52
Az új rész
  • lolSL
    #12
    csak annyi rémlik belőle hogy minden része szarul futott az aktuális gépemen
    amikor meg lett jó gépem azon szarul néztek ki
    :)
  • arty
    #11
    nekem is a bia "sorozat" a kedvenc a 2. vh témában
  • JohnnyNapalm
    #10
    az is nagyon komoly, szinte már klasszikus
  • JohnnyNapalm
    #9
    persze lehet álat lenne egy modern háborús FPS lenyűgöző grafikával más szereplőkkel és az eddigi BIA-khoz hasonlóan hihetetlenül jó történettel, csak nem értem hogy annak miért kellene egy olyan sorozat címét adni amihez semmi köze

    ezt a cod meg a medal of honornál se tudtam felfogni
  • Encore
    #8
    Én a HH-val kezdtem, de azt 2x is végignyomtam annyira megtetszett, most épp az elsőt nyomom és még hátra van a kieg.
  • pajti
    #7
    Pont most vittem végig a trilógiát PC-n.
  • Pluskast
    #6
    Vagy vietnamos lesz vagy mai szokásos Irak-Afganisztán sztori valamelyike. Bár ha lenne bennük egy kis fantáziájuk, akkor csinálnának egy a kóreai háborúban játszódó történetet.
  • Encore
    #5
    Sajnos úgy néz ki kort váltanak :( Ez azért is rossz, mert így nem tudjuk mi lett a karakterekkel, hisz nem volt lezárva a történetük, ráadásul a HH végén utalás volt a következő felvonásra....

    Nem örülnék annak sem, ha a BIA átmenne CoD-ba, ahogy a BF is tette, az a stílus egyszerűen nem illik ide. De ha minden kötél szakad, akkor kidobhatnak valami DLC-t hozzá, amiben lezárják Bakerék történetét.
  • JohnnyNapalm
    #4
    a legjobb a témában, nekem nem tetszene ha kort váltana
    folytassák csak szépen ott ahol a Hells Highway abbamaradt
  • Encore
    #3
    Aki esetleg nem ismerné a BIA egy FPS, amely eddig a II. világháborúban játszódott. Eltér a CoD és BF szériától, mert azoknál komolyabb játék, nem a darálásról szól, hanem az "életszerűbb" lövöldözésről. Azért nem egy harci szimulátor, nem egy ARMA, de messze nem olyan árkád, mint a CoD.

    Eltér a fentebb említett játékoktól abban is, hogy itt mélyebb karakterek vannak, akiket jobban megismerhetünk a játék során (igaz történet, valódi karakterek alapján készültek), tehát nem egy über soldier vagyunk, akik egyedül végig darálják az ellent, hanem tényleg át lehet érezni a háború reménytelenségét. Mikor ki se mersz nézni a kerítés mögül, csak vaktában lősz (megfelelő nehézségi szinten).
  • Encore
    #2
    Még egy hír ugyancsak az Sg-ről:
    hivatalos

  • Encore
    #1
    Folytatódik a BIA széria. Azért adtam a topiknak a 3-as számot, mert ugye az első résznek volt egy kiegészítője a HH pedig akkor sorban a második nagy rész volt. Ezt meg majd átnevezzük, ha kiderül mi lesz az alcíme.
    Pár hír:
    Első hír

    második hír