975
Metro Last Light


  • ximix #975
    Metro Last Light Redux free on Epic Game Store
    2021 február 11-ig
  • grebber
    #974
    Pont azért mert tele van a game velük Még legnehezebb szinten se volt soha semmi gond velük.
  • caps lock
    #973
    Ellenkezőleg, minden sarokba benézek, de lutri hogy mennyit találsz. Nincs fix mennyiség, véletlenszerűen dobja a játék. Bezzeg lőszerből mindig tele vagyok. A 2033-ban nem volt ilyen gond. De szerencsére lehet trükközni, ha kevés az idő akkor maszk nélkül is lehet bírni fél percet, és fulladozva föl-le véve rohanva célba érni. Persze közben az ellen meg darabokra akar szedni.. Érdekes hogy venni sem lehet, a legtöbb helyen csak lőszer és fegyverutánpótlás van, szűrő véletlenül se.
  • grebber
    #972
    Akkor nagyon de nagyon nem fedezed fel a pályákat. Minden Metro részben maxos lehet a szűrő idő ha körülnézel azaz kb sose lesz időhiányod.
    Ez nem Cod hogy mész előre és csak darálsz.
  • caps lock
    #971
    Ez a játék fantasztikus! Jó volt a 2033 is, de ez sokkal akciódúsabb lett és a története is veri az előzőt. Nagyon élvezem, csak egyetlen gyíkja van, az az őrült hajsza a szűrőkért. Egy-egy pályán csak úgy rohanok keresztül nehogy kifogyjak a levegőből. Sosem elég, alig találni, mindig hajszálon múlik a túlélés. Remélem az exodus ilyen téren megengedőbb lesz, nem akarom ezért easyre venni a nehézséget.
  • Darun
    #970
    Cserébe HumbákBundlin 4,5 ojróért beszerezhető Sztimre. Ittni.
  • Ludowik
    #969
    Nem tudtam hogy warez bocs, nem volt bennem rosszakarat .Csak feldobta a kereső és gondoltam jó ötlet. Kérném az illetékest törölje.
    Utoljára szerkesztette: Ludowik, 2018.11.03. 18:02:27
  • lostprophet
    #968
    Miért linkeltél be egy warez oldalt, 2016-os bejegyzéssel?
  • Ludowik
    #967
    Nem todom tudja e valaki de kirakom a gogon igyen van a Last light redux
    Metro last light redux gog


    Utoljára szerkesztette: Ludowik, 2018.11.03. 17:26:13
  • Rony94
    #966
    Igen.
  • greger74
    #965
    hali

    ez a rész kapcsolódik valahogy az előzőhöz?
  • grebber
    #964
    Él és virul a Metro játékok fejlesztője
  • grebber
    #963
    Készül..remélem E3-on végre bejelentik és mutatnak valamit
  • Papa01 #962
    Végigjátszottam a játékot, és nagyon tetszett! Ősrégi gépemen is akadás mentesen futott. Nekem a sima verzió van meg, nem is tudom, a Redux valóban szebb lehet-e ennél. :)
    Nem tudjátok, készül esetleg újabb rész? :)
  • StoneCold7
    #961
    A 2033 nagyon bejött nekem, de ez a Last Light nagyon rossz. Mind a történet, mind a játékmenet nagyon gyenge és kvázi semmi pluszt nem képes adni, sőt csak gyengébb.
    Utoljára szerkesztette: StoneCold7, 2016.05.04. 15:25:01
  • Papa01 #960
    Köszi, én is így tettem... :)
  • bardocz
    #959
    Semmi, nem foglalkoztam velük, fejbelőttem mindet és mentem tovább :)
  • Papa01 #958
    Az az érdekes, h rájuk sem lövök, csak állnak mint egy faszent... :) Neked mi oldotta meg a problémát?
  • bardocz
    #957
    Nekem is volt ilyen, szerintem bug, úgy halnak meg, hogy mozdulatlanul állnak utána.
  • Papa01 #956
    Sziasztok!

    Ti találkoztok olyan hibával, hogy az ellenfelek nem csinálnak semmit, csak állnak? A célkereszt pirosan jelzi, hogy ellenfélről van szó, de ha kétszer belelövök akkor már csak simán sárga a célkereszt... de simán mászkálhatok közöttük nem reagálnak semmit körülöttem..csak zene vált "harciasra"... :))
  • lostprophet
    #955
    Elérhető a Metro: Last Light Redux változatának magyarítása.
    http://lostprophet.hu/2016/03/metro-last-light-redux-magyaritas/
  • grebber
    #954
    Good endinghez mocskos sok mindent kell csinálni.A megkímélés kb az 1%-át ha éri.
  • molnibalage83
    #953
    Hát, szódával elment ez is. A baj megint az, hogy megint csak YT videóbl derült ki, hogy miért lett bad ending. Akit csak tudtam megkíméltem és így is ez lett. Ezért nem jött be igazán egyik rész sem. Egyszerűen nincs valódi döntés a kezedben...
  • molnibalage83
    #952
    Reménykedtem, hogy az elsőnél jobb lesz. Erre a sztori első 1/3-a majdnem cselekmény ismétlése az első résznek. Hát azért ez durva...

    Ha már ideág elvittem, akkor kíváncsi vagyok a végére is. 5 órát tettem bele, az első rész alapján ez már a játék fele. Az 10 óra alatt végigtoltam.
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2015.12.07. 15:49:38
  • Hecker007
    #951
    De ha szerinted unalmas a sztori meg sz*r a játék akkor miért játszol vele?
    Van x+1 játék a piacon keress egy olyat ami elnyeri a tetszésedet.
  • molnibalage83
    #950
    Mivel most rágyúrtam arra, hogy megtalálja minden note-ot elég furcsa, hogy nem találtam szűrőket.. De akkor legyen igazatok, újrakezdem, bár a dögunalmas szotori mellett kínzás lesz újra végigcsinálni az egészet...
  • bardocz
    #949
    Normalon csak azért vettem dolgokat, mert épp nem volt mindenből max, de vásárlások nélkül is simán végigvihető a játék úgy.
  • Hecker007
    #948
    Nem beszél félre, egyszerűen ez a játék nem neked való... én Spartan HC-ban tolom és se lőszer se szűrő gondom nem volt eddig, és még nagyon keresgélnem se kellett hozzá.
  • grebber
    #947
    Nem én vagyok aki nem találok szűrőt
  • molnibalage83
    #946
    Láthatóan szeretsz hülyeségeket beszélni.
  • grebber
    #945
    Láthatóan neki semmi nem tetszik benne ,csak nyűg vele játszani és véletlenül se veszi a fáradságot, hogy szűrőket keressen amiből raklap van.
  • bardocz
    #944
    Normalon játszottam, és se lőszer se gázmaszk hiányban nem szenvedtem...
  • molnibalage83
    #943
    Normal. Soha nem volt az első játékban 10 percnél több. Ez a játék 5 dollárt sem ért meg... Visszatöltöm Venice-ig a játékot. Ott sem lehet szerezni egyet sem. Sehol. Vicc...

    Csak ezért nem fogom újrakezdeni az egyébként megint csak kurva unalmas és sablonos sztorit... Megnézem YT-n a történet végét. Csak erre megint elbasztam 1 napot. A semmire...
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2015.12.06. 23:03:49
  • grebber
    #942
    Nem tudom milyen szinten tolod, de ha nincs szűröd az a te szegénységi bizonyítványod.
    Van hogy 1 órára elegendő van (ez a max ugye és még lehetne felvenni ha engedné)
  • molnibalage83
    #941
    Hát, sajnos ez is olyan harmatos, mint elődje, és még butább is. Képes olyan autosave helyzeteket legenerálni, hogy a továbbjutás lehetetlen. 0 perc gázmaszkom van a mocsárban és sehol nem találni szűrőt. Köszi....
  • molnibalage83
    #940
    Na, 5 dolcsi a második rész. Ennyi megér még akkor is, ha kiderül, hogy olyan gyenge és középszerű, mint az első rész volt.
  • bardocz
    #939
    Real life volt driver :D
  • Csokis
    #938
    Ha valakit érdekel, nemsokára megjelenik a Metro 2035 könyv (November 23.)! Én már előrendeltem itt!
  • grebber
    #937
    Végigvittem ismét. Musician meglett viszont a Shadow Ranger-t nem adta meg ,pedig csak a legeslegvégén azt a flamethroweres csókát szedtem le meg előtte 3-4 pajzsos köcsögöt. De elvileg mindenhol azt írják itt engedik is szóval nem értem mit ronthattam el :(
    60 órán van benne ,de most már elég volt belőle egy jó darabig.
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2015.11.04. 19:00:39
  • grebber
    #936
    Na VGA teszt teljes game alatt megvolt.
    Most megint végigjátszom (asszem 6-odszorra) a no kill human Shadow Ranger és a Musician acsiért.
    Aztán kb örökre elfelejtem :D Na jó nem, majd később elő lesz szedve és a külön pályás acsikat is begyűjtöm majd egyszer. De ez max évekkel később lesz