15
  • rumkola
    #15
    az, háborús dráma :DDDDD
  • Hugo Chavez
    #14
    Zsanklód lesz a meglepi szereplő.
  • grebber
    #13
    Arról még nincs info,hogy esetleg lesznek-e új sztárok a filmben?
  • zetortraktor
    #12
    Azért durva lenne, ha valaki szerint a Rambo akciófilm. Tán negyedórát sem akcióznak. Inkább háborús dráma, vagy felőlem lehet szörny film is, amiben John barátunk a szörny. :))) De akció tuti, hogy nem. Ahhoz akció is kéne.
  • Bhalage
    #11
    nem kell alaptortentet csak meg tobb AA-12 jelenet meg egy halom cafat hulla es egy tartalykocsi paradicsomle es kesz
  • Merces
    #10
    ..Hát igen a Rambo 1 ott van a tiltott filmek listáján , meg az Összeomlás, ilyen deviáns filmeket menapság már csak kis kábelcsatornák sugározhatnak büntetlenül......
    Apropó ismertek még hasonló kvázi tilltott mozikat?
  • cateran
    #9
    "mert a Rambo nem is akciófilm volt,"

    Wait, what?

    " Eleve csak egy embert ölnek meg benne"

    Igy-igy..ez az igazi ismerve az akciofilmeknek...Atyaisten, hogy tudtal ekkora barom kommentet osszehozni?
  • JohnR
    #8
    A Rambo, szerintem is nagy hatással volt a nyolcvanas évek akciófilmjeinek stílusára. Az első rész egy kőkemény drámába oltott akciófilm volt, mely egyaránt sikeres volt mind a közönség, mind pedig a kritikusok körében. A folytatások már sokkal nagyobb hangsúlyt helyeztek az akcióra, de azért a drámai szál is mindig ott húzódott a háttérben - hogy milyen mélységig azon lehet vitatkozni, a negyedikbe mondjuk, elég erősen érződik.
    Ezek azok a filmek, amik 30 év távlatából is jó újranézni. Stallone két olyan karakter tett le az asztalra (Rocky és Rambo, igaz ez utóbbit David Morrell teremtette meg a hetvenes évek elején), amit még évtizedekig szívesen visszanéz az ember és egy szinten emlegethetjük a Terminátorral, Indiana Jonessel és még sok mára klasszikus filmes karakterrel.
  • adler30
    #7
    Hát a Rambo 4. állat volt
  • kalapos01
    #6
    Rambp = Rambo.
  • kalapos01
    #5
    A Rambp kurvára nem volt semmilyen mérföldkő, mert a Rambo nem is akciófilm volt, inkább drámai thriller, vagy tököm tudja, nem én adom a máfajt. Eleve csak egy embert ölnek meg benne. És éppen ezért volt jó.

    A többi rész már sima akció, az első rész szembeköpése, de azok is jók. Csak másképp.
  • pokolfiu
    #4
    a rambo az mérföldkő volt az akciófilmek gyártásában... kötelező megnézni mindegyik részt, aki szereti a jó akciót. abban ami éget az égett, ami robbant az robbant... (a 4. részben mondjuk már voltak effektek, de nem rosszak...)

    mondjuk számomra a legkiemelkedőbb a film zenéje. már az első részé is hatalmas volt, de csak egyre jobb lett...
  • Nailyenugysincs
    #3
    Ha Stallone akk inkább Rocky. De mondjuk a Rambó filmek közül nem láttam mindet:D
    De szerintem a Rocky is legalább annyira emlékezetes szerep mint a Rambó.
  • lamer the true
    #2
    Jó alaptörténet?

    Kit érdekel! Nekem csak az kell, amit Rambó Papa már gyerekkorom óta csinál :)

    Konkrétan: valami felismerhetetlen trutyit csináljon minden kis ócska dandárból, ami csak a keze ügyébe kerül :)
  • Nailyenugysincs
    #1
    Alaptörténet jó csak kérdés hogy mit hoznak ki belőle.