3216
Assassin's Creed Revelations

OFF/Warez Topik

nevtelen_2.png



Multiplayer nevek: xingjian, ratgab, Royal_tipu, dre4mw4r, renji00, MerlinW_HUN, Cevys, FCBMessi19, n.krisz, cRusa1deR, persian0077, peakfs_HUN, Hun_Neji_
  • Prince23
    #1
    Az Ubisoft pár órával ezelőtt "véletlenül" a Facebookon megnyomta a megosztást, és közzétette az Assassin's Creed:Revelations képét.



    A vg247 és a NEOGAF infói szerint az új AC-ben ismét átélhetjük Altair legújabb kalandjait.
  • Prince23
    #2
    It looks as though Ubisoft has possibly leaked the name of the next Assassin’s Creed game on Facebook, when a flash screen titled Assassin’s Creed: Revelations briefly popped before being taken down.

    While the “oops” has since been removed from Facebook, NeoGAF was quick as can be with the old print-screen button on the keyboard, and has posted the shots.

    According to GAF, a Flash file containing the logo and Altaïr’s name in Arabic script popped up, and a post on the page states for folks to click the link to help reveal an “exclusive look at the upcoming Assassin’s Creed game.” According to GAF, the Flash files are still present on Ubisoft’s server.

    Ubisoft said previously that the next Assassin’s Creed game was to be revealed in May, so it’s possible that someone just pushed the button a bit too soon on the old Facebook.

    The next game in the series is expected to be released during the company’s FY2012.

    Ubisoft announced its E3 press conference for June 6 yesterday, so after the initial reveal in May, expect the presser to be Assassin’s Creed-centirc.

    Forrás: VG247
  • TDC Geronimo
    #3
    na remélem igaz a főhős kiléte, mert akkor megnyugodtam, hogy normális korba fog játszódni megint :)
  • LoSA
    #4
    Akkor még sokat kell várni... :(
  • Kongy
    #5
    Hát kijött a teaser : KATT, de én semmit sem tok kivenni belőle...
  • Renjike
    #6
    mire kéne sokat várni? :D amég ilyen színvonalú játékot adnak ki mint az eddigiek lábatcsókolhatunk . főleg hogy a Brotherhood multija sem lett egy kukába való darab :)
  • grebber
    #7
    Na végre modern korban fog játszódni! Remélem lesznek benne frankó lézer stukkerek meg hasonlók!
  • Atkamon
    #8
    Ezt miből szűrted le?
  • bakkerman
    #9
    először azt hittem baj van a videókártyámmal,aztán ahogy megnéztem 10.-ére is,youtubon is,rájöttem hogy csak a "teaser" egy kalap szar,mert semmit nem mutat
  • grebber
    #10
    Teaser nézése közben aktiválódott az agyam ezidáig nem használt teljes kapacitása és elképzeltem
    De nem lepődnék meg ha igazam lenne!
  • Prince23
    #11
    Német, angol fordítás alapján.

    Miután korai kinyilatkoztatásra került a legújabb Need for Speed az EA jóvoltából, az Ubisoft sem hagyta magát és még az előre bejelentett leleplezés előtt az Assassin's Creed hivatalos Facebook oldalán hamarabb közzétette a Revelations banner képét. A legfrissebb infók szerint a francia kiadó Altair visszatérését tervezi a AC:R képében.


    A következő Assassin's Creed részt tehát Revelations-nek hívják, és a hangsúly az első rész főhősén, Altair-en lesz. Az Ubisoft a hatalmas leleplezést május közepén vagy legvégén szerette volna megtenni ünnepélyes keretek között, de úgy tűnik a kiadónál valaki gyorsabb volt és nem bírta kivárni azt a pár napot. Azóta a közösségi oldalon eltünt a bejegyzés a képpel együtt, de nem kell megijednetek, mert a NeaGAF fórum társai (ez egy olyan oldal, ahol a friss játék bejelentések hamarabb történnek meg. Először pletykaként kezelik, végül mindig hivatalos információ sül ki belőle) azon nyomban lementették a képet és friss információkkal szolgáltak több online szaksajtó részére.

    Pár percre az incidens során egy rövid teaser videó is megjelent a Revealtionról, amit azonnal letiltott a Ubisoft több videómegosztó oldalról. A teaserben Altair volt a főszereplő, és az előzetesben eredeti arab nyelven beszélték. Kiemeljük: "Az Altair Ibn La-Ahad", ami nagyjából annyit jelent: Altair, senki fia. Hogy ezzel mit akartak közölni még nem tudni. A teaser nagy hátránya sajnos.

    A további részletekért egészen pontosan két hetet kell kibírnunk, amikor a Game informer információt fog leszállítani nekünk a Revelationsből. természetesen előtte még várható pár infomorzsa jellegű hír is.

    A német pcgames magazin a hírt tényként kezeli.
  • Atkamon
    #12
    Lol, Altair Ibn La-Ahad-al annyit akartak közölni, hogy köztudottan ez Altair neve az első rész óta... :D
  • Grr1234
    #13
    ... :D


    Várjuk.
  • Prince23
    #14
    Ja, de lefordítva senki fia altair :D

  • Shep
    #15
    Na az az ami nagyon nem hiányozna ebbe a szériába (szerintem)
  • Prince23
    #16
    Egyébként az AC1-ben mikor feltörte az Applet Altair, a térképen szerepelt Törökország és Egyiptom bejelölve a fontos helyekkel? van egy sanda gyanúm, hogy a két ország közül valamelyik lesz benne. Jeruzsálemi királyság és külterülete kilőve.

    És ha Ezio kapott egy mellékszállat, akkor Altair is kap, tehát megint oda jutottunk hogy ez nem az AC3 :S :D
  • Atkamon
    #17
    Igen, ezt szintén tudtuk az első rész óta...
  • ratgab
    #18
    Szerintem pedig a 3. rész lesz már!

    És szerintem tuti Párizs lesz (Moszkva se rossz, de talán Párizs hangulatosabb) Francia forradalom meg pont ideális helyszín egy Templar-Assassine leszámolásra (kiderülhet, hogy a forradalom gyakorlatilag a 2 frakció nyílt csatája volt...)
  • Gibor
    #19
    Nem a 3. rész lesz... De viszont konkrét helyszínt úgyse tudunk :) Túlságosain is sok lehetőség van.
  • tommygear
    #20
    mivel altair lesz benne ez nem valószínű
  • Seth
    #21
    Attól,hogy említve van nem biztos hogy ő lesz a főszereplő. Meg nem is tenne jót szerintem, tovább kéne lépni végre a sztoriban és elfelejteni Altairt és Eziot is
  • Atkamon
    #22
    Egyetértek mindkét állítással.
  • Prince23
    #23
    Ha Párizs lenne a helyszín, akkor nem arab nyelvvel tudatták volna a teaserben azt a valamit. Arab nyelv meg egyenlő Altairral. ez tuti ázsia régió lesz. Moszkvát meg kizárom, hiszen az 19. századtól volt a fénykorában, előtte fejedelemségekből állt a területük. meg a revealtions nem játszódhat a 19-20. századi oroszországban.

    Meg ugye:

    Európa: Ezio
    Ázsia (közel-Kelet) : Alatair

    Jöhetne egy újabb földrész, és ez amerika lenne, de azt meg átteszik AC3-ba. :D de akár Párizs is lehetne az AC3 főhelyszíne. csak akkor emgint Európa ugye...:SD

    viszont Seth állításával is egyet értek. de a Brotherhood képében Ezio kapott egy mellékszált. akkor ezio miért ne kaphatna...

    Még két hét és mindenre fény derül! várom nagyon.
  • Prince23
    #24
    Ja meg most a köv epizódban jobban rágyúrnak a keresztes lovagokra és így jön képbe Altair meg a keresztes hadjárat Kis-Ázsiába (török "birodalom") vagy Ázsiába. mer a AC:B vége nagyon kemény lett. ezt muszáj valahogy megmagyarázniuk
  • Grr1234
    #25
    "viszont Seth állításával is egyet értek. de a Brotherhood képében Ezio kapott egy mellékszált. akkor Altair miért ne kaphatna..."
  • Prince23
    #26
    Jaja, Altair az. benéztem.
  • Renjike
    #27
    nem muszály kitölthetik még az űrt a 2 játék között úgy hogy nincs benne a folytatása a jelen kori dolgoknak hogy még inkább fokozzák a feszültséget :) . és szerintem nem 3. rész lesz mert akkor ott lenne a 3 jelző szerintem :( mivel Assassin's Creed , Assassin's Creed 2 ? Brotherhood ... akkor a Revelations csak nem egy 3 lesz :D a 3 az legyen csak számozott :) és nincs megírva hogy ez lesz a 3. rész . senki sem tudhat semi de ami biztos Altairnak köze lesz a részhez.
  • xido
    #28
    Hogy lesz Altair-ral csinálva olyan mutliplatformos rész,amibe nem akvar bele a psp-s Bloodlines történetének nem ismerete,amire azt írták,az 1 és a 2 közötti rést kívánta befoltozni?
  • Prince23
    #29
    Én speciel egy török illetve egyiptomi helyszínt várok a ACR-től. Örülnék neki. Egyébként is a mai Isztambul egy nagyon meghatározó város volt Európa és Ázsia történetének. Így valószínűnek tartom ezt a várost :D

    Bár csak igazam lenne :D május 13-án minden kiderül :D
  • Bence94
    #30
    altairnak igen örülnék 3. részként vagy "1.5"-ként.épp most fejeztem be nemrég.
  • xido
    #31
    szépen elkezded a 2 és 2.5-et és el is felejted ki az az Altair,annyira sokrétűen meg lett írva Ezio:)
  • Piszkos  Fred
    #32
    Ugyanezt megtehetnék Altairral is, eléggé színtelen karakter volt szegény
  • xido
    #33
    alapjáraton nem,csak nagy lett a kontraszt közöttük
    illetve csórinak nem is lehetett olyan csajozós élete,hiszen gondolom gyerek kora óta a Rendnek élt,egyfajta cölibátusban...de majd most...csak későn ért be....a társai se tudni,hogy viszonyultak a lázadásához,lehet ő is Brotherhood mester lesz
  • Prince23
    #34
    Na meg annyira hitt a Rendben, hogy levágatta az egyik úját. :D Ezio is majdnem lecsapatta Leoval, de nem volt szükséges XD
  • xido
    #35
    Nem hit kérdése volt,a hidden blade volt úgy megalkotva,hogy útban volt:))
  • Piszkos  Fred
    #36
    Ja, remélem nem nagy spoiler hogy az AC1 eseményei után Altair lett a rend nagymestere. Szívesen látnék egy olyan epizódot, amiben mondjuk a rend egy feltörekvő üdvöskéjét alakíthatnánk. Vagy Altair fiát.
  • xido
    #37
    Gondolom Anymus nélkül nem leszünk a fia..más szereplőt csak úgy meg majdhogynem AC ellenes vétek lenne,onnantól már akár Saboteur 2 is lehetne:)
  • xido
    #38
    Na meg ha kinyilatkozások,akkor muszáj lesz az Alma körül forgolódni:)
  • Scharnhorst
    #39
    Én abban biztos vagyok, hogy az ACB végén a szemüveges csóka kijelentése egy bizonyos résznél meghatároz majd egy következő részt, lehet hogy nem ezt hanem egy másikat, de mindenképpen van esély rá, hogy az egy jel volt a későbbi részre.
  • xido
    #40
    Hát ha már napjainkban fedezett fel valamit,azért kár lenne a múltba menni ismét..pláne most..
    Egyre inkább érzem,hogy ez talán a Bloodlines átírt verziója lesz nekünk..Prince of persiában meg Splinter cellben is voltak ilyen alternatív átiratok mikor kijött egy újabb rész..