11
  • Lash
    #11
  • Lash
    #10
  • Lash
    #9
  • Lash
    #8
  • cateran
    #7
    Kimagasloan unalmas film...(ezennel megkovetem, akinek meg anno le lett uvoltve a haja, mert problemazott a romantikus szal miatt...tenyleg nem kellett volna a filmbe...)
  • FefeeX
    #6
    Namármost, az IMAX tele volt minden nap. Itt nálunk. Ezután a marhaságokat, hogy alig mentek el 3D-be, gyakorlatilag el lehet felejteni (amúgy alig hittem el, mikor bementünk, hogy ennyien kíváncsiak a konvertre)
    Ennek ellenére azt kell mondanom, hogy a szemcsésség ellenére egész 3D lett a cucc, szerintem élvezhető a 3D, nem olyan gagyi mint a Titánok Harca 3D. Elég kemény mélysége van a filmnek, tényleg csak a textúrák gázosak, de lehet megint IMAX-ba megyünk rá... (általában egyébként az a tapasztalatom, hogy az IMAX messze veri a többi 3D mozit.
  • pokolfiu
    #5
    amíg csak a bot egyik végét látod, addig nem is fogod megérten kedves zetortarktor....
  • zetortraktor
    #4
    Elolvastad, hogy mire válaszoltam? "a 3D-s verzió pont hoyg nem növelte a bevételt" - erre a baromságra. Meg arra, hogy "marhakevesen váltottak rá jegyet" - többen, mint a 2D-re, pár millióan.

    A 3D a bevételt mindig növeli. Az megy egyszerű matek, hogy 3D nélkül ez a nézőszám mennyi pénzt jelentett volna, egyismeretlenes egyenlet, amibe nem lehet azt beleszámolni, hogy hány olyan néző volt, aki csak a 3D miatt ment el a filmre. Az, hogy a nyereség több lesz-e 3D-vel, más kérdés. Ahhoz talán 160-200 milliós végeredmény kéne, ez is matek.
  • armageddon666
    #3
    Mert a 3D konverzió csak úgy ingyen jön ki a rendes melléktermékeként, mi?
  • zetortraktor
    #2
    Haha. Nem tudom, hogy milyen magánéletbeli gondjaid vannak vagy csak a matek nem megy, de ha már egy jegyet is többért adnak el, mint a megszokott ár, akkor több a bevétel. Ha meg 60% a 3D jegy, akkor meg pláne. (Azért az nem semmi matek lehet, ahol neked az jön ki, hogy ha olcsóbb a jegy, akkor több a bevétel.)
  • pokolfiu
    #1
    ha már cikket lopunk máshonnan, a módosítás ne abban merüljön már ki az isten bassza meg, hoyg elferdítjük a valóságot... a 3D-s verzió pont hoyg nem növelte a bevételt, mert azokra marhakevesen váltottak jegyet... alapvetően pont arról cikkeznek szinte mindenhol, hoyg nem kellett volna erőltetni a konvertálást, és akkor talán mégjobb lenne a mutató...

    komolyan mondom néha az az érzésem, hoyg vagy rokona vagy, vagy jó helyre raktad a farkad/valagad viktor, hoyg itt cikkezhetsz....