15
  • Robber
    #15
    Új Men of War rész jön! :D Men of War: Condemned Heroes a hivatalos oldalom már képek találhatóak nézzétek meg érdemes! :) visszatérnek a II. vh-hoz viszont új grafikával. a véleményem, hogy remek fejlődés végre :D
  • Csanjedi
    #14
    mr.csan(k)gmail(p)com, elrontottam.
  • Csanjedi
    #13
    Valaki toljaezt tunngleon? mert én szoktam, nagyon jo partik, de kevés magyar tag van. ha vki tolja, irjon rám: csanjedi(k)gmail(p)com
  • tomcsa4
    #12
    Ebben igazad van. Szeretem a logikai játékokat (Pl Iphone Fling egy zseniális játék), csak a stratégiák annyira sose mentek nekem. De belenézek az a legegyszerűbb.
  • koliz
    #11
    Sziasztok

    Soha nem voltam valami multi fan de mióta beta megjelent, azóta játszom vele ha valaki szereti ezt stílust mindenképp vegye meg! és ez most nem a reklám helye a multi része pont az a fajta feeling mint amikor leülsz és megnézel egy jó filmet és utána csodálkozol a idő hogy elrepült veled.
  • kissssss
    #10
    Assasult Squad lol :-DDD
  • Sir Cryalot
    #9
    Címet azé harmadnapra ki lehetne javítani
  • Zolivok
    #8
    sokak azert lesznek minuszok mert easyn kezdik normalon vagy hardon kell ekzdeni már ha van very hard is
    de ajánlott hardon és ha nagyon nem megy 10x próbálás után max akkor normal de ha valaki onnan is lekell hogy menjen easyre akkor saját kútfőből úgysem fogja kivinni legnehezebben
  • tomcsa4
    #7
    Szóval olyasmi nehézségű, mint az alapjáték. Akkor a legkönnyebb fokozaton egy magamfajta átlag stratéga is boldogul?
  • Sir Cryalot
    #6
    Hát nekem pl hiányzik az egységek öntudata,úgysmint intelligens fedezékkihasználás, zökkenőmentes kameraváltások direct controlhoz, framerate belessulások feltárása (lényegében szerintem ezért nem fejlődik a gfx, extrát bárki bele tud rakni, optimalizálni már kevesebben).
  • lammaer
    #5
    Tagadhatatlan, de lehet pont ezért jó. Igez, n+1 után az unalom az tényleg szempont, de sztem eddig jól megálltaa helyét, kár lett volna rajta sokat változtatni.
    Igazából nem is nagyon tudom mit variálnék rajta, nekem szinte semmi nem hiányzik belőle.
  • lammaer
    #4
    A grafika ssztem a mai napig tökéletes, ennél jobb nem kell... éppen most tolom - hosszú kihagyással a Faces of WAR után - az alap Men of War-t, és hiába a 2-3 év (vagy tán több is?) még mindig marha jól néz ki, és még mindig jókat lehet vele játszani.

    Sztem sokkal jobb, mint a hasonló stílusú Theatre of War sorozat, főleg az inventry rendszer meg a lopkodás miatt (tankok, felszerelések, minden lenyúlható, pakolgathat) valamint a járművek és emberek direkt control módja is zseniális.
    Ebből kifolyólag viszont jobban szeretem a kisebb küzdelmeket, kommandós küldetéseket, sajnos sok egység esetén ugye nem lehet babrálni, pakolászni :)

    Ha a REd Tide ilyen, akkor az lesz a következő.
  • Pluskast
    #3
    Az a baj ezzel a játékkal, hogy a legelső része óta (Soliders) ez a játék gyakorlatilag semmit sem változott. A barátaimmal mindegyik részét nagyon nagyon sokáig játszottuk miltiban de ennél a résznél már a béta fázisban meguntuk és hagytuk a fenébe.
  • Sir Cryalot
    #2
    -Ezt
    +ez
  • Sir Cryalot
    #1
    Azért kemény hogy lényegében változatlan a GFX Showw2 óta , directx7 kb, de azért örülök a 4/5-nek

    Ezt az AS meg csak a Steam miatt lett, hátha elmegy belőle pár darabocska Instinct bácsinak (egyszemélyes főfejlesztőguru)