2055
Need for Speed: The Run
  • Zsolt01
    #2055
    Sziasztok!
    28. helyen állok a játékban és folyton kilép, azt írja, hogy a működése leállt.
    Mi lehet a gond?
    DualCore Intel Core 2 Duo E6750, 2666 MHz, 3 giga ddr2, r240 4 gigás, 500 wd hdd, Win8.1,(32b) Avast free
  • grebber
    #2054
    Semmi fut ez faszán átl. 191 fps-el
  • grebber
    #2053
    FPS lockot hogy lehet kilőni?
  • Szabi #2052
  • Szabi #2051
    omgwtf....

    "NFS Carbon screenshots were sent to old nfs site - taken down.
    NFS Undercover and NFS Shift screenshots were sent to old "MyNFS" website which was taken down.
    NFS Hot Pursuit, NFS Shift 2, NFS The Run sent screenshots to their separated autolog web sites which all been taken down, now you can see photos only through the game menu.

    NFS Network is still only for Rivals."'


    hát ez így nagyon gagyi, ehh

    Utoljára szerkesztette: SZABl, 2015.07.25. 20:45:56
  • Szabi #2050
    hogy a fenébe lehet kinyerni a képeket a játékból ? :D

    nem tudom elhinni hogy ilyen jó fotómod van, erre egyszerűen sehol nem lehet normálisan megtalálni a képeket :-(
  • Szabi #2049
    ~2.000 ft
  • akyyy
    #2048
    áh, ebből nekem csak a "román" verzió van meg
  • Szabi #2047
    passz, én nem használom, viszont originen jelölhetsz: SZABl.. :D
  • akyyy
    #2046
    Help. Fel tettem a magyaritast, és bár magyar felirat az van, de német a hang. Vagy alapbol német amúgy? :D valahogy nem lehet angolra állítani?
  • zeu5
    #2045
    Arról tudsz irni pár sort mert nem találtam róla leirást hogy azok mik?
  • Szabi #2044
    a challenge az offline versenyek és időfutamok
  • zeu5
    #2043
    OK ez off... látom neked a haverok idejére szükséged lenne :D Ha végig csináltuk a teljes RUNT ott van az a Challange az ez az multis dolog, vagy azt is lehet singlebe nyomni!?
  • Szabi #2042
    hali

    A válasz egyszerű.. multiplayer.. plusz láthatod a barátaid idejét a játékban :D

    magyarítás van, de nem próbáltam

    "..
    1.Telepítsd egy általad létrehozott mappába a magyarítást, de az ne a játék könyvtára legyen. Majd innen kell átmásolni a két "de" nevű fájlt az alábbiak szerint.
    2.Telepítéskor a telepítési mappában létrehoz egy UPDATE fájlt. Na én ezt töröltem.
    3.DataWin32Loc mappából kitöröltem az összes nyelvi fájlt, az Audio-t nem.
    4.Ide másold át az 1-es pontban említett két "de" nevű fájlt.
    Most már el kell, hogy induljon..."
  • zeu5
    #2041
    Esetleg normális magyarosítást hozzá(ami nem öli meg a játékot), vagy +javító patch?
  • zeu5
    #2040
    Sziasztok!

    Sose volt még eredeti játékom (tehát még sose játszottam PCn játékkal! :DDD) De ez most istenemre mondom annyira tetszik hogy megvenném 1000 forintért :D Viszont nem tudom van e értelme, mivel vagyok előrébb az eredeti játékkal mint egy torrentessel? Az érzésen kivül?
  • Szabi #2039
    ~870ft
  • Szabi #2038
    ~1240ft a játék
  • chris1997
    #2037
    Fuu :D
  • Szabi #2036
  • Szabi #2035
    nabasszus Krisztián... engem szpt ez a játék :D

  • Szabi #2034
    6ból 5x egyenesbe elsuhant valamelyik, most végig hátranézve blokkoltam az egyenesbe aki jönni akart :DD


    hogy lehet itt 5 resetet elhasználni ? :)
  • Szabi #2033




  • Szabi #2032

  • Szabi #2031
    játszik még valaki ezzel ? kéne pár ellenfél idő amit meglehet döntögetni.. meg akár lehetne néhány versenyt is nyomatni... 1800ft a játék originen :D
  • pesmester
    #2030
    Szevasztok!

    Hogyan lehet beállítani a voice chatet, hogy halljanak engem is? Más játékokban kíválóan működik a mikrofonom, de itt nem.
  • mester1987
    #2029
    Nem tudom minek erőltetni...bár ez a sorozat már mindenen keresztülment, meg amúgy is a legtöbb film erőltetett, senkinek sem lesz nagy csoda :)
  • Drazse23
    #2028
    Nem tudom, ti lehet már hallottátok/olvastátok, de nekem újdonság, hogy kiderült mi lesz a készülő NFS film sztorija. /feltéve, ha nem kacsa/
    Nos nem véletlenül írok ide és nem mondjuk a Most Wantedbe, a jelek szerint a The Run történetén - már amennyire azt a nyúlfarkú sztorit annak lehet nevezni (hozzáteszem még mindig jobb, mint az új MW) - fog alapulni. Nekem is ez tűnt a legésszerűbb választásnak, egy tuningbetyár-utcai versenyzős NFS-nek kevésbé örültem volna, amúgyis ezt a Halálos Iramban már rég ellőtte, ráadásul az a korszak szerencsére vagy sajnos - mindenki döntse el maga - már végetért.
    A szereplőgárda is megvan, így lesz olyan, aki Jack Rourke vagy épp Sam Harper szerepének felel meg.
    Csak egy karaktert hiányolok, egy mindenre elszánt zsarut, kinek küldetése a rosszfiúk rács mögé juttatása.
    Igen, mint Cross a MW-Carbon-ból.

    NFS Film hírek
  • krisztian1329
    #2027
    Hogy tudom a kormányt normálisan beállítani?
  • Drazse23
    #2026
    Nem tudja valaki, hogy hova teszi a merevlemezen a mentést a játék?


    (Na ezt jól megcseréltem.)
  • Drazse23
    #2025
    Nem tudja valaki, hogy hova merevlemezen teszi a mentést a játék?
  • Vadnokedli
    #2024
    mindenképp jobb mint a szutykos újféle mw. :D az pro volt 2:30 fele. Próbáld a legnehezebb fokozaton végig vinni össze töröd a kontrollert-billentyűzetet.
  • Nika12
    #2023

    Sziasztok! :)
    Hát nagyon sokan kértétek tőlem, hogy csináljak autós videót és erre került a választásom és a videó alatt tettem egy bejelentést is. :) Sajnálom, hogy kicsit gyorsan beszélek, próbálok leszokni róla. :$:D Köszönöm a megtekintéseket és iratkozzatok fel ha tetszett a videóm! :)
    Puszi, Nika.

    Oldalam: http://nikavideos.blogspot.hu/
    Facebook: http://www.facebook.com/pages/Nika_W/...
    Twitter: https://twitter.com/Nika_Videos
  • Gábor 1992
    #2022
    Sziasztok.Egy kis segítséget kérek fel telepítettem a játékot és az origint is kell telepíteni?
  • HUN BECSEHELY
    #2021
    Egy kérdésem lenne!Játékon belül hogy lehet levenni a hangot?
  • Kockásfülűnyúl
    #2020
    Sziasztok!

    Játék közben kifagy a kép. Olyan mintha a driverrel lenne gond. A legfrissebb catalyst van fennt.
    Tud valaki erre megoldást?
    Már az 1.1-et is felraktam és azzal is.

    Előre is köszönöm.
  • Gabisan666 #2019
    Koszi az nfo-t!
  • Dj Tommy
    #2018
    Nézegettem, az EA januárban milyen játékok szervereit állítja le és abból következtetve(persze az igényeket véve)4-5 év az ideje, egy adott autós játék szerverének.
  • Gabisan666 #2017
    Szia! Koszi,de ezt mar en is megneztem,de nem jott valasz.
  • Maxtreme
    #2016


    Várj, már nézem.