52
Az új rész
  • JonasSandor
    #52
    Állítólag készülnek valamivel a fiúk.
  • grebber
    #51

    Már készül az új Brothers in Arms


    Ezt a topikot akkor át kellene neveztetni simán Furious 4 -re!
    És nyitni a rendes folytatásnak egy topikot!
  • grebber
    #50
    A Furious 4 elszakad a Brothers in Armstól
  • grebber
    #49
    Rengeteget fejlődött az új Brothers in Arms
  • grebber
    #48
    Nem engedélyezték a Brothers in Arms: Furious 4 bejegyzését
  • grebber
    #47
    A Ubisoft levette kezét a Brothers in Arms: Furious 4-ról?
  • sherlock1
    #46


  • sherlock1
    #45






  • morzsi555
    #44
    "BIA: Furious 4 nem a fő BIA történeti szálát hivatott átvenni, valójában semmi köze a BIA sorozathoz, attól eltekintve, hogy második világháborús témájú. A Gearbox elnöke közölte, hogy a BIA most már egy márka, úgy minta Tom Clancy játékok. Splinter Cell és Rainbox Six két teljesen különböző játék, nem is említve a HAWX-t. Szétágaztatják a BIA nevet."

    "A fő BIA történetét folytatni fogják, a következő fejezet lesz a legfontosabb..." ... " ...és fasza lesz. Már készülőben van egy ideje."
    link

    Fasza, akkor várjuk a BIA: Tetris-t is...
  • JohnnyNapalm
    #43
    hát én a zseniális történetért szeretem a sorozatot, és nem hinném hogy a befejezéshez egy teljesen új rendszert kellene feltalálniuk a készítőknek
    ahogyan az eddigi részek sem voltak akkora korszakalkotó újdonságok, nem is kellett annak lenni
  • ratgab
    #42
    Azt is hozzátenném, hogy a Hell's Highway se adott már nekem annyi újdonságfaktort, mint az Road to Hill 30 (már ennek kiegészítőjét is vontatottnak találtam) Csilli villi Grafika ide, Bazookás team oda...

    Az első rész nagy dobását már nem tudták egyikkel sem megismételni (Nagy hiba volt kivenni a teljesítmény alapján megnyíló bónusz videókat, mivel az újrajátszhatósági kedvet az nagyban növelte volna... Highway kereshető Killroy figurája meg a lőtéri kutyát sem vonzotta már)!
  • ratgab
    #41
    Tehát Matt Baker és csapata újra átvágja magát pár száz németen, közben elveszítenek újra pár főnyi bajtársat tragikus körülmények között... 3. résznek ez már egy kicsit karcsú annak fényében, hogy már 3x ellőtték ugyanezt a receptet! Új grafika meg nem = új játékkal szerintem!

    Hangsúlyoznám, hogy ez az én egyéni szuverén véleményem, velem egyetérteni nem szükséges...
  • JohnnyNapalm
    #40
    szerintem ilyen játékhoz nem kell már túl sok ötlet
    a sztorit félig a történelem, félig pedig az eddigi részek adják
    egyszerűen csak tovább kellene vinni a cselekményt (a történelem szerit) és a Hells Highwayben megszokott elemeket felhasználni. esetleg újítanak egy kicsit a grafikán és már meg is van az új epizód
  • ratgab
    #39
    Azt bármire rá lehet írni...
  • Bence94
    #38
    biztosan nem fogytak el az ötletek sőt... A játék az arcunkba is tolja, hogy folytatjuk... de mikor ?!
  • ratgab
    #37
    Ez hiba részükről ez tény, de még ne szarozzuk le úgy, hogy csak 1 átvezető videót láttunk belőle...
  • ratgab
    #36
    3 játékot adtak már ki Matt Baker-ről... Nem csodálom, hogy kifogytak az ötletekből (már minden irányból, minden fegyverrel bekerítettük és aprítottuk a németeket amúgy is)!
  • morzsi555
    #35
    faszság
    biztos mindenki be volt lőve a gearboxnál, amikor ezt a szart kitalálták.
  • morzsi555
    #34
    Ezt nem lesz érdemes letölteni se.
  • grebber
    #33
    Konzolos debilek úgyis megveszik tökmindegy milyen!
    Az értelmesebbje meg letölti
  • Bence94
    #32
    ennek ellenére bia címmel kiadni ezt a rakás szart ?
  • morzsi555
    #31
    "Trouble is, when they sat down to conceive of the next chapter in Staff Sgt. Matt Baker's service, all of the ideas came out flat and boring."

    "If we had a great idea of what would be the best sequel to Brothers in Arms, we would have done it," Abboud admits. "Maybe the next wave of consoles will give us some ideas of what to do that is new and different."
    link

    A következő konzol generációkig nem akarnak rendes folytatást csinálni, de lesz...
  • FSpofon
    #30
    Ubisoft már csak ilyen, a bejáratott neveket használják, tom clancy is 25 random játékon rajta van. Ettől még lehet jó game, a gearbox rosszat nem tett eddig.
  • Neoncsoves
    #29
    BiA cím meggyalázása. aztán lehet hogy csak elkéstek április 1-el...
  • JohnnyNapalm
    #28
    de ez mi már hogy kiadnak egy ilyen szart BIA címmel?
  • Lucifair
    #27
    Nekem a becstelen brigantik(bocs h így írom) ugrott be róluk.
    A medvezsidó meg a többiek akiket üldöztek a nácik.
  • ratgab
    #26
    Én érdeklődve várom (én már csak ilyen állatfaj vagyok )
  • ratgab
    #25
    Isten ments!
  • morzsi555
    #24
    Hát ja, ennél még az is jobb lett volna, ha modern környezetbe helyezik át a játékot.
  • JohnnyNapalm
    #23
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    MI A KURVA ISTEN EZ???
  • Encore
    #22
    Hát ezt a mocskot nem hiszem el.... mi a túró ez? Remélem csak valami mellékág, de még annak is igénytelen.
  • morzsi555
    #21
    RIP BiA

  • morzsi555
    #20
    inkább szánalmas.
  • FSpofon
    #19
    l4d nácik ellen, ütős hangulata lesz.
  • tutituti
    #18
    Most volt az új rész bemutatója.Eléggé lehidalós volt.
  • pajti
    #17

    :D
    :)
  • NHLFAN
    #16
    Így van gyönyörű!ebbe érdemes beruházni:
    http://cdgalaxis.hu/PC/15726/brothers-in-arms-3-hells-highway.html
  • arty
    #15
    Brothers in Arms: Hell's Highway
  • DarkHorSe
    #14
    ez melyik jatekbol van?
  • arty
    #13
    a HH szvsz a mai napig megállja a helyét, szép