45
Justified - A törvény embere
  • Montanosz
    #45
    de de darálni fogom éppen holnap,szabit is vettem ki rá :-D
  • ForzaInter
    #44
    Senki nem nézi az utolso évadot? Zseniális pedig!
  • Montanosz
    #43
    ja fent van a sorozatbaráton is
  • ForzaInter
    #42
    A ncore-n van felirat a 11 részig, lesz a maradék kettőhöz is.
  • ForzaInter
    #41
    A 8-at meg se merem nézni, mert utana megint 1 hónapot várhatunk a következő részre..
  • Montanosz
    #40
    meghalt a fordító?
  • Tikal #39
    hol a bánatban vannak a feliratok?? 5x07-nél vége :)
  • ForzaInter
    #38
    Sajnos.:( de legalább megadatik a lezárás a készítőnek.
  • alfa73
    #37
    A 6-dik évad lesz az utolsó.
  • ForzaInter
    #36
    Az évad végéig húzd ki, akkor jön be a főszál.:)

    Azért a párbeszédek már akkor is ütöttek, nincs még egy ilyen sorozat amiben ekkora dumák vannak.:D
  • Quantumleap
    #35
    Remélem, hogy csakugyan beindul a sorozat, ahogy írjátok. Eddig négy részen vagyok túl, a legutóbbi kettő kb. egy átlagos Walker a texasi kopó epizód színtjét hozta. Az első évadon mindenképp végigmegyek azért.
  • Calver
    #34
    hsz továbbolvasása nélkül először a "fog" szóról másra asszociáltam első évaddal kapcsolatban
  • ForzaInter
    #33
    Tényleg eléggé háttérbe szorult ebben az évadban, inkább szól ez az évad Boyd-ról.
  • G_ArchAngel #32
    Az ötödik évad meg már szerintem nem is Raylanről szól.
  • G_ArchAngel #31
    Nem véletlenül van benne a kapcsolat sem. És nem csak egy fő szál van, ráadásul némelyik évadokon átívelő. Többek között a kapcsolat és ami körülötte lesz.
  • Quantumleap
    #30
    Ahogy sejtettem. Egyszerűen nem hiszem el, hogy egy sorozatban ebből a helyzetből nem lehet mást kihozni, csak azt, hogy végül mégis szexelnek.
    Azt már az első két epizódból sejtettem, hogy lesz főszál.
  • ForzaInter
    #29
    Fog.:D Egyébként mindenképp folytasd, az 1 évad első 8 része amíg nem volt főszál és csak epizodikus volt a sorozat annyira nekem se jött be, de az évad végére behoznak egy főszálat és onnét kurva jó lesz, na meg a vége felé hozzák be állandó szereplőnek a sorozat legjobb karakterét Boyd-ot aki az 1 részben egy redneck nácit játszott. A többi évadokban pedig már mindig van valami főszál az elejétől fogva.
  • Quantumleap
    #28
    Én most kezdtem el nézni a sorozatot. Az első két rész még nem győzött meg 100%-osan, de valami mégis van benne, amiért kedvem van tovább nézni. Egy kérdést feltennék, amire szeretném, ha valaki írna egy igent vagy nemet (és nem azt, hogy majd meglátom). A főhős fog kefélni a volt feleségével? Mert szinte minden sorozatban, ahol effajta szitu áll be, hogy a főszereplő egy közegbe kerül a volt párjával, aki időközben férjhez ment, legalább egyszer lezajlik egy menet. Kissé kezd már unalmassá, és sablonossá válni. Persze ez nem lesz mérvadó abban, hogy végignézem-e. Csak jobb, ha előre tudom.
  • Calver
    #27
    "God, no. Technology to reply to a post is decades away."
  • ForzaInter
    #26
    Nagy a csend, az 5x05 nagyon nagy rész volt!
  • ForzaInter
    #25
    Nekem tetszett a BB már az elejétől. Nem azt írtam, hogy a 3 évadtól jó, csak onnét kezdték el igazán hypeolni.

    Amit a Justified-ról írsz azzal egyetértek. A maga kategóriájában a legjobb sorozat jelenleg, bár nincs is sok ehhez hasonló sorozat.

    Az annyira nem szokott érdekelni, hogy egy sorozat mennyire valósághű. Persze azért egy dráma esetében ne nagyon rugaszkodjanak el a valóságtól. Amúgy ha a sztorit nézzük a BB-nél és azt ahogy bemutatták szerintem az is teljesen valósághű, bár néha kicsit átestek a ló túloldalára a későbbi évadokban.
  • G_ArchAngel #24
    Utolso neggyel egyetertek, de BB azert jo, mert 3 evadok ki kell huzni, hogy jo legyen?
    justified tokeletes, ha ertekeled a keszitok munkait, nagyon jol bemutatjak a deli allamok nem kicsit elmaradott tarsadalmanak eletet.
    Mert BB egy fikcio, de a Justified garantalom, hogy nagyreszt valosaghu.
  • ForzaInter
    #23
    A BB a legjobb sorozat ami tv-ben futott valaha. Az első 3 évadnál amúgy ott sem volt szinte semmi hype, a 4. évad után kapott nagyobb hypet, de teljesen jogosan. A Justified jó sorozat, de semmiképp sem említhető egy lapon a legnagyobbakkal mint mondjuk a Breaking Bad, Sopranos, Wire, Shield vagy az OZ.
  • Tikal #22
    szóval lesz 5. évad? :)
  • Calver
    #21
    a BB utolsó évadát futotta, és kiszámíthatatlan, pofáncsapkodós dolgokkal játszogatott. a Justified "csak" simán részről-részre jó, és élvezet nézni. ennyi az egész. (TWD-t nem nézem, de gondolom ott meg a szappanopera léte miatti sírás termeli a sok hszt )

    és mint mondottam, sorozatos topicba volt sokszor emlegetve.
  • Tikal #20
    mi az hogy nincs mit tárgyalni rajta? :) a BB-n vagy a Walking Dead-en mégis mit van akkor? :D Ott még egy nyamvadt epizódról is többet beszélnek mint itt az egész sorozatról 4 évad alatt, szerinted akkor nem jogos a csodálkozásom annak fényében hogy ez egy jó sorozat? Persze az okát meg is írták közben, nem volt elég nagy a hype körülötte, de még lehet reméljük....
  • Calver
    #19
    nincs nagyon mit tárgyalni rajta, ami volt, az meg leginkább ide korlátozódott, mert azt a témát kicsit többen látogatják.

    ha működne ott a lenti kereső, Justified szócskára elég sok dolgot kidobna hidd el.
  • G_ArchAngel #18
    Szerintem messze a legjobb sorozat kategoriajaban. pl. BB-nel, amit hamar kaszaltam kategoriakkal jobb, csak nem volt akkora hype korulotte
  • Tikal #17
    OMG, 16 hsz?? Nem a legjobb sorozat, na de ennél azért jobb, nem? :)
  • Calver
    #16
    és még milyen ki-be-baszottul jól kezdődött el

    "Take care of him."
  • G_ArchAngel #15
    Ekozben elkezdodott az uj evad, mar a 2.resznel tart.
  • PetruZ
    #14
    Raylan érzelmi skálája :)
  • G_ArchAngel #13
    S03E01 has arrived:)
  • Minstrel
    #12



  • Minstrel
    #11



  • Calver
    #10
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    "This bullet's been on its way for 20 years." ehhehe

    kedves finálé volt, bár jó pár szálat elvarratlanul hagytak.
  • Carloska
    #9
    első évadot megnéztem már 2odik ha vége kezdem jó sorozat
  • G_ArchAngel #8
    Mintha a sorozatbol lenne:

  • Calver
    #7
    és akkor már ez is álljon itt:
  • Calver
    #6
    2x10, 13:30 körül, amikor Wynona-t vitte épp valahova.

    röviden és tömören, elképesztően jó sorozat. második évad eleje tényleg kicsit gyengébb lett - bár legelső részben a benzinnel lelocsolást kb 10-szer tekertem vissza és röhögtem végig, főleg az arcot amit vág hozzá - de így is ütött, na meg szépen beindultak így az évad vége felé az események

    ettől függetlenül első évadot még nem üti - lehet h a főszál igen erős, de Alan Ruck által alakított fogorvost vagy Travis Travers-t azért igen nehéz lenne lekörözni