3216
Assassin's Creed Revelations

OFF/Warez Topik

nevtelen_2.png



Multiplayer nevek: xingjian, ratgab, Royal_tipu, dre4mw4r, renji00, MerlinW_HUN, Cevys, FCBMessi19, n.krisz, cRusa1deR, persian0077, peakfs_HUN, Hun_Neji_
  • Toweliee
    #3216
    Sziasztok! Át lehet állítani a kontroller kiosztást?
  • JaSoN HuNTeR #3215
    Már rég megcsináltam. De azért köszi [Eredeti]
  • xido
    #3214
    eredeti?..minden update rajta van?..könyvtár a c:-n van?
  • JaSoN HuNTeR #3213
    Sziasztok miért nem tudom magyarosítani a játékot? Telepités közbe hibákat ir ki. Magyar a játék
  • CroftManor
    #3211
    Gondoltam nézzünk vissza egy kicsit ACRbe
  • xido
    #3210
    de jó,még mindig elég gyorsan bekapcsol a multiba:)
    vagy csak mákom volt ma éjjel
  • MerlinW
    #3209
    Ha volt fent warez Assassin's Creed 2 vagy Settlers 7 akkor az az oka.
    Telepítsd fel ezt, elvileg megoldja
  • fakereszt
    #3208
    Sziasztok!
    Olyan problémám lenne hogy tegnap vettem meg a játékot telepítés után játék indításánál egy hibaüzenet jeleni meg Error code 2 amit ki ír. Ezt hogy lehet kiküszöbölni, vagy megoldani??

    A választ előre is köszi .
  • jamnika
    #3207
    Sziasztok!B.Ú.É.K mindenkinek!
    Nekem is ez a két kihívásom hiányzik,tudna segíteni valaki?
    -Craft a bomb with every shell type
    -Craft a bomb of each effect type
    Előre is köszi!

  • Probatbicol
    #3206
    Nem tudjátok mitől lehet, hogy ha pár hétig nem játszom a játékkel, akkor eltűnnek a játékmentések? Már másodszor játssza el, elindítom és nincs ott a profil, csak új játékot enged csinálni. Steamról volt vásárolva, eredeti, nem volt gép újrainstallálás, a játék sem, ott csücsült a hard drive-on érintetlenül.
  • csokalaci
    #3205
    Ha jól emlékszem az a megoldás, hogy lépj be a multiba, majd lépj vissza és utána lesz hang.
  • hawkie22
    #3204
    Azt tudjátok miért lehet, hogy nincs hang a játékban, csak a videókban? Eredeti a programom. A hét elején vettem meg, ma kezdtem el vele játszani, frissítette magát 1.03-ra, viszont nincs hang. Segítség. xD
  • csokalaci
    #3203
    Én is így tudom.
  • Gary
    #3202
    Jaja, én is csak oda tudtam join-olni, volt bent egy ismerős és úgy.
    A 2.1.1-es Uplay frissülés óta van ez. Legalábbis, csak az frissült, nem?
  • csokalaci
    #3201
    Én előző héten vettem meg a játékot és én is meglepődtem, hogy nem tudok sehova csatlakozni. Azt olvastam, hogy valamit elronthattak egy frissítéssel és csak a simple deathmatch játékmodra talál sessiont(ami tényleg megy mert tegnap este kipróbáltam).Most elvileg várunk hogy kijavítsák.
  • Gary
    #3200
    Wazz, pár napja történt, hogy hiába próbáltam multizni, nem akart csatlakozni a PLAY NOW-val sem sehová. Végigpörgetett 2-15 session-t, majd újat nyitott, ahol csak én voltam egyedül és ennyi. Kezdte elölről.
    Punkbuster, majd a játék teljes újratelepítése sem oldotta meg a gondot. Amíg nem patch-eltem, addig ment a multi, de láthatatlan ellenfelekkel, lassított futkározókkal.
    Patch után már semmi. Az 1.03 után sem.
    Pajtáshoz enged join-olni, de ennyi. Pedig, medium a látogatottság! Korábban low-nál is berakott valahová, 1-2 perc alatt. Most fél óra alatt sem.
    Érdekes, hogy a Brotherhood multi csodálatosan megy. Nem tűzfal, nem víruskergető, nem is router (nyitva vannak a kellő portok), de próbáltam minden variációt.
    Ötlet valakinek?
  • Gary
    #3199
    Hmm... nekem valami frissítés utáni jelenségnek rémlik. Mintha lett volna erről szó, itt a topic-ban is.
    Nekem folyamatosan az 1.03-as patch-et akarja letölteni még most is. De ha engedem telepíteni, akkor 3/4 résznél megáll és valami hibára panaszkodik. Mondták, hogy egy reinstall segít, de a fene bánja, nyomok egy quit-et és megy a játék. Az utolsó DLC-t nem vettem meg, talán ahhoz kelett volna a teljes 1.03 patch.
  • BoneDragon
    #3198
    Eredeti és ott is kerestem ezt a hibát de nem találtam.
  • CroftManor
    #3197
    Eredeti? Ha nem, akkor a banner alatt megtalálod az Off topik linkjét.
  • BoneDragon
    #3196
    Van egy másik problémám. Összeszedtem 12 fragmentet és mikor elakarom indítani az egyik küldetést a szigeten, egyszerűen kilép a játék... Erre van valami megoldás?
  • BoneDragon
    #3195
    Ahh köszi a gyors választ. Erre nem is gondoltam. :)
  • Gary
    #3194
    Própáld a renovált bakjaid egyikében.
  • BoneDragon
    #3193
    Lenne egy "buta" kérdésem. Hol tudom összeszedni a renoválás utáni pénzt ami bizonyos időközönként jár? Brotherhood-ba a kastélyba lehetett, de itt?
  • Botond #3192
    Heroes6-nál volt az szerintem.
  • xxxpaulxxx
    #3191
    Köszi, hiszek neked!:)
  • MerlinW
    #3190
    Nekem sosem volt ilyen gondom, szerintem nyugodtan hagyd bekapcsolva. Persze ahogy érzed. Ha bekapcsolod, lesz online statisztikád, AC profilod. Ha kikapcsolod nem lesz. Ennyi.
  • xxxpaulxxx
    #3189
    Hali! Megvettem a játékot és lenne egy olyan kérdésem, hogy a uplaynek még mindig van olyan hibája, hogy "megeszi" a savegame-eket? Mert olvastam ilyesmiről (augusztusi fórumpostok (nem itt))
    Szóval ajánlatos kikapcsolni a szinkronizálást, vagy már nincsenek ilyen gondok?:)
  • MerlinW
    #3188
    Ezért tettek a harmadik részbe láthatatlanság skill-t. Bug-ból előnyt kovácsoltak :))
  • CroftManor
    #3187
    Másnak is ismerős? :)
  • MerlinW
    #3186
    Alt+Enter?
  • jetblack
    #3185
    Bocsi hogy itt kerdezem meg de nem talatam a jatek elso reszenek a topikjat a gondom a kovetkezo a jatek ablak modban hajlando csak futni a beallitasoknal meg nem talalom a fullscreen mode-ot
  • Farkassacred
    #3184
    Hali! Valaki küldene egy linket az ac revelations magyar végigjátszásáról? nem találtam semmit,amugy nekem csak desmond érdekelne,mert a többit a könyvből elolvastam.
  • Steve Q
    #3183
    Nem is reklámoztam, mondjuk.
  • MerlinW
    #3182
    Jaa én nem erre a script-re gondoltam. Nem is tudtam erről idáig.
  • Steve Q
    #3181
    Csak abban, hogy ebből a script-ből készült volna a regény. Ezt egy rajongói game script alapján fordítottam le. Amire te gondolsz, az inkább a játék maga.
  • MerlinW
    #3180
    Megvettet drágán?:) Itt holnaptól lesz kapható 2600-ért:)
  • Farkassacred
    #3179
    Én a Jelenéseket már ki is olvastam,ez az eddig legjobb szerintem,és nincs benne desmond,csak ezt hiányoltam belőle
  • MerlinW
    #3178
    Ezért nem értettem, mi volt olyan vicces, illetve miben tévedtem. De mindegy.
    Nem kell keverni a szövegköny/könyv/regény szavakat és máris egyértelmű lesz minden.
  • MerlinW
    #3177
    A regényekben nincs jelenkori történet. Az első két (Reneszánsz, Testvériség) illetve a hamarosan megjelenő negyedik kötet (Jelenések) Ezio történetet írja le, a harmadik könyv (Titkos keresztes háború) pedig Altair-ét.
  • Steve Q
    #3176
    A regény, amiről szó van (ha jól sejtem, a Titkos Keresztes-hadjáratról), nem a szövegkönyvből készült. Márcsak ezért sem.