9
  • tomboy013
    #9
    "A siker hatására természetesen jöttek a folytatások, ám a harmadik, Driv3r címet viselő rész után valahogy félresiklott a sorozat." Szerintem már a Driver 3-al nagyon is félresiklott a sorozat nem csak utána =D
  • RoyalPredator
    #8
    Manapság már nagyon alap dolog, hogy kiszálhassunk a kocsiból.
    GTA szerinted hol lenne nélküle?

    Az ugrálás egy opció, de én nemigazán használnám.
    Bzdmeg tanuljanak meg "vezetni" a játékosok, és ne törjék szarrá a kocsit.
    Érdekes mód nem lehetetlen. Túl kell járni az AI eszén, kihasználni az engine-t, a fizikával együttműködni, stb. Nem nagy ördöngősség...

    Ha GTA-t akarja megszorongatni, muszály lesz bele sétálós opció. Mellesleg nem intézhetünk el mindent kocsiból, épületharc, futásos-menekülés/üldözés annyira fontos eleme egy akciójátéknak, hogy nem lehet már egyszerűen elsötétíteni a képet, ha autóból házba visz a történet. Szépen szálljunk ki, menjünk be óvatosan, és mehet a móka...

    GTA 4 Life.
  • Zomil
    #7
    visszatérés a Driver1-hez jo 5let....
    kiszállás a kocsibol nem hiányzik...driver1-ben sem éreztem szükségét, h a városban mászkáljak

    viszont ez a váltás hatalmas baromságnak tünik...

    miért nem lehet egy Driver1-et csinálni jobb grafikával? :D
    Számomra már az is sikeres lenne :)
  • SzitaAti
    #6
    Nekem a Driver 1-ben a ,,sebsség íze", a mindenáron való menekülések, az autó törése tetszett és a legfontosabb: autóként viselkedtek a kocsik. Ha nem is szimulátor szinten, de volt némi fizikája a játéknak. Ez a lényeg, ne egy újabb NFS legyen belőle, és akkor jó lesz. Ezt a váltásosdit meg egylőre hülyeségnek tartom, aztán mejd meglátjuk :)
  • JackSparrow88
    #5
    "Szerintem elfog bukni mivel nem lehet kiszáni a járműből." De ki lehet gondolom csak nem menet közben. Ami szerintem jó is mert a GTA-kban is utáltam amikor üldözés közben jön rá szükség miatt az autócsere és ilyenkor a megállással majd kereséssel, beszállással sok idő elmehet és akár a küldetést is buktuk emiatt. De nem olyan újdonság hiszen már a Wheelman-ben is volt hasonló dolog amit szintén ötletesnek találtam :D
  • petrov144
    #4
    több mint 100 licencelt kocsi ++++
    200 mérföldnyi út ++++
    váltás (Tanner az elején kómába kerül és onnan már az ő álmát játszuk) BAROMSÁG
    nem lehet kiszállni - vagyis ez egy hot pursuit story móddal, kocsiról kocsira ugrálva... bukta illat
  • RoyalPredator
    #3
    He?!
  • JaSoN HuNTeR #2
    Ja és a grafika se valami nagy szám :(
  • JaSoN HuNTeR #1
    Szerintem elfog bukni mivel nem lehet kiszáni a járműből :D:D