag bármilyen paklit, és tesztelgetheted.
  • BladeW
    #83
    Ebben is jó az AI?
  • Murmur
    #82
    Másik kedvenc: Forge
    Kb. 10500 lappal. Elég sűrűn van új verzió.
  • Murmur
    #81
    Ma bukkantam rá: MagArena
    Kellemes, ingyenes Magic játék, sok lappal, szép felülettel és kellemes mesterséges intelligenciával. :)
  • Murmur
    #80
    Valószínű.
  • Ersiman
    #79
    Könnyen elképzelhető, de én most láttam a Steamen. Lehet csak ott jelent meg most.
  • Murmur
    #78
    Eddig nem volt ingyenes? Nekem úgy rémlik, amikor kijött ingyenesen toltam. (Aztán el is ment a kedvem tőle. :))
  • Ersiman
    #77
    Ingyenesen játszható lett a http://www.magicthegatheringtactics.com/playnow/Magic: The Gathering - Tactics...
  • Murmur
    #76
    Aham.:)

    Közben találtam egy jobb oldalt, egyben az összes paklival:
    Decklists and unlocks
  • BladeW
    #75
    óó kiadták itt is Rikut? <tenyérdörzsölés>
  • Murmur
    #74
    Tegnap kijött a 3. deck pack. Linkek hozzá (és a többihez):
    deck pack 1 lapok

    deck pack 2 lapok

    deck pack 3
  • BladeW
    #73
    Nem tudni milyen szerződés van a háttérben, szóval nem biztos, hogy a fejlesztők hibája. Inkább a Wizards-ra tippelek. (Az első játéknál például ők vetették ki a teljes pakliépítés lehetőségét, nem a fejlesztőkön múlt)
  • Zomil
    #72
    Sajnos mivel egy másik online játékon kivül, ez az egyetlen ilyen darab igy marad ez. Mint irtam nekem nem a játékkal van bajom, hanem a fejlesztökkel, mert nem hogy lassa foltozzák én inkább azt mondanám, h sehogy...a leaderboard crash fix is azért jött ki, mert a kiegészitöre készitették fel a játékot. Szvsz ez egy indie fejlesztötöl pofátlanság...egyszerüen nem tudom szépiteni, mert nem kevés indie játékot vettem már meg és eddig ilyenre sosem volt példa, h ennyire ne legyen kommunikácio a fejlesztök részéröl és ennyire ne legyen support. Persze ettöl még játszani fogok vele, de nem tetszik a készitök hozzáállása.


    Mint mondtam kb. 50orát beletoltam már, szoval nem lehet azt mondani, h csak leszedtem warezba és beszolok :)
  • Murmur
    #71
    Lehet, nekem a stílus nem tetszett.
    Vannak hibái, és tényleg lassan foltozzák, pedig nem egy monumentális projektről van szó. Szerencsére van már demó, az újak próbálgathatják azt. Viszont aki magicet akar játszani, olcsón, annak megéri.
  • Zomil
    #70
    miért nem lehet negativ dolgot mondani a játékra? pre-order-ben megvettem, kb. 50orát eltöltöttem vele...ettöl még nem tünnek el a hibái ami a minösithetetlenül rossz munkát végzö fejlesztök hibája.
  • Murmur
    #69
    Köszönjük a hozzászólásodat. Ha ennyire idegesít a játék, lehet jobb, ha elkerülöd.
  • Zomil
    #68
    sajnálom, h pénzt adtam a játékra...maga a játék jo, de a fejlesztök egy forintot sem érdemelnek...csodálkozom, h ilyen fos supportal még nem mentek csödbe...
    fontosabb, h kiadjanak egy kieg-et pénzért, minthogy a játék alapvetö hibáit kijavitanák...szánalmas...ennél pénzéhesebb és szánalmasabb fejlesztö csapatot nem igen láttam...
    pl. játék megjelenése ota ott van a menüben a text chat(lehet beállitani rá gombot), de a funkcio már nincs benne a játékban...aztán sikerült sok honappal a megjelenés után kijavitani azt a hibát, h ha a menüben a leaderboard-ra kattintasz akkor kidobott a játék...de még akad benne böven bug...
  • Ersiman
    #67
    Ráadásul az alapjáték is 50% kedvezménnyel vásárolható most.
  • Ersiman
    #66

    Meg is jelent:
    Magic: The Gathering 2012 - Expansion
  • Murmur
    #65
    Jól, ősszel jön. Lesz benne néhány okosság, új lapok, paklik, challenge-ek... de szerintem ami nagy dobás, hogy játékos is lehet ezentúl archenemy.
  • Ersiman
    #64
    Jól értem, hogy egy kiegészítő várható a Duels of the Planeswalkers 2012-höz?

    Archenemy, Innistrad Highlight Duels of the Planeswalkers 2012 Expansion
  • BladeW
    #63
    Nem tudsz mást csinálni, játszani kell vele :) Ha nem dobató pakli ellen játszol, igazából tökmind1, mert az arányok ugyanolyanok, mint egy 60 lapos paklinál. Bár azt hozzátenném, hogy nem túl etikus 4 egyforma lapot rakni egy 30 laposba, max 2-t.

    Mi is ezekkel a paklikkal kezdtük pár haverommal, azóta már mindenki vett magának 1-1 M12 intro packot. Vettünk hozzá néhány lapot, és most azokkal gyepáljuk egymást. Persze nem versenypakli szintűek, de eldöntöttük, hogy túl sokat nem akarunk rá költeni, így nem nagyon veszünk ritka lapokat, viszont mindenki jól szórakozik.
  • Ersiman
    #62
    Nem örülök neki, de azért én is megpróbálom majd. Ha el tudtam már dönteni egyáltalán milyen kezdőpaklit kérjek (ha adnak!).
    Egy kérdés, de ez itt kicsit offtopik, remélem elnézitek nekem. Úgy tűnik ezek az egyszínű kezdőpaklik 30 lapból állnak viszont elvileg a játékhoz 60 lap kell kezdéskor. akkor hogy is lehet ezekkel játszani?
  • BladeW
    #61
    A kecskeméti Sárkánytűzben nem váltják be.
  • Ersiman
    #60
    Kíváncsian várom, mire jutottál. Mint írtam nekem a regisztrációra egy magyar listával jött a válaszlevél (gondolom a magyarországi hivatalos terjesztőhálózat boltjai).
  • BladeW
    #59
    Alul az apróbetűben nem írnak Hungary-t. Mindegy holnap úgy is el akartam menni venni pár lapot, szóval kiderül van-e itthon promo akció.
  • Ersiman
    #58
    Elvileg igen, de én még nem jutottam el odáig. Regisztráltam és küldtek egy kinyomtatható levelet amit be kell mutatni és amire kiadják a kártyát a boltban. Természetesen egy magyarországi boltlistára mutató link is volt az emailben.Bolt lista
  • BladeW
    #57
    Be lehet váltani itthon is? Sárkánytűz pl?