237
  • cateran
    #197
    "Egy pár muszlim országban (pl. Pakisztán), ha valakiről kiderül, hogy más vallású, az életével fizet érte. Hogy van ez nem értem?"

    Haha...hahaha...edes istenem....Hat a hozzad hasonlokat en is felrobbantanam....Tanacsolom, hogy ne szaporodj...ezt a genallomanyt emberiseg elleni buntett lenne tovabb vinni:)
  • ewtoto
    #196
    Fake ez az egész halál hír csak egy jó omaba csomag:)))) közeleg a választás:)
    kapott pár millió dollárt laden hogy kicsit nyaraljon:) hiszen eddig is az USA pénzelte.
    Ezért nem áll bíroság elött! Naiv USA nép beveszi még a meséket. :((
  • Mardel
    #195


    "[47:4] If you encounter (in war) those who disbelieve, you may strike the necks. If you take them as captives you may set them free or ransom them, until the war ends. Had GOD willed, He could have granted you victory, without war. But He thus tests you by one another. As for those who get killed in the cause of GOD, He will never put their sacrifice to waste."
  • flavius74
    #194
    Csá mindenkinek még ha ünneprontó is voltam
  • flavius74
    #193
    Nekem nincs senkivel bajom, de mindkét oldalról meg kéne vizsgálni a dolgokat. De most már mennem kell éjszakás műszakba. Hát ez van. Én megnézem mind a két oldalt. Nem vagyok liberélis, de mééély magyar se! És az átlag muszlimmal sincs bajom. De vannak szélsőségesek 4-5 százalék. 1 milliárdból 40-50 millió. Majd kiderül, mit tesznek. Egyébként Londonban és Párizsban már vannak olyan városrészek, ahová nem mennek be a rendőrök. Sariát (iszlám törvényt)gyakorolnak a helyi muszlimok. Pl ha egy nőről kiderül, hogy házasságtörő, megkövezhetik. Európában.
  • Fürtös
    #192
    Jelöld meg a forrást légyszíves.
    Érdekességképp:
    Sokkal nagyobb bajok vannak itt mint 176 ezer keresztény halála,ma este mikor vacsoráztál,míg elfogyasztottad az ételed az alatt az idő alatt Afrikában 3 gyermek halt éhen.
    CSak azért ,hogy neked legyen laptop mag mobiltelefon.
    +A világon nincs annyi használt ruha mint amit ide hoznak angliából,ezek szerinted honnan jönnek?
  • sanyicks
    #191
    Mondja ezt egy fröcsögő szélsőséges "liberális" aki mindenhol gonosz náczykokat meg rászistákat lát, akik összeesküdtek az ártatlanok ellen :)
  • Fürtös
    #190
    Nyugodtn járhatsz kelhetsz közöttük bántatlanul,a legkisebb falutól a legnagyobb turisztikai központig hiába tudják róllad hogy nem vagy muzulmán.
    Azért az emberek többsége még mindíg úgy él ezen a földön hogy addig nem bántja a másikat míg az békén hagyja és kedvesen viselkedik.
    Ha egy üzleti vacsora során te összetalálkozol egy afroamerikai muzulmán sráccal aki normálisan viselkedik,köszön, és eltársalog veled neked sem az lesz az első reakciód ,hogy megpróbálod keresztülszúrni a széklábbal
    Az emberek már csak ilyen normálisak sokszor.
  • flavius74
    #189
    Tizenkét hónap alatt mintegy 176 ezer keresztényt gyilkoltak meg hitük miatt a világon. Nem a hírhedt római keresztényüldözések idején, nem is a középkor valamelyik véres századában. A megrázó adat az új évezredből való: 2008 közepe és 2009 közepe közötti időszakot összesítette egy legfrissebb jelentésében egy emberi jogi szervezet.
  • Hugo Chavez
    #188
    Olvasd el ezt gondolatébresztőnek.

    Nézz utána a tudományos érveknek. (A könyv vége egyébként tele van irodalmi hivatkozásokkal.)
    Ha túlságosan hiszel a hivatalos verziónak könnyen úgy járhatsz, mint akik elhiszik, hogy az Al-kaida csinálta a 9/11-et, mert mást nem hallott a tv-ben és olyan sokszor hallotta, meg még mozi filmeket is csináltak belőle.
  • Fürtös
    #187
    Mielőtt elkezdi valaki:
    Az én felfogásomban nem számít bőrszín,vallás,egzisztencia,minden embernek 2 keze 2 lába van,mind egyformák vagyunk!
    Gonosz emberek sincsenek az ember nem születik gyilkosnak vagy csalónak,egyik csecsemő sem eredendően gonosz.
    Csak félretájékoztatott és átvert emberek vannak...
  • flavius74
    #186
    A Korán-idézet forrása Simon Róbert magyar nyelvű – a legszélesebb körben elfogadott – fordítása. Korán, Helikon kiadó, 1987
  • Fürtös
    #185
    A fej homokba dugása a struccok módszere.
    Mi is köszöntük!
  • Fürtös
    #184
    Idézném:Mégis mit gondolsz?A kölök 6 évesen végignézte ahogy a szüleit megölik az izraeli katonák és nem értette,hogy miért,hiábba rángatta a zubbonyukat,hogy ne csinálják,ne csodálkozz hogy 12 évesen AK val lövöldözik,a bosszún kívül semmi nem maradt neki.

    Az egyetlen mókás dolog az,hogy amikor elérsz oda,hogy elkezd derengeni,mi történik valójában és elkezded sejteni mi vár ránk, akkor eltöltesz pár hónapot a legnagyobb halálfélelemben...Aztán ez is elmúlik és már semmivel nem tudnak megijeszteni,semmitől nem félsz,és elkezdhetsz élni és nyitott szemel járni!
  • flavius74
    #183
    Go to Pakistan!
  • Hugo Chavez
    #182
    Nézz már utána, hogy a muszlim országokban milyen vallású kisebbségek élnek.
  • DjDano
    #181
    Az összeesküvés elméletek gyártása a politikai szélsőségek "fegyvere".

    Köszöntem.
  • Hugo Chavez
    #180
    Mondjuk a begyepesedett tudósok ragaszkodása a tudásuk helyességéhez, meg a kommunista hitetlenség gördülékeny terjesztése.
  • Rotyoka
    #179
    Üdvözöllek a fórumok világában hülyegyerek. Ne a gugliba olvass koránt hanem VEDD MEG BAZDMEG.
  • Hugo Chavez
    #178
    Fürtös, te barátkozol egy olyan emberrel, aki palesztin terroristákkal barátkozik?

    Akkor te és az összes facebookos ismerősöd is terrorista.

    Vigyázz nehogy fejen találjon egy tomahawk.
  • flavius74
    #177
    „Amikor összetalálkoztok a hitetlenekkel, akkor vágjátok el a nyakukat!” – Korán 47,4.
  • csimmasz
    #176
    Milyen érdek?
  • Hugo Chavez
    #175
    "Mellesleg olvastam a Fajok eredetét."

    Azt 100 évvel azelőtt írták, hogy felfedezték a DNS szerkezetét és szerepét az örökítésben.
    Csakhogy az alatt a 100 év alatt már túl sok érdek fűződött az elmélet fenntartásához.
  • Fürtös
    #174
    Hmm ugye ezeket az információkat a médiából kaptad?
    Én voltam kint,tapasztaltam dolgokat,(civilként)de igazából nekem is egy nagyon híres magyar fotós barátom nyitotta fel a szemem,hét végén indul Bagdadba 2 hétre,szóval elég forrón benne van a témában és ő azért más verziókat mesélt.Több hónapot töltött palesztín "terroristák" között is,megdöbbentő dolgokat hallottam tőle.
  • Rotyoka
    #173
    Nen ézz tv-t, olvass Aljazeera-t és rájössz hogy nem kicsit 1 oldalú a hírközlés.
  • Hugo Chavez
    #172
    Ki ne találd már, hogy a muszlim országokban mindenki muszlim, mert a többieket megölték.
    Most is, ha leszáll egy repülő náluk már a reptéren várják a hitetleneket a hentesek.
  • Fürtös
    #171
    Hmm állatok sokkal szarabb körülmények között is egészségesen élnek mint mi,az elhullás pedig jobbára fizikai hatásoknak tudhatjuk be.
    A biblia létrehozásának dátumáról meg azért vitatkoznék,(holt tengeri tekercsek) A római birodalmas hozzászólást meg nem értem:(
    Javasolnám,hogy ne azt ird le amit hallottál\olvastál valahol valakitől,hanem azt aminek magad is utánajártál!
  • flavius74
    #170
    Egyiptomban kopt keresztényeknél (2000 éve ott vannak) a szilveszteri istentiszteleten történt robbantásban 20 ember halt meg, Irakban 3-4 hónappal ezelőtt keresztény templomnál történt robbantásban 50 ember halt meg. Pakisztánban egy nőről kiderült tavaly, hogy biblia van nála, már kivégezték (hivatalosan). Az a pakisztáni politikus, aki fellépett a keresztények jogaiért, néhány hónapja megölték. Európában egy muszlimnak sem kell félni, hogy a hite miatt megölik.
  • Amergin
    #169
    Itt a jó link.
  • Amergin
    #168
    Gyerekek! Ismerjük a blablát, hogy "az acél meggyengült" és ettől dőltek le a tornyok...
    URL=http://www.youtube.com/watch?v=ayYXNo0i_Cs&#t=310]DE MITŐL OLVAD EL A FÉM??[/URL]
    Egy újabb "rejtély" amire "nincs magyarázat"... na persze
  • Rotyoka
    #167
    Persze hogy van de ennél racionálisabbat akkor sem fogsz találni. Mert az mesekönyv, az nem tudomány. Mellesleg olvastam a Fajok eredetét.
  • Fürtös
    #166
    Na látom alakul a dolog:D
    Bonyolult dolog ez és mivel nekünk semmit nem mondanak el ezért muszály magunknak kitalálnunk mi a fene van...
    Az a legnagyobb gond,hogy az emberek azt hiszik ,hogy be vannak avatva abba amit a vezetőink csinálnak,pedig fogalmunk sincs mi folyik körülöttünk.
    Mert ugye Obamának is megmondja valaki mit csináljon,gondolom az aki a kampányt finanszírozta...
    Erre a vicc:
    Obamát megválasztják,rögtön a beiktatás napján beviszik egy sötét terembe ahol levetítik neki egy a Kennedy gyilkosságról készített filmet amit az orvlövész háta mögül vettek fel.
    Film vége villany felkapcsol,ott ül egy pár szivarozó ember és az egyik azt mondja:Nos elnök úr van kérdése?
    Mire Obama:

    ŐŐŐ khmmm izé...Uraim,mit kell mondanom?

    Mondjuk érdekes hogy JFK ujra állami kézbe tette a pénznyomtatást és rögtön kinyirták,az utánna következő elnök első rendelete az volt hogy ezt a törvényt rögtön hatályon kívül helyezte:D
  • Hugo Chavez
    #165
    Nem tudom miből gondolod, hogy nem tudom mit beszélek?
    Te személy szerint utána jártál már az evolúció elméletének, mikrobiológiában áskálódtál e?
    Vagy csak sok tv-t néztél és jártál középsuliban biológiára? :)

    Elhiheted, legalább annyi anomália van a hivatalos verzióban itt is, mint a WTC "terrortámadásban".
  • Rotyoka
    #164
    + Ne az egyházi ökörséget nézd, hanem a tényeket amiért létrehozták, és az nem már mint a Római birodalom
  • Rotyoka
    #163
    A korán hasonlít a bibliára? Pont fordítva, nézd meg hogy mikor hozták létre a bibliát (200 as évek körül valamikor) és nézd meg mikor a koránt. De mindkettő visszavezethető az egyiptomira
  • Rotyoka
    #162
    Nem, ők elpusztulnak.
  • Fürtös
    #161
    Flavius hogyan akarsz vitatkozni muzulmán vs keresztény témában ha csak a bibliát olvastad el? (olvastad a bibliát egyáltalán?)
    Olvasd el a koránt is igen érdekes dolgok vannak benne,és nagyon sok dologban hasonlít a bibliára!
    Én személy szerint olvastam a mein kampfot is nem értek vele egyet de ahogy Hitler a német gazdaságot talpra állította az azért nem semmi.
  • Asperot
    #160
    Az elkövetők nem afgánok voltak. Ahonnan származtak, azt meg nem támadták meg. Azért mentek Afganisztánba mert az ottani kaotikus állapotok, megfelelőek voltak a szélsőségeseknek kiképzőtáborok fenntartására. Ez tényleg igaz. Akkor is ha van folytatása :)
  • flavius74
    #159
    Európában a muszlimok szabadon gyakorolhatják a vallásukat! Egy pár muszlim országban (pl. Pakisztán), ha valakiről kiderül, hogy más vallású, az életével fizet érte. Hogy van ez nem értem?
  • Fürtös
    #158
    Rotyóka,Hugo!
    Nem kell bántani a másikat,pusztán csak a véleményetek különbözik!
    Az én verzióm erre:
    A betegségeket nem génállomány miatt szerezzük,a génállomány pusztán csak rengeteg információt hordoz a létrejövő uj szervezet felépítésének kontrollálására.
    Rossz génállománytól lehetsz púpos lehet rövidebb az egyik lábad a másiknál,de ezek nem betegségek ezek születési rendellenességek.
    A rák is egy betegség csak senki nem kutatja igazán mitől jön létre valózinűleg valami olyan hatás miatt ami csak az ugynevezett modern korban ér minket és a szervezetnek nem állt módjában az évmilliok alatt kidolgozni rá a védekezést!
    Érdekességképp szoktál látni beteg állatot? nagyon kevés van belőllük pedig ugyanaz a rendszer mint a mi testünk,csak ők kevesebb ismeretlen dolgot esznek meg:D