710
  • hippy
    #30
    Beta verzió került fel a Steam-re nem a végleges.Hamarosan kicserélik.

    Elvileg itt írják ha fent van a végleges.
  • Renegade
    #29
    hehe, jó kis drog az, emlékszem én már évek óta nem voltam kocka amikor kipróbáltam az egyet egy év unszolás után, nos azóta megint játszok, pedig volt pár "tiszta" évem :-)
  • Renegade
    #28
    húúúúh, míg a sots I pik-pak elsajátítható, ennél már vakargatom a fejem, már-már a rettegett Orion3-ra hajaz, asszem holnap vad enciklopédia olvasgatás lesz (én nem találtam tutorialt).
    Így első klikkre nagyon el lehet veszni a részletekben, egy-egy épület (naval base, outpost, starbase, etc) számtalan modulból áll, de hogy ezek mire jók egyelőre rejtély :-)

    Ráadásul a hajóknak fantázia neve van és elsőre fingom sincs, hogy vajh a Titán, vagy a Spárta a kolonizációs hajó :-) a Drónokról meg a naprendszeren belüli hajókról, rendszervédelemről ne is beszéljünk.

    Egy-ey rendszerre kattintva (job gomb) ijönnek a lehetőségek, de asszem holnap még csak olvasgatás lesz játék helyett :-)
  • lammaer
    #27
    Fene, még a mass effect 2-t is be köll fejezni. Hát, decemberig biztos nem kerül még sorra eme termék - talán addigra jönnek friss patchek is :)
  • lammaer
    #26
    No, ha kipróbáltad, jöhet a beszámoló :)

    A csaták különösen érdekelnek, vajon a subsystemesdi változtat e valamit a sima "sorban felállok, ütöm vágom őket" harcokon.
  • Renegade
    #25
    jaja :-)

    mivel Armada topikban annó megemlítetted a SOTS 1-et, gondoltam, hogy várós nálad is :-)
  • lammaer
    #24
    Nahát nahát... miközben az ember tankozik, micsoda jó dolgok jönnek ki :)

    Campaign nekem amúgy felejtős volt az előző részben is, nem szeretem ha hajtanak meg nem lehet elérni mindent 1 meccsen.
  • Renegade
    #23
    nekem épp most települ, meglesem, remélem azért hozza az I szinvonalát.
    Sosem felejtem el, amikor megjelent valami atom monster, felzabálta a fél galaxist kinyírt két fajt, majd osztódott és letakarította a térképet, igazán korrekt event volt :-)
  • Jakuza001
    #22
    Megjelent, de velemenyem szerint nem lesz benne koszonet.
    Semmi campaign, csak szimpla generalt terkep. Elore generalt hajotipusokrol semmi info. A flotta mozgatas parancskiadas bonyolult es korulmenyes, mint ahogy a kutatas is. Kulon gombokkal kell a tech infot megnezni, minden egyes alkalommal stb.
    Ugy tunik, hogy mostanaban nem hozzak a vartat a kiadott jatekok, lasd Stronghold 3 vagy akar ez is. Pedig jo lett volna valami jo kis 4X strategia.
  • Renegade
    #21
    Na, még 3 óra :-)
  • ozzz
    #20
    PcGamestore-ban is elő lehet rendelni az is digitális letöltős rendszer. Ott Ft-ra átszámítva 8600 körül van csak. A DLC-k pedig 850 Ft körül vannak ott.
  • Ninju
    #19
    Javítom magam. Sajna ha itthonról vásárolsz, akkor az már 39,99 EUR. Így már pöttyet drágább. :S

    Sajna nekem mostanában nem lesz időm vele nagyon játszani, de beszerzem minél hamarabb!
  • Agamemnon
    #18
    Hát, ha erre is annyi időm jut, mint a Heroes-ra, akkor el leszek vele idén :)
  • Ninju
    #17
    http://store.steampowered.com/app/42990/

    Nem is kerül nagyon sokba. Csak kb 8800 HUF (39.99 USD) és ha minden igaz, akkor 28.-án megjelenik.
    :)
  • Jakuza001
    #16
    Ezt is huzzak mint a retestesztat, mar majusban reg megkellett volna jelennie es mar az eltolt oktober 28.-i kiadas is eleg tavolinak tunik.
  • Ninju
    #15
    Lehet jelentkezni, bétára:
    http://www.kerberos-productions.com/forums/viewtopic.php?f=1&t=21292
  • Ninju
    #14
    Csak azért nem gondoltam, h futna Xp-n, mert a minimum követelményeknél is már Vista van.
    Várom már a demót nagyon! :)
  • ozzz
    #13
    Xp kompatibilis is, eddig mindenhol azt olvastam ahol írtak róla fórumokon meg rendszer követelményeknél. Platform: Windows Vista / 7 / XP
    Annyi, hogy diectX 9-el nem annyira szép, de a sebessége gyorsabb...

    A játék intrója:

  • Ninju
    #12
    Azért a javasolt egy picit keménynek néz ki. I5, 6GB RAM! :)
    Ja meg, nem fut XP-n.
  • Thanatos
    #11
  • Agamemnon
    #10
    Bár, hogy pontosan mikor jön ki még nem tudjuk, de a gépigény már elérhető:

    Minimum requirements:

    OS: Windows Vista 32-bit
    RAM: 2-GB RAM
    Video: 512-MB DirectX 10
    Display: 1024x768
    HDD: 2-GB free space
    CPU: Core2 Duo or equivalent
    DX: February 2010 or newer (DX10)
    Sound: Any Windows Vista compatible sound device, stereo speakers or head phones
    Control: 2-button mouse and keyboard

    Recommended:

    OS: Windows 7 64-bit
    RAM: 6-GB
    Video: 1-GB DirectX 10/11
    Display: 1650x1080 or greater
    CPU: Intel i5 equivalent or better
    Sound: Any Windows Vista compatible sound device, 5.1 speaker configuration for full effect
    Control: 3-button mouse and keyboard

    * Internet required for online play. LAN required for local multiplayer.
    8 play multiplayer

  • Agamemnon
    #9
    A honlapjuk kimaradt, így most pótolnám: http://www.swordofthestars.com/
  • lammaer
    #8
    Nekem bejött, jó volt ez a real time rendszer a maga utánpótlási lehetőségeivel. A hajókat is jól lehetett variálni, tényleg számított az hogy mit hova pozícionálok, milyen fegyverzet van, a fajok stílusa tényleg különbözött egymástól.

    Fasza kis játék volt.
  • Agamemnon69
    #7
    Hát sajnos a hello kitty nagyon rányomta a bélyegét a mostanában megjelenő játékokra :)
  • Jakuza001
    #6
    Annel engem mar csak a giccses szinek zavartak jobban. :D
  • Agamemnon69
    #5
    PCDome-ról:
    A Paradox Interactive részt vett az idei E3-n, ahol bemutatták a Sword of the Stars II: The Lords of Wintert is. A nagy sikerű stratégia folytatása hat választható frakciót és részletesen kidolgozott világűr-térképet ígér, ahol felfedezhetjük a legtöbb naprendszert, csillagot, bolygót, holdat és aszteroidát. Megépíthetjük és fejleszthetjük saját űrhajónkat, melyet a tovább fejlesztett MARS 2 grafikai motor jelenít majd meg. Lesz többjátékos rész is, ahol egyszerre nyolcan eshetünk egymásnak. A Sword of the Stars II szeptemberben jelenik meg.

  • Agamemnon69
    #4
    Azért katasztrófa nem volt, de elég hamar meg lehetett unni...
  • Pluskast
    #3
    Remélem jobb lesz az űrcsata része mint az elsőben, mert az katasztrófa volt
  • XenHai
    #2
    Nagyon érdekes kíváncsi vagyok rá!
  • Agamemnon69
    #1
    A Paradox Interactive megjelenési listája szerint, augusztus 18-án már játszhatunk a Sword of the Stars második részével.

    Amit hirtelen találtam róla:

    Description
    Sword of the Stars 2 is the full, stand-alone follow-up to the hit 4X franchise, Sword of the Stars. SotS2 will feature the six races from SotS1 and its expansions, as well as revealing the dark, running secret of the original series, the Suul’ka – an ancient race that is responsible for tampering with the Liir, Zuul, and other races in the SotS universe!

    Features

    Evolves beyond Sword of the Stars I into 6 playable factions, using the races familiar to gamers from the first series of the game, and introducing The Suul ‘ka as a new player for Galactic dominance!
    Detailed star-systems with planetary orbits, moons, asteroid belts, and other space terrain!
    All new MARS 2 graphics engine!
    Leviathan class of giant ships, new Battlerider-class ships that carry Destroyer sized ships, new levels of ship details including ship sub-systems, allowing for new fleet strategy and tactics!
    Exciting continuation of the technology tree, with the game starting in the Fusion era and moving beyond the Anti-matter era.

    Képek:




    És a trailer: