97
LEGO Pirates of the Caribbean
  • M3NYUS555
    #97
    Sziasztok!
    Még új vagyok az oldalon és egy gondom lenne:
    Feltettem a SKIDROW-s féle Lego PotC-t és van hogy a játék egyszer csak lefagy és kilép. Először ott lépett ki mikor a hajót kellett elvinnem (1. pálya), másodjára meg amikor a legénységből mindenkit összeszedtem és mentem volna vissza a csónakhoz.
    Kipróbáltam úgy, hogy max.-on volt minden = Kilépett, utána minimumra tettem = Akkor is kilépett.
    Gépigény.hu oldalon megnéztem az igényeket és úgy gondolom rendben van minden.

    Windows 7 Ultimate SP1.-em van
    AMD Radeon HD 1.90 GHz-s proci.
    2,99 GB RAM
    Videokártya: AMD Radeon HD 6480G

    Az az érdekes, hogy a többi Legos játék megy rajta normálisan csak ez nem.
    Ha tud nekem valaki segíteni nagyon szépen megköszönném. Előre is köszönöm a választ vagy válaszokat.
  • Metontour
    #96
    Sziasztok!
    Eljutottam a negyedik rész utolsó pályára ahol az utolsó átvezető alatt minden ok nélkül kikapcsol a gép. Tudnátok segíteni hogy mitől van ez?Ki lehet kapcsolni valahogy az átvezetőket vagy tudna küldeni valaki egy mentett játékot?
    Köszönöm!
  • lacibacsi
    #95
    Kössz. Akkor megnyugodtam. Nem véletlenül nem láttam gyakorlati hasznát. Poénnak (érdekességnek) viszont jó...
  • wass12
    #94
    Semmi. Poén, illetve hangulatfokozó elem.
  • lacibacsi
    #93
    A menüben a fogadó feletti toronyban át lehet állítani az órát és akkor éjszaka lesz. Van ennek valami gyakorlati haszna is, mert eddig nem jöttem rá, hogy mire is jó ez?
  • Domcsika
    #92
    Köszi.Mondjuk nem értem hogy a Pc-s verzióból miért nem vették ki ha semmi haszna.
  • wass12
    #91
    Tudomásom szerint semmit, bár konzolon acsi jár érte, ha mindet előhozod.
  • Domcsika
    #90
    Köszi.Meg ha végigviszünk egy részt akkor a térképen megjelenik egy koponya.Az mi célt szolgál?
  • wass12
    #89
    Feketeszakáll 500 000 stud-ba kerül.
  • Domcsika
    #88
    Köszönöm a tanácsokat.Egyébként Blackbeard mennyibe kerül?
  • wass12
    #87
    @Domcsika:
    Esetleg próbálj meg a kikötő egyes részlegei között járkálni. Az új betöltések behozhatják a neked kellő karaktereket is. A kutyás dolog pedig bug (elég bugos a játék), de ha a karaktertáblában újra kiválasztod azt a karakter, akit először is akartál, akkor már rendesen fog működni.
  • Domcsika
    #86
    A fekete-piros lego objektumokat Blackbeard kardja tudja megsemmísíteni.Egyébként nekem is van egy gondom.Hiába várok hosszú perceket a kikötőben NEM jönnek a karakterek akiket meg lehet venni.Pedig szükségem lenne pár karakterre.Mit csináljak ezzel a hibával?És amikor karaktert akarok vátani a kikötőben akkor MINDIG kutyává változik a karakterem.Ezt a problémát hogy oldjam meg?

  • Whitehope
    #85
    Nekem az lenne a problémám,h a játék mikor képváltás van(ajtón bemenetel vagy más részre lépés)akkor a játék képe sokszor lefagy vagy nincs is kép.hallom,h a karakterek cselekednek,de nincs kép.ami miatt ki kell lépnem és elölről kezdenem az adott pályát.Isla Cruces pályán tovább se tudok jutni,mert itt mindig megcsinálja.a többinél néha csinálta néha nem.Amúgy Isla Cruces pályán a kalapács néha nálam is eltűnt.
  • Wreck86
    #84
    Gondolom ez egy törés lehet, azért jelez rá vírusirtó.
    Nem pedig azért mert kártevő.
  • wass12
    #83
    Igen. A paul.dll-t hiszik vírusnak.
  • Wreck86
    #82
    Sziasztok!
    Egyenlőre csak videókat nézek róla, de nagyon jó kis játék!
    Skidrow-os verziónál láttam, hogy kivételhez kell adogatni stb egy fájlt. Csak a törésre jeleznek a vírusirtók?
  • #81
    Sziasztok. A fekete-piros lego objektumok kinyitásához kinál van a megfelelő kard? Valamiféle Blackbeard sword-ot ír ki. Segítenétek?
  • wass12
    #80
    A jobboldali nagy fadobozt a hídszerkezet(?) belsejében be kell nyomni a sziklába. Utána már elég egyértelmű.
  • dzsonny6
    #79
    Sziasztok!
    Az utolsó pályán a kősellőt amit 2 katona őriz a sziklán, hogyan lehet eljuttatni a helyére? a dobozokat nem tudom tologatni :S
  • JackSparrow88
    #78
    Én is gondba vagyok, az utolsó epizód negyedik pályáján mindig ugyanott kilép azzal az ablakkal hogy a windows leállt és keresi a problémát. Pedig az újabb crack van rajta, rendszergazdaként futtatom és még a paul dll-t is a kivételek közé tettem h ne lássa vírusnak. Fogalmam sincs mi a baja, max egy reinstall-t lehetne, más tippem nincs, valakinek van még ilyen gondja? :/
  • klerita
    #77
    Sziasztok!
    Most játszom a 2. rész Isla Cruces pályát. Már többször próbáltam volna felvenni a kalapácsot, de amikor felveszem, azonnal el is tűnik Norrington kezéből, így nem tudom megjavítani az ajtó melletti szerkezetet és tovább sem tudok menni a játékban. Tud valaki segíteni? Előre is köszönöm!
  • grebber
    #76
    Gamekapocs teszt 75%!
  • xido
    #75
    Mint ahogy a demo-nál..itt is használhatatlanul kifagy az első pálya végén és persze el se menti az állásomat és csak gép restart segít a dolgon..ötlet?
  • imilee
    #74
    Köszönöm a válaszodat sokat segítettél vele.
  • ratgab
    #73
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amikor beszippantana, akkor menj a jobb vagy bal oldali láda mögé! AMikor kiköpi a beszippantott cumót szaladj oda az egyik felvehetőhöz vedd fel valamelyiket és célozd be vele a szörny száját, majd dob meg... így tud sérülni!

    Sárga kilincses cumókat meg erős karakterek tudják megmozdítani... Ilyet először a 3. rész Sanghai-i (lehet, hogy nem ez, de a keleti városos pálya, amikor bemész a vágott arcú kínaihoz a fürdőbe) pályáján kapsz először...
  • imilee
    #72
    És van még egy kérdésem vannak olyan ajtók amiken egy sárga kilincsszerűség van azt kível lehet kinyitni. Válaszokat előre is köszike.
  • imilee
    #71
    Van a második rész vége ott ahol a szörnyet kell elintézni ott mit kell csinálni, hogy sérüljön.
  • imilee
    #70
    Szia!
    A mögöttük lévő dobon kardot használva müködésbe hozod. majd ugrasz egyet és már csuszik is át a hajóra.
  • kantorgabor
    #69
    A legelső pályánál hogyan lehet lecsúszni a kötélen a hajóra? A 35-ös hozzászólásnál pont a legfölső képre gongolok. Ott egyszeüen nem birok lecsúszni.
  • ratgab
    #68
    4. résszel gondolom szétspoilerezted a héten bemutatandó film 4. részét is...
  • bon
    #67
    Én mind a 4 résszel végeztem, jó játék volt.
  • ratgab
    #66
    Én az első 2-vel végeztem! Még a 3. részt a szerdai witcherezés előtt megcsinálom! Szerintem az utolsó részt a film megnézése utánra hagyom!
  • grebber
    #65
    Az első résszel végeztem is mindez a game 11,7%-át tette ki nálam!Most jöhet a többi :D
  • grebber
    #64
    Netes coopot tehettek volna bele haverral jó lenne tolni!
  • Reg5
    #63
    Megoldva.
  • Reg5
    #62
    Hogy lehet kikapcsolni a koopot?
  • Nekrofil
    #61
    hát vót hogy jópár percig csak "ált" na akkor most lemegyek botlba és addig elindítom, kíváncsi vagoyok hogy történik-e valami
    köszi
  • ratgab
    #60
    Tölt!
  • ratgab
    #59
    Egész szórakoztató cucc lett ez! Pedig a Star wars 3 és a Harry pottern rész nem tetszett, de ez egész jó!

    Szerintem, aki meg akarja nézni majd a Karib tenger kalózai 4. részét az a 4. történetbe ne kezdjen bele, mert szerintem tuti lelövik benne a poénokat!
  • Nekrofil
    #58
    nálam elakad a játék legelején, amikor a hold a jobb felső sarokba van, 3 vízcsík meg hullámzik előtte. valakinek 5lete?