21
  • cateran
    #21
    Azok a regi szep idok:DDD
  • Evoluti0N
    #20
  • NovaTerra
    #19
    Én még emlékszem, mikor 100 emberből 100 le tudta írni, hogy emlékszem.
  • Sir Cryalot
    #18
    én még élénken emléxem ahogy kiröhögnek irc-n mert mondom hogy nem fognak pcére fejleszteni, lol....
  • Tikal #17
    a ninentendotól nem meglepő hogy jön az uj konzol, ők ugyanis eleve le voltak maradva, tulajdonképpen generáciot sem léptek mikor az xbox ps3 igen...
  • Etinger
    #16
    Azt kellett volna lehet vennünk... Olcsóbb is.
  • Etinger
    #15
    Hát a Konami nintendósabb érzelmű, az EA meg a másik 2 konzolra szívesebben fejleszt. Gondolom én.. Aztán tudja fene. A japánok precízebbek.
  • zola2000
    #14
    azért volt wiire már monster hunter 3/fatal frame 4 szintű játékok, de nagyjából igen.

    mellesleg a fifa tényleg gáz wiin, az ea valahogy nem vette komolyan a fejlesztést vagy nem tudom, a pro evo teljesen jó wiin, a fifa kerülendő.
  • Etinger
    #13
    Nem is vágtam, hogy jön még Zelda. Igazságszerint még nem igen játszottam soha vele, de néztem előzeteseket, lehet kipróbálnám. Az a gáz, hogy rohadtul meg kell fontolni mire költ az ember. Van kb 10 Wii-s játékom, és para belegondolni, hogy 80 ezer forintba kerültek... Ezért utazom Mariora, mert abban nem csalódok sose. De pl megvettük felesbe haverral a Fifa-t... és... nem tudom.. a teremfocival el-el vagy, de a nagy pályás része szörnyű. Komolyan mintha a Nintendon kívül a Wii-re harmatos lenne a játékfejlesztés...
  • zola2000
    #12
    nemtom, wiire már csak a xenobladet, a zeldát, a last storyt és a dragon quest 10et várom, xbox360ra nem jön értelmes játék mióta bukott japánban, asszem ha a ps3 ára 40ezer alá megy akkor majd az kéne, ez a project cafet meg meglátjuk...
  • zola2000
    #11
    azért gamecubera is volt minden multiplatform játék, talán az egy rockstaron kívül nem is volt olyan komolyabb fejlesztő, aki nem adta ki a multiplatform játékait gamecubera, és addig exkluzív is volt bőven, csak az utolsó két évben unatkozhattak a GC tulajok.
  • Etinger
    #10
    Őszintén szólva a Nintendo fanok (lásd pl én) úgyis az új Mario miatt repülnek valszeg rá a Wii2-re. Úgy hallom hogy ahogy a GC játékokkal a Wii, ez a Wii2 meg kompatibilis lesz a Wii játékokkal. Így tiszta sor, 1 gépet veszek, és játszhatom a régi játékaim is rajta, ami nyilván legalább 4-5 - mivel a Mariokat gyűjtöm, konkrétan New SMario, SMario Galaxy 1-2, Wario Shake it!, Paper Mario... na ezek menjenek szépen az új vas alatt + arra jelenleg meg még legalább ennyi oldalnézetes ugrabugra, és meg van az örömöm. A család többi tagjával meg 2000-3000 forintos Wii Play szintű mókák is tökéletes szórakozást nyújtanak. Tegnap du "horgásztunk" barátnőmmel.. és baromi jó móka volt :)
  • Zolka
    #9
    opperheimer: ez nem jó érv, hiszen milyen tök jól el lehet majd adni a Slim verziót megint, amit a kisebb csíkszélesség miatt lehet majd egyeltalán megcsinálni.
  • Chocho
    #8
    A Nintendo szerintem nem csinál jó vásárt. Először is a gép teljesítményét kár azzal demonstrálni, hogy erősebb lesz a PS3-nál. Könyörgöm, még jó, hisz az egy 5 éves vas! Aztán meg ott van a keserű múlt is. Legutóbb a GameCube volt az a gép, ami mindent tudott, mint a nagyok, és a third partyk mégsem érdeklődtek iránta annyira, mert a Nintendo üzletpolitikája nem volt megfelelő számukra. A másik rossz ómen a DreamCast, ami szintén félgenerációban érkezett. Sem a gamerek, sem a kiadók nem szeretik ezeket a lépéseket...

    Az új Xboxot és PS-t szerintem még kár várni, majd talán 2012 vége felé lesz valami róluk. Addig buta dolog lenne a gyártóktól.
  • Pretorian
    #7
    Wow jön a Wii 2 ami erősebb lesz a 360-nál és a PS3-nál. What a thrill.
    Csakhogy egy épkézláb játék nem lesz rá a Nintendo-t ismerve. Megkapjuk majd az újgenerációs Zelda meg Mario meg Pikacsu/Fekacsu játékot, meg valami táncikálós faszságot. Én inkább várok még, ha már a 360 és a PS3 lassan kivéreznek. Addig ott a PC.
  • zola2000
    #6
    mit nem hiszel?
  • Tetsuo
    #5
    Mar elolvastam, vagom hogy ertik.. de nem hiszem.
  • Tetsuo
    #4
    "eltérő hardverrel érkezne, inkább a fanatikusok igényeire kihegyezve"
    Ez pontosan mit jelent? :)
  • Herkulles
    #3
    Aha, tehát akkor az új xbox belefér egy pc házba, abba dugdossák el így adják kőrbe a tesztelőknek :) Mátóol minden pc házba belenézni..
  • oppenheimer
    #2
    Várniuk kéne a 28nm-re... Ennek semmi értelme, hogy pont gyártástechnológiai generációváltás előtt csináljanak új konzolt.
  • zola2000
    #1
    tehát most csak egy részleges generációváltás lesz, a nintendo részéről, de ezzel csak néhány nagyon szép nintendo exkluzív játékkal lesz gazdagabb a világ, de a multiplatform játékok továbbra is csak gyengébb xbox360 szintű játékok lesznek...